Kobiety


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
1.
2004
Meyer Elbląg
54.40
61
79
140
202.05
2.
1999
Nida Nidzica
66.00
60
79
139
177.23
3.
2001
Meyer Elbląg
60.20
58
67
125
168.52
4.
2001
Nida Nidzica
56.20
50
53
103
145.32
5.
2003
AKS Myślibórz
46.20
39
49
88
143.85
6.
2003
Start Maków Mazowiecki
47.60
40
50
90
143.61
7.
2003
AKS Myślibórz
49.60
41
51
92
142.14
8.
2002
Start Maków Mazowiecki
50.20
37
49
86
131.66
9.
2004
AKS Myślibórz
58.40
40
50
90
123.75
10.
2000
AKS Myślibórz
83.40
46
56
102
115.82
11.
2003
Czechy
79.80
45
53
98
113.41
12.
2004
Czechy
44.60
26
39
65
109.40


Mężczyźni


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
1.
1998
Nida Nidzica
81.80
145
180
325
393.13
2.
2000
Mazovia Ciechanów
77.80
136
160
296
367.42
3.
1998
Zawisza Bydgoszcz
77.20
125
155
280
349.00
4.
1997
Start Otwock
98.20
140
171
311
347.20
5.
1999
Meyer Elbląg
87.20
125
160
285
334.38
6.
1999
Rosja
68.40
110
140
250
334.10
7.
2000
Mazovia Ciechanów
90.00
120
160
280
323.91
8.
1999
Nida Nidzica
79.60
114
140
254
311.53
9.
1998
Zawisza Bydgoszcz
106.00
120
155
275
298.81
10.
1999
NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
78.40
114
125
239
295.46
11.
1998
Meyer Elbląg
59.20
83
107
190
279.42
12.
2000
NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
75.40
90
120
210
265.13
13.
1976
Siła Bartoszyce
76.40
90
115
205
256.96
14.
1998
Rosja
85.80
100
112
212
250.60
15.
1992
Rosja
105.50
100
130
230
250.30
16.
1999
Rosja
88.20
100
110
210
245.11
17.
2000
Nida Nidzica
110.40
99
120
219
234.92
18.
2000
MULKS Terespol
62.00
73
87
160
227.87
19.
1999
Rosja
63.00
68
83
151
212.74
20.
2000
NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
74.20
75
90
165
210.19
21.
2000
NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
145.00
95
110
205
207.46
22.
1998
Meyer Elbląg
66.40
0
120
120
163.37
23.
2000
MULKS Terespol
64.40
70
0
70
97.20


Juniorzy do lat 16


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
1.
2001
Nida Nidzica
74.80
95
124
219
277.72
2.
2002
Ciechan Ciechanów
69.80
90
115
205
270.60
3.
2001
Nida Nidzica
84.40
90
120
210
250.17
4.
2001
Czechy
79.60
95
108
203
248.98
5.
2001
NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
72.40
81
110
191
246.74
6.
2002
Rosja
73.00
88
102
190
244.28
7.
2001
MULKS Terespol
56.60
65
80
145
220.29
8.
2002
Rosja
82.20
81
100
181
218.41
9.
2002
Nida Nidzica
91.80
83
105
188
215.64
10.
2001
LUKS Kurzętnik
116.20
82
103
185
195.56
11.
2001
Start Maków Mazowiecki
108.80
77
97
174
187.49
12.
2001
LUKS Kurzętnik
101.40
70
90
160
176.52
13.
2001
Siła Bartoszyce
76.00
90
0
90
113.13


Juniorzy do lat 14


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
1.
2004
Nida Nidzica
57.40
60
80
140
210.52
2.
2003
MULKS Terespol
40.80
45
57
102
204.41
3.
2004
Czechy
60.00
58
78
136
198.12
4.
2004
Start Maków Mazowiecki
86.20
71
92
163
192.26
5.
2003
Siła Bartoszyce
55.80
55
70
125
191.93
6.
2003
Nida Nidzica
53.00
52
65
117
186.87
7.
2004
Start Maków Mazowiecki
37.40
38
45
83
181.16
8.
2004
LUKS Kurzętnik
61.80
56
65
121
172.70
9.
2004
Nida Nidzica
41.20
36
50
86
170.76
10.
2004
Czechy
60.20
45
63
108
156.97
11.
2004
Meyer Elbląg
68.40
50
64
114
152.35
12.
2004
Siła Bartoszyce
69.80
50
65
115
151.80
13.
2003
Czechy
71.40
48
68
116
151.07
14.
2003
LUKS Kurzętnik
63.60
36
45
81
113.40
15.
2004
LUKS Kurzętnik
50.40
31
37
68
113.06
16.
2004
Siła Bartoszyce
88.40
32
43
75
87.45


Wyszukaj zawodnika

Wyszukaj klub

Statystyki

2723 ilość zawodników w naszej bazie danych...

930 ilość zawodniczek w naszej bazie danych...

20067 łącznie wyników w naszej bazie danych...

293 wszystkich protokołów...

Ostatnie zawody

Ostatnio dodani

90.53 pkt MILEWSKI Mateusz Flota Gdynia

274.35 pkt PODWYSOCKI Jakub Rzemieślnik Malbork

300.73 pkt KUCZYŃSKI Daniel Rzemieślnik Malbork

356.20 pkt KLIMASZEWSKI Karol Rzemieślnik Malbork