• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Crossfit Kobiety


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1988
Crossfit G4 Siedlce
49.20
35
42
77
119.71
2.
1989
Crossfit G4 Siedlce
60.80
38
45
83
111.20


Crossfit Mężczyźni


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1994
Crossfit G4 Siedlce
88.90
75
100
175
203.54
2.
0000
Crossfit G4 Siedlce
84.50
78
92
170
202.40
3.
1992
Crossfit G4 Siedlce
86.80
70
95
165
194.00
4.
1985
Crossfit G4 Siedlce
87.50
75
82
157
183.91
5.
1998
Crossfit G4 Siedlce
73.00
60
80
140
180.00


Juniorzy do lat 15


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
Feniks Siedlce
79.30
94
125
219
269.13
2.
2002
WLKS Siedlce
93.00
95
121
216
246.41
3.
2002
Feniks Siedlce
67.10
73
95
168
227.21
4.
2002
WLKS Siedlce
56.40
55
75
130
198.02
5.
2003
WLKS Siedlce
76.00
65
90
155
194.84
6.
2002
Orlęta Łuków
50.60
45
59
104
172.35
7.
2003
Olimpijczyk Łuków
77.00
53
67
120
149.78


Juniorzy do lat 17


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2001
Orlęta Łuków
75.80
115
141
256
322.27
2.
2001
Orlęta Łuków
79.80
93
115
208
254.78


Mężczyźni


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1999
Orlęta Łuków
78.80
125
153
278
342.76
2.
1996
Feniks Siedlce
95.00
130
167
297
335.89
3.
1994
Orlęta Łuków
77.50
120
150
270
335.83
4.
1998
Crossfit G4 Siedlce
82.50
105
131
236
284.27
5.
1998
Olimpijczyk Łuków
96.10
80
110
190
213.90


ZDJĘCIA

Foto: Daniel Dołęga

Opublikowany przez Sekcja Podnoszenia Ciężarów Łukowskiego Klubu Sportowego "Orlęta Łuków: na 31 grudnia 2017

WIDEO

 

Opublikowany przez Siedlecki Klub Sportowy "Feniks" na 30 grudnia 2017

 

Opublikowany przez Siedlecki Klub Sportowy "Feniks" na 30 grudnia 2017

 

Opublikowany przez Siedlecki Klub Sportowy "Feniks" na 30 grudnia 2017

 

Opublikowany przez Siedlecki Klub Sportowy "Feniks" na 30 grudnia 2017

Wyszukaj zawodnika

Punktacja "Herkules" indywidualna

KOBIETY 2018
1. KACZMARCZYK Kinga (1997) - Tytan Oława | [261]
2. MIERZEJEWSKA Aleksandra (1992) - Legia Warszawa | [245]
3. ŁOCHOWSKA Joanna (1988) - UKS Zielona Góra | [180]
4. PIECHOWIAK Patrycja (1992) - Budowlani Nowy Tomyśl | [110]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. MICHALSKI Arkadiusz (1990) - Budowlani Opole | [145]
2. KŁOS Kacper (1998) - Tarpan Mrocza | [140]
3. GRELA Łukasz (1986) - Budowlani Opole | [105]
4. BAJER Daniel (1994) - Tarpan Mrocza | [95]

Wyszukaj klub

Punktacja "Herkules" zespołowa

KOBIETY 2018
1. Tytan Oława | [261]
2. Legia Warszawa | [245]
3. UKS Zielona Góra | [180]
4. Budowlani Nowy Tomyśl | [140]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. Tarpan Mrocza | [315]
2. Budowlani Opole | [303]
3. MOS Opole | [50]
4. Zawisza Bydgoszcz | [46]

Kalendarz

Styczeń 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
21 Kwi 2018 Days to go 0
Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego do lat 17
21 Kwi 2018 Days to go 0
XIV Turniej o Puchar Zawiszy Czarnego do lat 15 i 17
Bydgoszcz
28 Kwi 2018 Days to go 7
II Runda DMP