• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Kobiety


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2004
Tarpan Mrocza
57.60
0
80
85
90
90
90
124.89
2.
2002
WLKS Siedlce
48.80
0
60
65
68
68
68
106.39
3.
2001
WLKS Siedlce
66.60
0
70
75
78
78
78
98.94
4.
2004
Grom Więcbork
53.90
0
50
55
60
60
60
87.16
5.
1999
Grom Więcbork
66.50
0
60
60
65
65
65
82.52
6.
2002
Grom Więcbork
68.80
0
60
64
65
65
65
80.97
7.
2001
Grom Więcbork
90.00
0
60
65
70
65
65
71.65
8.
2004
WLKS Siedlce
66.00
0
40
44
47
47
47
59.93


Mężczyźni


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1999
Horyzont Mełno
87.60
0
140
148
150
150
150
175.62
2.
2003
Horyzont Mełno
95.70
0
140
148
148
140
140
157.87
3.
2003
Horyzont Mełno
84.80
0
120
130
135
130
130
154.52
4.
2002
Żuławy Nowy Dwór Gdański
88.50
0
115
120
123
120
120
139.85
5.
2003
Tarpan Mrocza
53.30
0
83
87
91
87
87
138.34
6.
1998
Horyzont Mełno
81.50
0
105
110
112
112
112
135.73
7.
2002
WLKS Siedlce
60.80
0
85
89
92
92
92
132.79
8.
2002
Grom Więcbork
65.70
0
85
93
97
93
93
127.47
9.
2002
Zawisza Bydgoszcz
59.20
0
77
82
86
86
86
126.47
10.
2003
Żuławy Nowy Dwór Gdański
60.60
0
75
80
82
82
82
118.63
11.
2003
Zawisza Bydgoszcz
59.00
0
70
76
80
76
76
112.04
12.
1996
Grom Więcbork
58.50
0
65
70
75
75
75
111.24
13.
2003
Grom Więcbork
56.30
0
55
60
65
65
65
99.14
14.
2003
Grom Więcbork
46.40
0
55
55
62
55
55
98.04
15.
2005
Horyzont Mełno
83.80
0
75
80
83
80
80
95.63
16.
2005
Grom Więcbork
39.30
0
35
40
43
43
43
89.35
17.
2004
Żuławy Nowy Dwór Gdański
63.50
0
55
60
63
60
60
84.09
18.
2005
Zawisza Bydgoszcz
52.30
0
44
48
50
48
48
77.47
19.
2003
Żuławy Nowy Dwór Gdański
83.40
0
50
54
58
54
54
64.70
20.
2005
Horyzont Mełno
43.70
0
34
34
36
34
34
63.92
21.
2007
Grom Więcbork
60.20
0
25
30
30
25
25
36.33
22.
2004
WLKS Siedlce
55.60
0
60
60
60
0
0
0.00


Wyszukaj zawodnika

Punktacja "Herkules" indywidualna


KOBIETY 2019
1. LEJMANOWICZ Luiza (2001) - Impuls Warszawa | [25]
2. KACZMARCZYK Andżelika (2002) - UOLKA Ostrów Mazowiecka | [15]
3. GROCHOWSKA Patrycja (1999) - Klimat Łapy | [10]
4. GROCHOWSKA Wiktoria (2004) - Klimat Łapy | [5]
MĘŻCZYŹNI 2019
1. KMITA Dominik (2001) - Budowlani Opole | [25]
2. MILA Michał (1997) - Impuls Warszawa | [15]
3. ŁAWECKI Łukasz (1994) - Orlęta Łuków | [10]
4. GODLEWSKI Grzegorz (2002) - Klimat Łapy | [5]

Wyszukaj klub

Punktacja "Herkules" zespołowa


KOBIETY 2019
1. Impuls Warszawa | [25]
2. Klimat Łapy | [16]
3. UOLKA Ostrów Mazowiecka | [15]
4. Start Maków Mazowiecki | [3]
MĘŻCZYŹNI 2019
1. Budowlani Opole | [25]
2. Impuls Warszawa | [15]
3. Orlęta Łuków | [10]
4. Klimat Łapy | [6]

Polecamy

Kalendarz

Luty 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
23 Lut 2019 Days to go 4
1. Runda DMP
23 Lut 2019 Days to go 4
Wojewódzki Kujawsko-Pomorski Turniej U15 & U17 &U20 & U23
Więcbork
24 Lut 2019 Days to go 5
Mistrzostwa Wielkopolski U20
Trzcianka