• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Dziewczęta


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2010
Budowlani Nowy Tomyśl
29.90
8
10
12
12
40
45
50
50
62
154.29
2.
2007
Budowlani Nowy Tomyśl
42.00
12
14
16
16
50
55
---
50
66
116.99
3.
2009
Budowlani Nowy Tomyśl
33.30
9
11
13
11
35
40
45
40
51
113.01
4.
2006
Budowlani Nowy Tomyśl
41.10
7
9
11
11
35
40
45
45
56
101.20
5.
2008
Budowlani Nowy Tomyśl
45.30
9
11
13
13
40
42
45
45
58
96.36
6.
2009
Budowlani Nowy Tomyśl
33.00
5
5
7
7
25
30
33
33
40
89.48
7.
2008
Budowlani Nowy Tomyśl
57.70
12
15
18
18
35
40
45
45
63
87.32
8.
2009
Budowlani Nowy Tomyśl
43.30
9
11
11
11
25
30
38
38
49
84.58
9.
2006
Budowlani Nowy Tomyśl
77.00
9
11
13
13
40
45
47
47
60
70.58
10.
2008
Budowlani Nowy Tomyśl
29.30
5
7
9
9
12
14
16
16
25
63.64
11.
2009
Budowlani Nowy Tomyśl
32.40
7
9
11
11
10
12
14
14
25
57.01
12.
2009
Budowlani Nowy Tomyśl
32.10
5
7
9
7
12
14
16
14
21
48.37
13.
2006
Budowlani Nowy Tomyśl
51.10
7
10
12
12
12
14
16
16
28
42.29


 

Chłopcy


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2007
Budowlani Nowy Tomyśl
49.20
18
20
22
22
75
---
---
75
97
164.50
2.
2006
Budowlani Nowy Tomyśl
50.80
15
18
20
20
55
---
---
55
75
123.90
3.
2005
Budowlani Nowy Tomyśl
47.40
18
20
23
23
45
---
---
45
68
119.00
4.
2010
Budowlani Nowy Tomyśl
71.40
18
20
22
22
65
---
---
65
87
113.30
5.
2005
Budowlani Nowy Tomyśl
45.40
18
20
22
22
35
---
---
35
57
103.56
6.
2007
Budowlani Nowy Tomyśl
51.60
23
25
27
27
25
---
---
25
52
84.83
7.
2007
Budowlani Nowy Tomyśl
41.60
18
20
22
22
60
17
19
19
41
80.67
8.
2005
Budowlani Nowy Tomyśl
50.10
18
20
22
20
50
16
18
18
38
63.49
9.
2007
Budowlani Nowy Tomyśl
58.90
20
24
26
26
30
14
16
16
42
61.99


Wyszukaj zawodnika

Punktacja "Herkules" indywidualna


KOBIETY 2019
1. LEJMANOWICZ Luiza (2001) - Impuls Warszawa | [25]
2. KACZMARCZYK Andżelika (2002) - UOLKA Ostrów Mazowiecka | [15]
3. GROCHOWSKA Patrycja (1999) - Klimat Łapy | [10]
4. GROCHOWSKA Wiktoria (2004) - Klimat Łapy | [5]
MĘŻCZYŹNI 2019
1. KMITA Dominik (2001) - Budowlani Opole | [25]
2. MILA Michał (1997) - Impuls Warszawa | [15]
3. ŁAWECKI Łukasz (1994) - Orlęta Łuków | [10]
4. GODLEWSKI Grzegorz (2002) - Klimat Łapy | [5]

Wyszukaj klub

Punktacja "Herkules" zespołowa


KOBIETY 2019
1. Impuls Warszawa | [25]
2. Klimat Łapy | [16]
3. UOLKA Ostrów Mazowiecka | [15]
4. Start Maków Mazowiecki | [3]
MĘŻCZYŹNI 2019
1. Budowlani Opole | [25]
2. Impuls Warszawa | [15]
3. Orlęta Łuków | [10]
4. Klimat Łapy | [6]

Polecamy

Kalendarz

Luty 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
23 Lut 2019 Days to go 4
1. Runda DMP
23 Lut 2019 Days to go 4
Wojewódzki Kujawsko-Pomorski Turniej U15 & U17 &U20 & U23
Więcbork
24 Lut 2019 Days to go 5
Mistrzostwa Wielkopolski U20
Trzcianka