• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Juniorki


48 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2005
UOLKA Ostrów Mazowiecka
45.00
33
35
37
37
41
43
43
41
78
130.30
2.
2002
WLKS Siedlce
44.20
22
24
26
26
32
34
36
36
62
105.15
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
45.00
37
2.
44.20
26


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
45.00
41
2.
44.20
36




58 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
Feniks Siedlce
53.60
38
38
40
40
52
55
57
55
95
138.56
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
53.60
40


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
53.60
55




63 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2001
WLKS Siedlce
62.10
55
58
---
58
71
75
---
75
133
175.85
2.
2005
UOLKA Ostrów Mazowiecka
58.20
24
26
26
26
34
36
38
38
64
88.20
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
62.10
58
2.
58.20
26


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
62.10
75
2.
58.20
38




69 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2004
WLKS Siedlce
67.30
37
40
42
40
47
50
52
50
90
113.49
2.
2002
WLKS Siedlce
68.80
22
25
27
27
32
35
37
37
64
79.72
3.
2002
WLKS Siedlce
64.70
22
25
27
27
30
33
35
35
62
79.97
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
67.30
40
2.
64.70
27
3.
68.80
27


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
67.30
50
2.
68.80
37
3.
64.70
35




90 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
UOLKA Ostrów Mazowiecka
76.70
58
61
63
61
68
71
73
71
132
155.57
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
76.70
61


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
76.70
71




+90 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2003
UOLKA Ostrów Mazowiecka
90.40
70
72
74
72
80
83
85
83
155
170.57
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
90.40
72


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
90.40
83




SINCLAIR
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2001
WLKS Siedlce
62.10
55
58
---
58
71
75
---
75
133
175.85
2.
2003
UOLKA Ostrów Mazowiecka
90.40
70
72
74
72
80
83
85
83
155
170.57
3.
2002
UOLKA Ostrów Mazowiecka
76.70
58
61
63
61
68
71
73
71
132
155.57
4.
2002
Feniks Siedlce
53.60
38
38
40
40
52
55
57
55
95
138.56
5.
2005
UOLKA Ostrów Mazowiecka
45.00
33
35
37
37
41
43
43
41
78
130.30
6.
2004
WLKS Siedlce
67.30
37
40
42
40
47
50
52
50
90
113.49
7.
2002
WLKS Siedlce
44.20
22
24
26
26
32
34
36
36
62
105.15
8.
2005
UOLKA Ostrów Mazowiecka
58.20
24
26
26
26
34
36
38
38
64
88.20
9.
2002
WLKS Siedlce
64.70
22
25
27
27
30
33
35
35
62
79.97
10.
2002
WLKS Siedlce
68.80
22
25
27
27
32
35
37
37
64
79.72


Juniorzy


56 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
Klimat Łapy
54.50
60
65
70
65
70
75
75
70
135
211.01
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
54.50
65


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
54.50
70




62 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2004
WLKS Siedlce
56.20
50
58
58
50
65
70
72
70
120
183.27
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
56.20
50


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
56.20
70




69 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
Feniks Siedlce
69.00
90
95
98
95
110
115
120
120
215
285.79
2.
2003
UOLKA Ostrów Mazowiecka
68.70
83
83
87
83
103
107
107
107
190
253.23
3.
2002
WLKS Siedlce
64.60
72
77
81
77
95
98
102
102
179
248.04
4.
2004
UOLKA Ostrów Mazowiecka
64.80
55
60
65
60
80
85
---
80
140
193.61
5.
2001
Atleta Ostrołęka
63.50
54
57
60
60
65
70
75
75
135
189.20
6.
2003
UOLKA Ostrów Mazowiecka
65.70
80
80
81
0
100
---
---
100
100
137.07
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
69.00
95
2.
68.70
83
3.
64.60
77


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
69.00
120
2.
68.70
107
3.
64.60
102




77 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
Klimat Łapy
74.60
100
100
102
100
110
115
120
115
215
273.05
2.
2004
UOLKA Ostrów Mazowiecka
71.00
77
81
83
81
97
101
103
101
182
237.81
3.
2002
Atleta Ostrołęka
72.70
52
52
57
52
65
70
75
70
122
157.23
4.
2002
Atleta Ostrołęka
71.90
50
50
52
52
60
66
70
70
122
158.24
5.
2002
UOLKA Ostrów Mazowiecka
75.60
90
90
90
0
115
115
120
115
115
144.98
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
74.60
100
2.
71.00
81
3.
71.90
52


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
74.60
115
2.
75.60
115
3.
71.00
101




85 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2001
Atleta Ostrołęka
77.10
52
57
60
60
70
75
80
80
140
174.62
2.
2002
WLKS Siedlce
85.00
50
56
60
60
60
71
76
76
136
161.47
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
77.10
60
2.
85.00
60


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
77.10
80
2.
85.00
76




94 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
Feniks Siedlce
85.40
105
110
---
110
135
140
---
140
250
296.16
2.
2004
WLKS Siedlce
93.20
23
26
30
30
27
30
33
33
63
71.81
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
85.40
110
2.
93.20
30


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
85.40
140
2.
93.20
33




SINCLAIR
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
Feniks Siedlce
85.40
105
110
---
110
135
140
---
140
250
296.16
2.
2002
Feniks Siedlce
69.00
90
95
98
95
110
115
120
120
215
285.79
3.
2002
Klimat Łapy
74.60
100
100
102
100
110
115
120
115
215
273.05
4.
2003
UOLKA Ostrów Mazowiecka
68.70
83
83
87
83
103
107
107
107
190
253.23
5.
2002
WLKS Siedlce
64.60
72
77
81
77
95
98
102
102
179
248.04
6.
2004
UOLKA Ostrów Mazowiecka
71.00
77
81
83
81
97
101
103
101
182
237.81
7.
2002
Klimat Łapy
54.50
60
65
70
65
70
75
75
70
135
211.01
8.
2004
UOLKA Ostrów Mazowiecka
64.80
55
60
65
60
80
85
---
80
140
193.61
9.
2001
Atleta Ostrołęka
63.50
54
57
60
60
65
70
75
75
135
189.20
10.
2004
WLKS Siedlce
56.20
50
58
58
50
65
70
72
70
120
183.27


Wyszukaj zawodnika

Punktacja "Herkules" indywidualna

KOBIETY 2018
1. KAROLAK Magdalena (1999) - Omega Kleszczów | [700]
2. ŁOCHOWSKA Joanna (1988) - UKS Zielona Góra | [548]
3. KACZMARCZYK Kinga (1997) - Tytan Oława | [540]
4. MIERZEJEWSKA Aleksandra (1992) - Legia Warszawa | [414]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. MICHALSKI Arkadiusz (1990) - Budowlani Opole | [683]
2. ADAMUS Bartłomiej (2000) - Opocznianka Opoczno | [300]
3. KŁOS Kacper (1998) - Tarpan Mrocza | [296]
4. KORNELUK Przemysław (1998) - Tarpan Mrocza | [262]

Wyszukaj klub

Punktacja "Herkules" zespołowa

KOBIETY 2018
1. Omega Kleszczów | [958]
2. Zawisza Bydgoszcz | [645]
3. UKS Zielona Góra | [548]
4. Mazovia Ciechanów | [545]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. Budowlani Opole | [1937]
2. Tarpan Mrocza | [1167]
3. Budowlani Nowy Tomyśl | [407]
4. Mazovia Ciechanów | [307]

Polecamy

Kalendarz

Styczeń 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
07 Lut 2019 Days to go 15
Otwarte Mistrzostwa powiatu Siedleckiego
Siedlce
09 Lut 2019 Days to go 17
1. Runda Wieloboju Atletycznego
Bydgoszcz
23 Lut 2019 Days to go 31
1. Runda DMP