• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Juniorki


48 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2005
UMLKS Radomsko
45.70
38
41
43
43
50
54
57
57
100
164.93
2.
2005
LKS Dobryszyce
44.70
20
20
22
0
---
---
---
0
0
0.00
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
45.70
43
2.
44.70
0


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
45.70
57
2.
44.70
0




63 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2003
Burza Burzenin
58.70
25
30
34
30
35
38
40
40
70
95.93
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
58.70
30


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
58.70
40




75 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2003
Włókniarz Konstantynów
72.80
55
60
64
64
65
70
74
74
138
166.85
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
72.80
64


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
72.80
74




SINCLAIR
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2003
Włókniarz Konstantynów
72.80
55
60
64
64
65
70
74
74
138
166.85
2.
2005
UMLKS Radomsko
45.70
38
41
43
43
50
54
57
57
100
164.93
3.
2003
Burza Burzenin
58.70
25
30
34
30
35
38
40
40
70
95.93
4.
2005
LKS Dobryszyce
44.70
20
20
22
0
---
---
---
0
0
0.00


 

Juniorzy


45 KG

NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2005
LKS Dobryszyce
45.00
25
29
32
32
38
41
44
41
73
133.67
RWANIE

NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
45.00
32


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
45.00
41




56 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2005
LKS Dobryszyce
56.00
50
53
56
56
59
63
66
66
122
186.82
2.
2003
UMLKS Radomsko
55.80
45
48
50
45
55
59
59
55
100
153.54
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
56.00
56
2.
55.80
45


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
56.00
66
2.
55.80
55




69 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2004
LKS Dobryszyce
63.00
87
89
91
91
101
104
107
107
198
278.96
2.
2004
Włókniarz Konstantynów
68.70
45
50
53
50
70
74
77
77
127
169.27
3.
2005
Włókniarz Konstantynów
66.00
50
53
56
56
65
68
70
68
124
169.47
4.
2003
Burza Burzenin
66.80
45
50
53
50
63
63
67
67
117
158.68
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
63.00
91
2.
66.00
56
3.
66.80
50


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
63.00
107
2.
68.70
77
3.
66.00
68




77 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2003
Omega Kleszczów
75.20
60
65
70
70
83
90
93
93
163
206.09
2.
2003
Burza Burzenin
76.30
65
70
73
70
90
93
95
90
160
200.69
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
76.30
70
2.
75.20
70


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
75.20
93
2.
76.30
90




+85 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2004
Omega Kleszczów
107.80
78
82
89
82
110
115
120
115
197
212.89
2.
2004
Opocznianka Opoczno
112.70
40
45
49
45
50
55
60
60
105
111.95
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
107.80
82
2.
112.70
45


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
107.80
115
2.
112.70
60




SINCLAIR
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2004
LKS Dobryszyce
63.00
87
89
91
91
101
104
107
107
198
278.96
2.
2004
Omega Kleszczów
107.80
78
82
89
82
110
115
120
115
197
212.89
3.
2003
Omega Kleszczów
75.20
60
65
70
70
83
90
93
93
163
206.09
4.
2003
Burza Burzenin
76.30
65
70
73
70
90
93
95
90
160
200.69
5.
2005
LKS Dobryszyce
56.00
50
53
56
56
59
63
66
66
122
186.82
6.
2005
Włókniarz Konstantynów
66.00
50
53
56
56
65
68
70
68
124
169.47
7.
2004
Włókniarz Konstantynów
68.70
45
50
53
50
70
74
77
77
127
169.27
8.
2003
Burza Burzenin
66.80
45
50
53
50
63
63
67
67
117
158.68
9.
2003
UMLKS Radomsko
55.80
45
48
50
45
55
59
59
55
100
153.54
10.
2005
LKS Dobryszyce
45.00
25
29
32
32
38
41
44
41
73
133.67


Wyszukaj zawodnika

Punktacja "Herkules" indywidualna

KOBIETY 2018
1. KAROLAK Magdalena (1999) - Omega Kleszczów | [650]
2. KACZMARCZYK Kinga (1997) - Tytan Oława | [470]
3. MIERZEJEWSKA Aleksandra (1992) - Legia Warszawa | [384]
4. ŁOCHOWSKA Joanna (1988) - UKS Zielona Góra | [348]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. MICHALSKI Arkadiusz (1990) - Budowlani Opole | [483]
2. KŁOS Kacper (1998) - Tarpan Mrocza | [245]
3. KORNELUK Przemysław (1998) - Tarpan Mrocza | [232]
4. KULIK Paweł (1996) - Budowlani Opole | [202]

Wyszukaj klub

Punktacja "Herkules" zespołowa

KOBIETY 2018
1. Omega Kleszczów | [847]
2. Tytan Oława | [470]
3. Mazovia Ciechanów | [440]
4. Zawisza Bydgoszcz | [434]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. Budowlani Opole | [1487]
2. Tarpan Mrocza | [898]
3. Budowlani Nowy Tomyśl | [301]
4. Mazovia Ciechanów | [266]

Polecamy

TRANSMISJA LIVE

thumbslivestream


Kalendarz

Grudzień 2018
P W Ś C Pt S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
13 Gru 2018 Days to go 0
Turniej Świąteczny
Częstochowa