• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Juniorki do lat 15


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
LKS Dobryszyce
53.80
59
70
129
187.65
2.
2003
Włókniarz Konstantynów
65.50
53
63
116
148.56
3.
2002
Omega Kleszczów
64.50
48
59
107
138.27
4.
2004
LKS Dobryszyce
84.80
50
70
120
135.33
5.
2002
Włókniarz Konstantynów
62.40
45
53
98
129.19


Juniorki do lat 17


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2000
Burza Burzenin
75.00
73
87
160
190.61
2.
2000
Omega Kleszczów
63.60
59
74
133
173.31
3.
2001
LKS Dobryszyce
61.50
50
65
115
152.97
4.
2001
LKS Dobryszyce
49.50
40
55
95
147.01
5.
2001
LKS Dobryszyce
70.00
30
38
68
83.92
6.
2001
LKS Dobryszyce
101.50
30
40
70
74.22


Juniorzy do lat 15


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
Opocznianka Opoczno
60.90
82
93
175
252.31
2.
2004
LKS Dobryszyce
56.50
73
91
164
249.49
3.
2002
Włókniarz Konstantynów
82.30
85
115
200
241.20
4.
2002
Omega Kleszczów
51.70
62
84
146
237.80
5.
2002
Burza Burzenin
75.70
78
110
188
236.84
6.
2004
Omega Kleszczów
94.40
71
95
166
188.21
7.
2003
Omega Kleszczów
71.10
62
80
142
185.39
8.
2002
LKS Dobryszyce
60.80
50
68
118
170.32
9.
2002
LKS Dobryszyce
59.70
50
63
113
165.20
10.
2003
LKS Dobryszyce
76.10
50
70
120
150.74
11.
2003
LKS Dobryszyce
73.80
50
60
110
140.55
12.
2002
Omega Kleszczów
63.30
40
59
99
139.04
13.
2003
Burza Burzenin
57.10
38
50
88
132.83
14.
2004
UMLKS Radomsko
55.40
35
49
84
129.68
15.
2004
Omega Kleszczów
75.50
45
53
98
123.64
16.
2003
Burza Burzenin
50.00
30
43
73
122.16


Juniorzy do lat 17


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2000
Opocznianka Opoczno
84.60
150
170
320
380.78
2.
2001
LKS Dobryszyce
77.70
116
138
254
315.50
3.
2001
LKS Dobryszyce
75.40
105
130
235
296.69
4.
2000
LKS Dobryszyce
65.50
84
111
195
267.80
5.
2001
Opocznianka Opoczno
96.10
103
127
230
258.93
6.
2001
LKS Dobryszyce
84.60
82
116
198
235.61
7.
2001
LKS Dobryszyce
95.30
76
90
166
187.50
8.
2000
Gryf Bujny
56.30
40
58
98
149.48
9.
2000
UMLKS Radomsko
68.10
50
60
110
147.40


Wyszukaj zawodnika

Punktacja "Herkules" indywidualna

KOBIETY 2018
1. KACZMARCZYK Kinga (1997) - Tytan Oława | [319]
2. MIERZEJEWSKA Aleksandra (1992) - Legia Warszawa | [255]
3. ŁOCHOWSKA Joanna (1988) - UKS Zielona Góra | [230]
4. KAROLAK Magdalena (1999) - Omega Kleszczów | [150]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. MICHALSKI Arkadiusz (1990) - Budowlani Opole | [195]
2. BAJER Daniel (1994) - Tarpan Mrocza | [170]
3. KŁOS Kacper (1998) - Tarpan Mrocza | [160]
4. ADAMUS Bartłomiej (2000) - Opocznianka Opoczno | [112]

Wyszukaj klub

Punktacja "Herkules" zespołowa

KOBIETY 2018
1. Tytan Oława | [319]
2. Legia Warszawa | [280]
3. Omega Kleszczów | [250]
4. UKS Zielona Góra | [230]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. Budowlani Opole | [605]
2. Tarpan Mrocza | [496]
3. Mazovia Ciechanów | [167]
4. Opocznianka Opoczno | [112]

TRANSMISJA LIVE

Kalendarz

Lipiec 2018
P W Ś C Pt S N
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
21 Lip 2018 Days to go 3
IV Turniej o Puchar Burmistrza Więcborka
Więcbork
22 Lip 2018 Days to go 4
Mistrzostwa Europu U15 & U17
Ligniano Sabbiadoro (ITA)
24 Sie 2018 Days to go 37
Ogólnopolskie Igrzyska LZS
Ostróda