• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Kobiety


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2004
Tarpan Mrocza
57.60
0
80
85
90
90
90
124.89
2.
2002
WLKS Siedlce
48.80
0
60
65
68
68
68
106.39
3.
2001
WLKS Siedlce
66.60
0
70
75
78
78
78
98.94
4.
2004
Grom Więcbork
53.90
0
50
55
60
60
60
87.16
5.
1999
Grom Więcbork
66.50
0
60
60
65
65
65
82.52
6.
2002
Grom Więcbork
68.80
0
60
64
65
65
65
80.97
7.
2001
Grom Więcbork
90.00
0
60
65
70
65
65
71.65
8.
2004
WLKS Siedlce
66.00
0
40
44
47
47
47
59.93


Mężczyźni


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1999
Horyzont Mełno
87.60
0
140
148
150
150
150
175.62
2.
2003
Horyzont Mełno
95.70
0
140
148
148
140
140
157.87
3.
2003
Horyzont Mełno
84.80
0
120
130
135
130
130
154.52
4.
2002
Żuławy Nowy Dwór Gdański
88.50
0
115
120
123
120
120
139.85
5.
2003
Tarpan Mrocza
53.30
0
83
87
91
87
87
138.34
6.
1998
Horyzont Mełno
81.50
0
105
110
112
112
112
135.73
7.
2002
WLKS Siedlce
60.80
0
85
89
92
92
92
132.79
8.
2002
Grom Więcbork
65.70
0
85
93
97
93
93
127.47
9.
2002
Zawisza Bydgoszcz
59.20
0
77
82
86
86
86
126.47
10.
2003
Żuławy Nowy Dwór Gdański
60.60
0
75
80
82
82
82
118.63
11.
2003
Zawisza Bydgoszcz
59.00
0
70
76
80
76
76
112.04
12.
1996
Grom Więcbork
58.50
0
65
70
75
75
75
111.24
13.
2003
Grom Więcbork
56.30
0
55
60
65
65
65
99.14
14.
2003
Grom Więcbork
46.40
0
55
55
62
55
55
98.04
15.
2005
Horyzont Mełno
83.80
0
75
80
83
80
80
95.63
16.
2005
Grom Więcbork
39.30
0
35
40
43
43
43
89.35
17.
2004
Żuławy Nowy Dwór Gdański
63.50
0
55
60
63
60
60
84.09
18.
2005
Zawisza Bydgoszcz
52.30
0
44
48
50
48
48
77.47
19.
2003
Żuławy Nowy Dwór Gdański
83.40
0
50
54
58
54
54
64.70
20.
2005
Horyzont Mełno
43.70
0
34
34
36
34
34
63.92
21.
2007
Grom Więcbork
60.20
0
25
30
30
25
25
36.33
22.
2004
WLKS Siedlce
55.60
0
60
60
60
0
0
0.00


Wyszukaj zawodnika

Punktacja "Herkules" indywidualna


KOBIETY 2019
1. KUDŁASZYK Paulina (1997) - Budowlani Nowy Tomyśl | [460]
2. ŁOCHOWSKA Joanna (1988) - Budowlani Opole | [380]
3. KRASKA Katarzyna (1993) - Polwica Wierzbno | [320]
4. SZYMANEK Monika (2002) - Omega Kleszczów | [239]
MĘŻCZYŹNI 2019
1. STASIK Martin (2001) - Budowlani Nowy Tomyśl | [624]
2. ADAMUS Bartłomiej (2000) - Opocznianka Opoczno | [512]
3. SZMEJA Paweł (1999) - Mazovia Ciechanów | [437]
4. IZDEBSKI Marcin (1999) - Budowlani Opole | [183]

Wyszukaj klub

Punktacja "Herkules" zespołowa


KOBIETY 2019
1. Budowlani Nowy Tomyśl | [503]
2. Budowlani Opole | [440]
3. Polwica Wierzbno | [390]
4. LKS Dobryszyce | [383]
MĘŻCZYŹNI 2019
1. Budowlani Opole | [971]
2. Budowlani Nowy Tomyśl | [764]
3. Opocznianka Opoczno | [532]
4. Zawisza Bydgoszcz | [300]

Polecamy

Kalendarz

Lipiec 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
27 Lip 2019 Days to go 6
V Puchar Burmistrza Więcborka
Więcbork
04 Sie 2019 Days to go 14
Indywidualny Puchar Polski Kobiet
23 Sie 2019 Days to go 33
Międzynarodowy Turniej w Podnoszeniu Ciężarów
Kłajpeda