• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Juniorki U15


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2005
HKS Szopienice
70.20
38
41
41
41
47
50
50
47
88
108.43
2.
2004
HKS Szopienice
55.30
25
28
30
28
33
38
40
40
68
97.02


Juniorki U20


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
LKS Dobryszyce
53.20
60
60
65
65
77
82
85
85
150
219.96
2.
2001
LKS Dobryszyce
80.50
70
76
79
79
85
90
95
90
169
194.82
3.
2002
MOSiR Łaziska Górne
106.20
62
67
67
62
75
80
85
80
142
148.75


Kobiety U23


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1997
HKS Szopienice
62.50
59
62
64
64
80
84
87
87
151
198.86


Kobiety


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1993
MOSiR Łaziska Górne
64.10
75
75
75
75
95
100
103
100
175
226.98
2.
1986
HKS Szopienice
72.30
76
79
82
79
96
101
104
96
175
212.34
3.
1993
HKS Szopienice
59.30
55
58
61
61
70
76
80
76
137
186.50
4.
1992
HKS Szopienice
71.40
57
60
63
63
73
76
78
76
139
169.75


Juniorzy U15


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2004
Omega Kleszczów
103.50
73
78
84
84
100
108
114
114
198
216.88
2.
2004
Slavia Ruda Śląska
46.80
30
35
38
38
45
50
50
50
88
155.70
3.
2005
HKS Szopienice
112.10
58
58
62
58
65
70
72
70
128
136.68
4.
2005
MOSiR Łaziska Górne
72.80
25
25
30
30
35
40
45
40
70
90.14


Juniorzy U20


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2001
LKS Dobryszyce
85.20
118
122
127
122
150
157
160
160
282
334.44
2.
2001
LKS Dobryszyce
131.30
135
140
145
145
160
170
170
160
305
313.50
3.
2000
Belfer Racibórz
89.20
100
107
107
107
120
125
130
130
237
275.24
4.
2002
Omega Kleszczów
55.30
62
66
70
70
85
90
95
95
165
255.07
5.
2001
Slavia Ruda Śląska
66.70
65
70
75
70
90
95
100
100
170
230.78
6.
1999
Belfer Racibórz
69.40
70
75
78
75
85
90
95
95
170
225.18
7.
1999
HKS Szopienice
83.00
70
75
78
78
95
100
102
102
180
216.17
8.
2001
Slavia Ruda Śląska
100.20
73
78
81
81
90
95
98
95
176
195.02
9.
2001
MOSiR Łaziska Górne
120.80
70
75
75
75
90
95
100
95
170
177.93
10.
2002
HKS Szopienice
75.90
50
55
58
58
65
70
72
72
130
163.53
11.
2001
Slavia Ruda Śląska
96.30
50
55
55
50
70
70
85
85
135
151.85
12.
2001
HKS Szopienice
57.80
40
43
46
40
50
54
57
57
97
145.12
13.
1999
Slavia Ruda Śląska
105.80
50
60
60
50
70
75
80
80
130
141.34


Mężczyźni U23


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1996
Czarni-Góral Żywiec
71.70
98
105
106
106
123
128
134
128
234
304.00
2.
1997
HKS Szopienice
73.40
105
105
110
105
120
125
---
120
225
288.38
3.
1995
HKS Szopienice
77.60
80
85
90
85
105
110
115
115
200
248.60


Mężczyźni


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1994
Czarni-Góral Żywiec
64.10
75
83
90
83
110
115
120
120
203
282.74
2.
1991
HKS Szopienice
83.40
95
100
105
100
125
130
134
130
230
275.58
3.
1991
HKS Szopienice
91.10
95
100
103
103
117
122
127
127
230
264.67
4.
1993
Slavia Ruda Śląska
93.00
65
70
80
80
90
100
100
90
170
193.93


Wyszukaj zawodnika

Punktacja "Herkules" indywidualna


KOBIETY 2019
1. KRASKA Katarzyna (1993) - Polwica Wierzbno | [245]
2. SACHARUK Dominika (2000) - AZS-AWF Biała Podlaska | [104]
3. WOŁK Wiktoria (2001) - Tarpan Mrocza | [62]
4. RUTKOWSKA Milena (2001) - Mazovia Ciechanów | [45]
MĘŻCZYŹNI 2019
1. STASIK Martin (2001) - Budowlani Nowy Tomyśl | [560]
2. SZMEJA Paweł (1999) - Mazovia Ciechanów | [350]
3. ADAMUS Bartłomiej (2000) - Opocznianka Opoczno | [104]
4. MICHALSKI Jakub (1999) - Górnik Polkowice | [59]

Wyszukaj klub

Punktacja "Herkules" zespołowa


KOBIETY 2019
1. Polwica Wierzbno | [292]
2. AZS-AWF Biała Podlaska | [119]
3. Mazovia Ciechanów | [102]
4. Omega Kleszczów | [89]
MĘŻCZYŹNI 2019
1. Budowlani Nowy Tomyśl | [605]
2. Mazovia Ciechanów | [210]
3. Narew Pułtusk | [193]
4. Opocznianka Opoczno | [119]

Polecamy

TRANSMISJA LIVE

Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów U20 w podnoszeniu ciężarów - Puławy 22-24.03.2019


Kalendarz

Marzec 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
30 Mar 2019 Days to go 4
Grand Prix 2019 im. J. Jaśniaka Seniora
Konstantynów Łódzki
30 Mar 2019 Days to go 4
Śląska Liga Juniorów - I Runda
31 Mar 2019 Days to go 5
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego U15 & II Runda Wojewódzkiej Ligi Juniorów
Konstantynów Łódzki