• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Juniorki


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2008
Tarpan Mrocza
49.20
45
50
53
53
50
55
60
60
113
175.68
2.
2008
Tarpan Mrocza
47.80
40
43
45
45
55
58
60
58
103
163.81
3.
2007
Tarpan Mrocza
41.90
30
35
37
37
40
45
47
47
84
149.21
4.
2006
Tarpan Mrocza
45.00
25
30
35
35
35
40
45
45
80
133.64
5.
2008
Tarpan Mrocza
35.70
20
25
28
28
30
32
35
35
63
130.06
6.
2009
Tarpan Mrocza
59.40
30
35
37
37
40
45
50
50
87
118.31
7.
2008
Tarpan Mrocza
29.30
10
12
14
14
20
25
28
28
42
106.92
8.
2008
Tarpan Mrocza
39.90
10
12
14
14
15
20
22
22
36
66.83
9.
2010
Tarpan Mrocza
47.00
10
12
14
14
15
20
22
22
36
58.03


 

 

Juniorzy


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2008
Tarpan Mrocza
52.00
30
35
40
40
40
45
50
50
90
145.92
2.
2009
Tarpan Mrocza
64.80
35
38
40
40
40
45
50
50
90
124.46
3.
2010
Tarpan Mrocza
27.10
5
10
15
15
15
20
22
22
37
115.66
4.
2010
Tarpan Mrocza
30.70
5
8
10
10
15
20
22
22
32
86.34
5.
2014
Tarpan Mrocza
30.00
5
---
---
5
5
---
---
5
10
27.71


Wyszukaj zawodnika

Punktacja "Herkules" indywidualna


KOBIETY 2019
1. KUDŁASZYK Paulina (1997) - Budowlani Nowy Tomyśl | [460]
2. ŁOCHOWSKA Joanna (1988) - Budowlani Opole | [380]
3. KRASKA Katarzyna (1993) - Polwica Wierzbno | [320]
4. KAROLAK Magdalena (1999) - Omega Kleszczów | [184]
MĘŻCZYŹNI 2019
1. STASIK Martin (2001) - Budowlani Nowy Tomyśl | [624]
2. ADAMUS Bartłomiej (2000) - Opocznianka Opoczno | [512]
3. SZMEJA Paweł (1999) - Mazovia Ciechanów | [437]
4. IZDEBSKI Marcin (1999) - Budowlani Opole | [183]

Wyszukaj klub

Punktacja "Herkules" zespołowa


KOBIETY 2019
1. Budowlani Nowy Tomyśl | [503]
2. Budowlani Opole | [440]
3. Polwica Wierzbno | [389]
4. Zawisza Bydgoszcz | [370]
MĘŻCZYŹNI 2019
1. Budowlani Opole | [971]
2. Budowlani Nowy Tomyśl | [764]
3. Opocznianka Opoczno | [532]
4. Zawisza Bydgoszcz | [300]

Polecamy

Kalendarz

Czerwiec 2019
P W Ś C Pt S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
28 Cze 2019 Days to go 1
Drużynowy Puchar Unii Europejskiej
Waterford (IRL)
28 Cze 2019 Days to go 1
Turniej Nadziei Olimpijskich
Bobrov (SVK)
01 Lip 2019 Days to go 4
Finały OOM w podnoszeniu ciężarów
Dzierźeniów