• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Juniorki


49 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2005
UMLKS Radomsko
46.30
43
46
48
46
58
61
64
64
110
179.49
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
46.30
46


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
46.30
64




59 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2006
Omega Kleszczów
58.00
15
17
19
19
23
25
25
25
44
60.77
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
58.00
19


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
58.00
25




76 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2006
UMLKS Radomsko
73.60
40
43
46
46
55
58
61
58
104
125.05
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
73.60
46


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
73.60
58




+81 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2004
LKS Dobryszyce
97.20
40
45
50
50
55
60
65
65
115
123.51
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
97.20
50


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
97.20
65




SINCLAIR
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2005
UMLKS Radomsko
46.30
43
46
48
46
58
61
64
64
110
179.49
2.
2006
UMLKS Radomsko
73.60
40
43
46
46
55
58
61
58
104
125.05
3.
2004
LKS Dobryszyce
97.20
40
45
50
50
55
60
65
65
115
123.51
4.
2006
Omega Kleszczów
58.00
15
17
19
19
23
25
25
25
44
60.77


 

 

Juniorzy


49 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2005
LKS Dobryszyce
48.70
35
42
45
42
55
60
64
60
102
174.46
2.
2006
Omega Kleszczów
41.40
22
24
26
26
31
33
36
36
62
122.54
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
48.70
42
2.
41.40
26


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
48.70
60
2.
41.40
36




67 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2005
LKS Dobryszyce
61.40
60
64
67
67
71
74
78
78
145
207.88
2.
2006
Omega Kleszczów
65.40
45
50
55
55
60
65
70
65
120
164.96
3.
2004
UMLKS Radomsko
61.50
47
51
51
47
58
61
64
64
111
158.96
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
61.40
67
2.
65.40
55
3.
61.50
47


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
61.40
78
2.
65.40
65
3.
61.50
64




73 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2004
LKS Dobryszyce
68.60
96
99
101
101
110
115
115
115
216
288.14
2.
2004
Włókniarz Konstantynów
71.60
66
71
74
74
90
95
100
95
169
219.73
3.
2005
Włókniarz Konstantynów
71.40
65
65
69
69
78
78
83
83
152
197.95
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
68.60
101
2.
71.60
74
3.
71.40
69


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
68.60
115
2.
71.60
95
3.
71.40
83




89 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2005
LKS Dobryszyce
82.90
45
48
51
51
60
65
70
70
121
145.40
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
82.90
51


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
82.90
70




+102 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2004
Omega Kleszczów
117.00
90
95
---
95
110
120
130
130
225
237.41
2.
2004
Opocznianka Opoczno
121.40
50
50
55
55
70
75
80
80
135
141.12
3.
2005
LKS Dobryszyce
117.10
40
45
48
48
60
60
65
60
108
113.93
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
117.00
95
2.
121.40
55
3.
117.10
48


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
117.00
130
2.
121.40
80
3.
117.10
60




SINCLAIR
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2004
LKS Dobryszyce
68.60
96
99
101
101
110
115
115
115
216
288.14
2.
2004
Omega Kleszczów
117.00
90
95
---
95
110
120
130
130
225
237.41
3.
2004
Włókniarz Konstantynów
71.60
66
71
74
74
90
95
100
95
169
219.73
4.
2005
LKS Dobryszyce
61.40
60
64
67
67
71
74
78
78
145
207.88
5.
2005
Włókniarz Konstantynów
71.40
65
65
69
69
78
78
83
83
152
197.95
6.
2005
LKS Dobryszyce
48.70
35
42
45
42
55
60
64
60
102
174.46
7.
2006
Omega Kleszczów
65.40
45
50
55
55
60
65
70
65
120
164.96
8.
2004
UMLKS Radomsko
61.50
47
51
51
47
58
61
64
64
111
158.96


Wyszukaj zawodnika

Punktacja "Herkules" indywidualna


KOBIETY 2019
1. KUDŁASZYK Paulina (1997) - Budowlani Nowy Tomyśl | [460]
2. ŁOCHOWSKA Joanna (1988) - Budowlani Opole | [380]
3. KRASKA Katarzyna (1993) - Polwica Wierzbno | [320]
4. SZYMANEK Monika (2002) - Omega Kleszczów | [239]
MĘŻCZYŹNI 2019
1. STASIK Martin (2001) - Budowlani Nowy Tomyśl | [624]
2. ADAMUS Bartłomiej (2000) - Opocznianka Opoczno | [512]
3. SZMEJA Paweł (1999) - Mazovia Ciechanów | [437]
4. IZDEBSKI Marcin (1999) - Budowlani Opole | [183]

Wyszukaj klub

Punktacja "Herkules" zespołowa


KOBIETY 2019
1. Budowlani Nowy Tomyśl | [503]
2. Budowlani Opole | [440]
3. Polwica Wierzbno | [390]
4. LKS Dobryszyce | [383]
MĘŻCZYŹNI 2019
1. Budowlani Opole | [971]
2. Budowlani Nowy Tomyśl | [774]
3. Opocznianka Opoczno | [532]
4. Zawisza Bydgoszcz | [310]

Polecamy

Kalendarz

Sierpień 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
23 Sie 2019 Days to go 2
Międzynarodowy Turniej w Podnoszeniu Ciężarów
Kłajpeda
24 Sie 2019 Days to go 3
Ogólnopolskie Zawody w podnoszeniu ciężarów - Tarpan CAP
Mrocza
28 Sie 2019 Days to go 7
Puchar Niebieskich Mieczy
Miśnia (GER)