• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Otwarte Mistrzostwa Łap

Juniorki U17


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
UOLKA Ostrów Mazowiecka
69.60
70
70
70
70
90
94
95
90
160
198.06
2.
2004
Klimat Łapy
81.00
60
65
70
70
80
80
90
80
150
172.45
3.
2002
Start Maków Mazowiecki
47.00
45
48
50
48
54
57
60
57
105
169.26
4.
2006
Klimat Łapy
113.50
30
32
35
35
30
32
35
35
70
72.22


 

Kobiety


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2001
Impuls Warszawa
73.40
68
73
77
77
88
95
95
88
165
198.67
2.
1999
Klimat Łapy
94.00
75
80
85
80
100
105
105
100
180
195.42


 

 

Juniorzy U17


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
Klimat Łapy
73.90
95
100
100
100
115
120
120
120
220
280.89
2.
2003
UOLKA Ostrów Mazowiecka
70.00
83
83
87
87
105
110
113
110
197
259.59
3.
2002
Klimat Łapy
51.00
55
60
63
60
65
70
75
75
135
222.31
4.
2003
Olimpijczyk Łuków
84.00
75
75
80
80
90
95
101
101
181
216.12
5.
2002
Impuls Warszawa
60.50
45
50
52
50
60
65
70
65
115
166.56
6.
2007
Impuls Warszawa
48.00
23
26
28
28
32
36
38
38
66
114.27
7.
2002
Klimat Łapy
98.50
35
40
45
40
40
45
50
50
90
100.36


 

 

Mężczyźni


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2001
Budowlani Opole
75.00
120
130
---
130
150
160
170
160
290
367.21
2.
1997
Impuls Warszawa
92.00
125
130
135
130
150
160
---
160
290
332.33
3.
1994
Orlęta Łuków
82.00
120
130
130
120
130
140
---
140
260
314.12
4.
1961
Klimat Łapy
79.00
85
90
---
90
110
115
---
115
205
252.42
5.
1997
Impuls Warszawa
73.00
75
80
85
80
100
105
105
100
180
231.43


Wyszukaj zawodnika

Punktacja "Herkules" indywidualna


KOBIETY 2019
1. KUDŁASZYK Paulina (1997) - Budowlani Nowy Tomyśl | [460]
2. ŁOCHOWSKA Joanna (1988) - Budowlani Opole | [380]
3. KRASKA Katarzyna (1993) - Polwica Wierzbno | [320]
4. KAROLAK Magdalena (1999) - Omega Kleszczów | [184]
MĘŻCZYŹNI 2019
1. STASIK Martin (2001) - Budowlani Nowy Tomyśl | [624]
2. ADAMUS Bartłomiej (2000) - Opocznianka Opoczno | [512]
3. SZMEJA Paweł (1999) - Mazovia Ciechanów | [437]
4. IZDEBSKI Marcin (1999) - Budowlani Opole | [183]

Wyszukaj klub

Punktacja "Herkules" zespołowa


KOBIETY 2019
1. Budowlani Nowy Tomyśl | [503]
2. Budowlani Opole | [440]
3. Polwica Wierzbno | [389]
4. Zawisza Bydgoszcz | [370]
MĘŻCZYŹNI 2019
1. Budowlani Opole | [971]
2. Budowlani Nowy Tomyśl | [764]
3. Opocznianka Opoczno | [532]
4. Zawisza Bydgoszcz | [300]

Polecamy

TRANSMISJA LIVE

Mistrzostwa Polski Elite w podnoszeniu ciężarów - Ciechanów 21-23.06.2019


Kalendarz

Czerwiec 2019
P W Ś C Pt S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Brak wydarzeń