• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Juniorki U15


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2004
Tarpan Mrocza
57.20
70
75
80
80
85
90
90
85
165
230.03
2.
2004
Grom Więcbork
53.60
43
46
49
46
53
58
58
53
99
144.39
3.
2005
Tarpan Mrocza
91.10
55
60
65
60
65
70
75
65
125
137.18
4.
2003
Tarpan Mrocza
55.90
43
46
46
43
53
55
55
53
96
135.94
5.
2003
Tarpan Mrocza
68.60
43
46
49
46
55
60
65
60
106
132.25
6.
2004
Tarpan Mrocza
58.00
25
28
31
31
35
38
41
41
72
99.45


Juniorzy U15


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2003
Tarpan Mrocza
52.80
68
72
76
72
84
88
91
88
160
256.30
2.
2003
Zawisza Bydgoszcz
59.80
55
60
64
64
75
80
84
80
144
210.27
3.
2005
Krajna Sępólno Krajeńskie
45.60
43
46
49
46
53
56
59
59
105
190.03
4.
2003
Grom Więcbork
47.50
45
49
49
45
55
61
61
55
100
174.69
5.
2003
Grom Więcbork
56.30
45
48
55
48
60
60
63
63
111
169.30
6.
2005
Grom Więcbork
39.60
30
34
34
34
35
40
44
40
74
152.62
7.
2005
Zawisza Bydgoszcz
52.50
34
37
37
37
44
48
50
48
85
136.77
8.
2008
Krajna Sępólno Krajeńskie
32.40
15
17
20
20
21
25
28
25
45
114.30
9.
2009
Tarpan Mrocza
59.00
25
28
30
30
35
40
43
43
73
107.61
10.
2007
Tarpan Mrocza
77.20
30
33
35
35
35
40
45
45
80
99.71
11.
2007
Grom Więcbork
60.00
20
20
22
22
25
30
32
32
54
78.67


Juniorzy U17


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2001
Zawisza Bydgoszcz
99.60
90
97
97
90
120
125
130
130
220
244.31
2.
2002
Grom Więcbork
66.70
70
73
77
73
90
95
100
95
168
228.07
3.
2002
Zawisza Bydgoszcz
58.80
60
64
67
64
80
85
85
85
149
220.18


Wyszukaj zawodnika

Punktacja "Herkules" indywidualna


KOBIETY 2019
1. LEJMANOWICZ Luiza (2001) - Impuls Warszawa | [25]
2. KACZMARCZYK Andżelika (2002) - UOLKA Ostrów Mazowiecka | [15]
3. GROCHOWSKA Patrycja (1999) - Klimat Łapy | [10]
4. GROCHOWSKA Wiktoria (2004) - Klimat Łapy | [5]
MĘŻCZYŹNI 2019
1. KMITA Dominik (2001) - Budowlani Opole | [25]
2. MILA Michał (1997) - Impuls Warszawa | [15]
3. ŁAWECKI Łukasz (1994) - Orlęta Łuków | [10]
4. GODLEWSKI Grzegorz (2002) - Klimat Łapy | [5]

Wyszukaj klub

Punktacja "Herkules" zespołowa


KOBIETY 2019
1. Impuls Warszawa | [25]
2. Klimat Łapy | [16]
3. UOLKA Ostrów Mazowiecka | [15]
4. Start Maków Mazowiecki | [3]
MĘŻCZYŹNI 2019
1. Budowlani Opole | [25]
2. Impuls Warszawa | [15]
3. Orlęta Łuków | [10]
4. Klimat Łapy | [6]

Polecamy

Kalendarz

Luty 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
23 Lut 2019 Days to go 4
1. Runda DMP
23 Lut 2019 Days to go 4
Wojewódzki Kujawsko-Pomorski Turniej U15 & U17 &U20 & U23
Więcbork
24 Lut 2019 Days to go 5
Mistrzostwa Wielkopolski U20
Trzcianka