• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Juniorki do lat 15


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2004
Andaluzja Piekary Śląskie
59.00
48
59
107
146.14
2.
2002
MOSiR Łaziska Górne
107.00
60
78
138
144.29
3.
2002
Andaluzja Piekary Śląskie
45.00
30
38
68
113.60


Juniorki do lat 17


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2001
Slavia Ruda Śląska
70.00
45
60
105
129.58
2.
2001
Slavia Ruda Śląska
55.00
29
42
71
101.68


Juniorki do lat 20


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1997
AZS AJD Częstochowa
59.00
38
52
90
122.92


Kobiety


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1993
AZS AJD Częstochowa
50.00
61
79
140
214.98
2.
1993
MOSiR Łaziska Górne
64.00
73
85
158
205.12


Juniorzy do lat 15


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
Czarni-Góral Żywiec
57.00
61
74
135
204.04
2.
2002
Slavia Ruda Śląska
81.00
64
88
152
184.77
3.
2002
Czarni-Góral Żywiec
64.00
59
70
129
179.86
4.
2004
Czarni-Góral Żywiec
35.00
28
32
60
140.23
5.
2004
Slavia Ruda Śląska
41.00
25
40
65
129.66


Juniorzy do lat 17


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2001
AZS AJD Częstochowa
122.00
130
160
290
302.80
2.
2000
Belfer Racibórz
85.00
100
128
228
270.70
3.
2001
Andaluzja Piekary Śląskie
91.00
85
120
205
236.02
4.
2001
Slavia Ruda Śląska
70.00
63
85
148
195.03
5.
2001
Slavia Ruda Śląska
87.00
70
85
155
182.05
6.
2001
MOSiR Łaziska Górne
127.00
71
101
172
177.98
7.
2000
Ruch Chorzów
72.00
55
80
135
174.96
8.
2001
Belfer Racibórz
94.00
60
93
153
173.77
9.
2000
Ruch Chorzów
60.00
50
60
110
160.24


Juniorzy do lat 20


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1999
Belfer Racibórz
64.00
75
95
170
237.02
2.
1999
AZS AJD Częstochowa
67.00
60
85
145
196.29
3.
1999
Ruch Chorzów
110.00
83
97
180
193.30
4.
1999
Ruch Chorzów
66.00
60
77
137
187.23


Mężczyźni do lat 23


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1996
AZS AJD Częstochowa
72.00
125
147
272
352.51
2.
1996
AZS AJD Częstochowa
81.00
125
155
280
340.37
3.
1996
Slavia Ruda Śląska
119.00
100
130
230
241.62


Wyszukaj zawodnika

Punktacja "Herkules" indywidualna

KOBIETY 2018
1. KACZMARCZYK Kinga (1997) - Tytan Oława | [316]
2. MIERZEJEWSKA Aleksandra (1992) - Legia Warszawa | [255]
3. ŁOCHOWSKA Joanna (1988) - UKS Zielona Góra | [230]
4. PIECHOWIAK Patrycja (1992) - Budowlani Nowy Tomyśl | [110]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. MICHALSKI Arkadiusz (1990) - Budowlani Opole | [195]
2. KŁOS Kacper (1998) - Tarpan Mrocza | [155]
3. BAJER Daniel (1994) - Tarpan Mrocza | [145]
4. GRELA Łukasz (1986) - Budowlani Opole | [108]

Wyszukaj klub

Punktacja "Herkules" zespołowa

KOBIETY 2018
1. Tytan Oława | [316]
2. Legia Warszawa | [280]
3. UKS Zielona Góra | [230]
4. Budowlani Nowy Tomyśl | [185]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. Budowlani Opole | [562]
2. Tarpan Mrocza | [399]
3. Mazovia Ciechanów | [126]
4. MOS Opole | [90]

TRANSMISJA LIVE

Kalendarz

Czerwiec 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
23 Cze 2018 Days to go 1
27.Memoriał Czesława Białasa i Liga juniorów - II runda
Szopienice
28 Cze 2018 Days to go 6
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Piekary Śląskie
06 Lip 2018 Days to go 14
Mistrzostwa Świata U20
Taszkent (UZB)