• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Juniorki


48 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2005
UOLKA Ostrów Mazowiecka
45.00
33
35
37
37
41
43
43
41
78
130.30
2.
2002
WLKS Siedlce
44.20
22
24
26
26
32
34
36
36
62
105.15
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
45.00
37
2.
44.20
26


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
45.00
41
2.
44.20
36




58 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
Feniks Siedlce
53.60
38
38
40
40
52
55
57
55
95
138.56
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
53.60
40


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
53.60
55




63 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2001
WLKS Siedlce
62.10
55
58
---
58
71
75
---
75
133
175.85
2.
2005
UOLKA Ostrów Mazowiecka
58.20
24
26
26
26
34
36
38
38
64
88.20
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
62.10
58
2.
58.20
26


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
62.10
75
2.
58.20
38




69 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2004
WLKS Siedlce
67.30
37
40
42
40
47
50
52
50
90
113.49
2.
2002
WLKS Siedlce
68.80
22
25
27
27
32
35
37
37
64
79.72
3.
2002
WLKS Siedlce
64.70
22
25
27
27
30
33
35
35
62
79.97
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
67.30
40
2.
64.70
27
3.
68.80
27


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
67.30
50
2.
68.80
37
3.
64.70
35




90 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
UOLKA Ostrów Mazowiecka
76.70
58
61
63
61
68
71
73
71
132
155.57
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
76.70
61


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
76.70
71




+90 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2003
UOLKA Ostrów Mazowiecka
90.40
70
72
74
72
80
83
85
83
155
170.57
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
90.40
72


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
90.40
83




SINCLAIR
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2001
WLKS Siedlce
62.10
55
58
---
58
71
75
---
75
133
175.85
2.
2003
UOLKA Ostrów Mazowiecka
90.40
70
72
74
72
80
83
85
83
155
170.57
3.
2002
UOLKA Ostrów Mazowiecka
76.70
58
61
63
61
68
71
73
71
132
155.57
4.
2002
Feniks Siedlce
53.60
38
38
40
40
52
55
57
55
95
138.56
5.
2005
UOLKA Ostrów Mazowiecka
45.00
33
35
37
37
41
43
43
41
78
130.30
6.
2004
WLKS Siedlce
67.30
37
40
42
40
47
50
52
50
90
113.49
7.
2002
WLKS Siedlce
44.20
22
24
26
26
32
34
36
36
62
105.15
8.
2005
UOLKA Ostrów Mazowiecka
58.20
24
26
26
26
34
36
38
38
64
88.20
9.
2002
WLKS Siedlce
64.70
22
25
27
27
30
33
35
35
62
79.97
10.
2002
WLKS Siedlce
68.80
22
25
27
27
32
35
37
37
64
79.72


Juniorzy


56 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
Klimat Łapy
54.50
60
65
70
65
70
75
75
70
135
211.01
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
54.50
65


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
54.50
70




62 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2004
WLKS Siedlce
56.20
50
58
58
50
65
70
72
70
120
183.27
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
56.20
50


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
56.20
70




69 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
Feniks Siedlce
69.00
90
95
98
95
110
115
120
120
215
285.79
2.
2003
UOLKA Ostrów Mazowiecka
68.70
83
83
87
83
103
107
107
107
190
253.23
3.
2002
WLKS Siedlce
64.60
72
77
81
77
95
98
102
102
179
248.04
4.
2004
UOLKA Ostrów Mazowiecka
64.80
55
60
65
60
80
85
---
80
140
193.61
5.
2001
Atleta Ostrołęka
63.50
54
57
60
60
65
70
75
75
135
189.20
6.
2003
UOLKA Ostrów Mazowiecka
65.70
80
80
81
0
100
---
---
100
100
137.07
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
69.00
95
2.
68.70
83
3.
64.60
77


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
69.00
120
2.
68.70
107
3.
64.60
102




77 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
Klimat Łapy
74.60
100
100
102
100
110
115
120
115
215
273.05
2.
2004
UOLKA Ostrów Mazowiecka
71.00
77
81
83
81
97
101
103
101
182
237.81
3.
2002
Atleta Ostrołęka
72.70
52
52
57
52
65
70
75
70
122
157.23
4.
2002
Atleta Ostrołęka
71.90
50
50
52
52
60
66
70
70
122
158.24
5.
2002
UOLKA Ostrów Mazowiecka
75.60
90
90
90
0
115
115
120
115
115
144.98
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
74.60
100
2.
71.00
81
3.
71.90
52


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
74.60
115
2.
75.60
115
3.
71.00
101




85 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2001
Atleta Ostrołęka
77.10
52
57
60
60
70
75
80
80
140
174.62
2.
2002
WLKS Siedlce
85.00
50
56
60
60
60
71
76
76
136
161.47
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
77.10
60
2.
85.00
60


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
77.10
80
2.
85.00
76




94 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
Feniks Siedlce
85.40
105
110
---
110
135
140
---
140
250
296.16
2.
2004
WLKS Siedlce
93.20
23
26
30
30
27
30
33
33
63
71.81
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
85.40
110
2.
93.20
30


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
85.40
140
2.
93.20
33




SINCLAIR
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
Feniks Siedlce
85.40
105
110
---
110
135
140
---
140
250
296.16
2.
2002
Feniks Siedlce
69.00
90
95
98
95
110
115
120
120
215
285.79
3.
2002
Klimat Łapy
74.60
100
100
102
100
110
115
120
115
215
273.05
4.
2003
UOLKA Ostrów Mazowiecka
68.70
83
83
87
83
103
107
107
107
190
253.23
5.
2002
WLKS Siedlce
64.60
72
77
81
77
95
98
102
102
179
248.04
6.
2004
UOLKA Ostrów Mazowiecka
71.00
77
81
83
81
97
101
103
101
182
237.81
7.
2002
Klimat Łapy
54.50
60
65
70
65
70
75
75
70
135
211.01
8.
2004
UOLKA Ostrów Mazowiecka
64.80
55
60
65
60
80
85
---
80
140
193.61
9.
2001
Atleta Ostrołęka
63.50
54
57
60
60
65
70
75
75
135
189.20
10.
2004
WLKS Siedlce
56.20
50
58
58
50
65
70
72
70
120
183.27


Wyszukaj zawodnika

Punktacja "Herkules" indywidualna


KOBIETY 2019
1. KRASKA Katarzyna (1993) - Polwica Wierzbno | [245]
2. SACHARUK Dominika (2000) - AZS-AWF Biała Podlaska | [104]
3. WOŁK Wiktoria (2001) - Tarpan Mrocza | [62]
4. RUTKOWSKA Milena (2001) - Mazovia Ciechanów | [45]
MĘŻCZYŹNI 2019
1. STASIK Martin (2001) - Budowlani Nowy Tomyśl | [560]
2. SZMEJA Paweł (1999) - Mazovia Ciechanów | [350]
3. ADAMUS Bartłomiej (2000) - Opocznianka Opoczno | [104]
4. MICHALSKI Jakub (1999) - Górnik Polkowice | [59]

Wyszukaj klub

Punktacja "Herkules" zespołowa


KOBIETY 2019
1. Polwica Wierzbno | [292]
2. AZS-AWF Biała Podlaska | [119]
3. Mazovia Ciechanów | [102]
4. Omega Kleszczów | [89]
MĘŻCZYŹNI 2019
1. Budowlani Nowy Tomyśl | [605]
2. Mazovia Ciechanów | [210]
3. Narew Pułtusk | [193]
4. Opocznianka Opoczno | [119]

Polecamy

TRANSMISJA LIVE

Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów U20 w podnoszeniu ciężarów - Puławy 22-24.03.2019


Kalendarz

Marzec 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
30 Mar 2019 Days to go 4
Grand Prix 2019 im. J. Jaśniaka Seniora
Konstantynów Łódzki
30 Mar 2019 Days to go 4
Śląska Liga Juniorów - I Runda
31 Mar 2019 Days to go 5
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego U15 & II Runda Wojewódzkiej Ligi Juniorów
Konstantynów Łódzki