• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Juniorzy U15


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2003
Husaria Lubraniec
63.80
77
81
85
85
90
98
102
98
183
255.67
2.
2003
Tarpan Mrocza
51.80
65
70
74
70
80
85
85
80
150
243.94
3.
2003
Łokietek Brześć Kujawski
59.40
68
70
75
70
85
91
95
91
161
236.21
4.
2003
Husaria Lubraniec
71.20
75
80
85
75
90
98
105
98
173
225.68
5.
2003
Zawisza Bydgoszcz
57.80
45
50
53
53
66
69
71
71
124
185.52
6.
2003
Tarpan Mrocza
65.10
50
55
60
55
60
65
70
65
120
165.45
7.
2005
Husaria Lubraniec
78.10
50
55
60
60
67
72
78
72
132
163.51
8.
2003
Husaria Lubraniec
72.10
30
40
45
45
50
55
60
60
105
135.97
9.
2005
Zawisza Bydgoszcz
53.60
30
35
35
30
40
43
45
43
73
115.57
10.
2005
Husaria Lubraniec
60.80
25
30
35
35
30
35
40
35
70
101.04


Juniorzy U17


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2001
Husaria Lubraniec
91.30
95
95
102
95
125
130
134
125
220
252.93
2.
2001
Zawisza Bydgoszcz
83.30
80
84
85
80
97
102
106
106
186
222.99
3.
2001
Tarpan Mrocza
73.60
80
80
80
0
85
90
95
90
90
115.17


Wyszukaj zawodnika

Punktacja "Herkules" indywidualna


KOBIETY 2019
1. LEJMANOWICZ Luiza (2001) - Impuls Warszawa | [25]
2. KACZMARCZYK Andżelika (2002) - UOLKA Ostrów Mazowiecka | [15]
3. GROCHOWSKA Patrycja (1999) - Klimat Łapy | [10]
4. GROCHOWSKA Wiktoria (2004) - Klimat Łapy | [5]
MĘŻCZYŹNI 2019
1. KMITA Dominik (2001) - Budowlani Opole | [25]
2. MILA Michał (1997) - Impuls Warszawa | [15]
3. ŁAWECKI Łukasz (1994) - Orlęta Łuków | [10]
4. GODLEWSKI Grzegorz (2002) - Klimat Łapy | [5]

Wyszukaj klub

Punktacja "Herkules" zespołowa


KOBIETY 2019
1. Impuls Warszawa | [25]
2. Klimat Łapy | [16]
3. UOLKA Ostrów Mazowiecka | [15]
4. Start Maków Mazowiecki | [3]
MĘŻCZYŹNI 2019
1. Budowlani Opole | [25]
2. Impuls Warszawa | [15]
3. Orlęta Łuków | [10]
4. Klimat Łapy | [6]

Polecamy

Kalendarz

Luty 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
23 Lut 2019 Days to go 5
1. Runda DMP
23 Lut 2019 Days to go 5
Wojewódzki Kujawsko-Pomorski Turniej U15 & U17 &U20 & U23
Więcbork
24 Lut 2019 Days to go 6
Mistrzostwa Wielkopolski U20
Trzcianka