• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Kobiety


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2000
Polwica Wierzbno
70.10
73
77
80
80
83
86
90
90
170
209.63
2.
1999
Polwica Wierzbno
59.90
65
68
71
68
80
83
85
83
151
204.23
3.
2001
Polwica Wierzbno
95.10
73
77
80
77
83
86
90
90
167
180.61
4.
2003
Polwica Wierzbno
53.10
45
48
51
51
65
68
69
69
120
176.20
5.
2003
Polwica Wierzbno
74.30
55
58
61
58
70
75
78
78
136
162.76
6.
2003
SVK
70.40
55
59
60
59
65
68
70
68
127
156.25


 

Juniorzy U18


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2003
Budowlani Opole
65.70
90
95
100
100
110
115
118
118
218
298.80
2.
2001
Śląsk Wrocław
68.60
85
89
93
93
110
117
---
117
210
280.14
3.
2002
Śląsk Wrocław
73.70
78
81
85
85
95
100
100
100
185
236.56
4.
2004
Spot-Light Cisek
83.40
45
50
55
50
60
65
68
68
118
141.38


 

Mężczyźni U23


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1997
Budowlani Opole
111.70
130
140
145
145
160
170
180
180
325
347.41
2.
2000
Polwica Wierzbno
86.40
90
97
97
90
125
130
140
140
230
270.99


Wyszukaj zawodnika

Punktacja "Herkules" indywidualna


KOBIETY 2019
1. KUDŁASZYK Paulina (1997) - Budowlani Nowy Tomyśl | [460]
2. ŁOCHOWSKA Joanna (1988) - Budowlani Opole | [380]
3. KRASKA Katarzyna (1993) - Polwica Wierzbno | [320]
4. KAROLAK Magdalena (1999) - Omega Kleszczów | [184]
MĘŻCZYŹNI 2019
1. STASIK Martin (2001) - Budowlani Nowy Tomyśl | [624]
2. ADAMUS Bartłomiej (2000) - Opocznianka Opoczno | [512]
3. SZMEJA Paweł (1999) - Mazovia Ciechanów | [437]
4. IZDEBSKI Marcin (1999) - Budowlani Opole | [183]

Wyszukaj klub

Punktacja "Herkules" zespołowa


KOBIETY 2019
1. Budowlani Nowy Tomyśl | [503]
2. Budowlani Opole | [440]
3. Polwica Wierzbno | [389]
4. Zawisza Bydgoszcz | [370]
MĘŻCZYŹNI 2019
1. Budowlani Opole | [971]
2. Budowlani Nowy Tomyśl | [764]
3. Opocznianka Opoczno | [532]
4. Zawisza Bydgoszcz | [300]

Polecamy

Kalendarz

Czerwiec 2019
P W Ś C Pt S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
28 Cze 2019 Days to go 1
Drużynowy Puchar Unii Europejskiej
Waterford (IRL)
28 Cze 2019 Days to go 1
Turniej Nadziei Olimpijskich
Bobrov (SVK)
01 Lip 2019 Days to go 4
Finały OOM w podnoszeniu ciężarów
Dzierźeniów