• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Drużynowo


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1999
Meyer Elbląg
87.50
115
120
125
125
155
165
---
165
290
339.71
2.
2001
Nida Nidzica
77.50
105
108
113
113
135
140
145
140
253
314.69
3.
1998
Meyer Elbląg
67.00
90
94
97
97
118
122
125
125
222
300.52
4.
1987
Atleta Gdańsk
86.20
100
110
115
110
135
140
143
140
250
294.88
5.
2001
Nadwiślanin Kwidzyn
74.20
100
105
105
105
125
130
130
125
230
292.99
6.
1998
Meyer Elbląg
63.20
86
90
92
92
110
114
---
114
206
289.62
7.
2001
Siła Bartoszyce
85.70
105
110
110
105
120
130
130
130
235
277.94
8.
2000
Nadwiślanin Kwidzyn
86.80
100
105
110
100
130
135
135
130
230
270.42
9.
1999
Żuławy Nowy Dwór Gdański
94.50
100
105
105
105
130
135
135
130
235
266.33
10.
2002
Żuławy Nowy Dwór Gdański
98.70
100
105
105
100
130
135
140
135
235
261.85
11.
2004
Nida Nidzica
70.20
80
83
85
85
105
110
114
114
199
261.78
12.
1990
Nadwiślanin Kwidzyn
73.30
82
87
91
87
115
119
119
115
202
259.10
13.
2005
Nida Nidzica
54.40
65
70
73
70
83
88
91
91
161
252.01
14.
2005
Nida Nidzica
59.90
67
72
75
75
85
90
93
93
168
245.02
15.
2003
Żuławy Nowy Dwór Gdański
61.70
70
75
75
75
90
95
95
95
170
242.91
16.
2001
Atleta Gdańsk
87.70
90
95
95
90
110
116
121
116
206
241.06
17.
2004
Żuławy Nowy Dwór Gdański
68.40
75
80
83
80
95
100
105
100
180
240.55
18.
1990
Atleta Gdańsk
103.50
85
90
92
92
115
115
115
115
207
226.74
19.
2004
Meyer Elbląg
94.20
86
90
90
86
105
108
110
110
196
222.42
20.
2004
Siła Bartoszyce
72.60
75
80
---
75
90
95
95
95
170
219.26
21.
2003
Meyer Elbląg
77.00
75
80
83
83
90
90
95
90
173
215.93
22.
2004
LUKS Kurzętnik
70.30
70
70
77
70
90
94
96
94
164
215.56
23.
2003
Siła Bartoszyce
66.30
63
67
70
70
85
90
90
85
155
211.22
24.
2005
Nadwiślanin Kwidzyn
66.40
50
55
60
55
80
85
85
85
140
190.60
25.
2001
LUKS Kurzętnik
104.00
73
78
83
78
90
95
103
95
173
189.18
26.
2004
LUKS Kurzętnik
54.70
43
45
47
47
55
60
63
63
110
171.46
27.
2002
Atleta Gdańsk
68.40
60
60
63
60
70
75
75
75
135
168.71
28.
2001
Nadwiślanin Kwidzyn
90.60
50
55
60
60
80
85
85
80
140
161.49
29.
2005
LUKS Kurzętnik
55.90
40
44
46
46
52
55
57
57
103
157.94
30.
2005
Siła Bartoszyce
87.10
45
50
52
50
60
63
63
60
110
129.13


 

Wyszukaj zawodnika

Punktacja "Herkules" indywidualna


KOBIETY 2019
1. KUDŁASZYK Paulina (1997) - Budowlani Nowy Tomyśl | [460]
2. ŁOCHOWSKA Joanna (1988) - Budowlani Opole | [380]
3. KRASKA Katarzyna (1993) - Polwica Wierzbno | [320]
4. KAROLAK Magdalena (1999) - Omega Kleszczów | [184]
MĘŻCZYŹNI 2019
1. STASIK Martin (2001) - Budowlani Nowy Tomyśl | [624]
2. ADAMUS Bartłomiej (2000) - Opocznianka Opoczno | [512]
3. SZMEJA Paweł (1999) - Mazovia Ciechanów | [437]
4. IZDEBSKI Marcin (1999) - Budowlani Opole | [183]

Wyszukaj klub

Punktacja "Herkules" zespołowa


KOBIETY 2019
1. Budowlani Nowy Tomyśl | [503]
2. Budowlani Opole | [440]
3. Polwica Wierzbno | [389]
4. Zawisza Bydgoszcz | [370]
MĘŻCZYŹNI 2019
1. Budowlani Opole | [971]
2. Budowlani Nowy Tomyśl | [764]
3. Opocznianka Opoczno | [532]
4. Zawisza Bydgoszcz | [300]

Polecamy

TRANSMISJA LIVE

Mistrzostwa Polski Elite w podnoszeniu ciężarów - Ciechanów 21-23.06.2019


Kalendarz

Czerwiec 2019
P W Ś C Pt S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Brak wydarzeń