• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Kobiety


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2003
GER
53.30
51
53
55
53
65
69
71
69
122
178.66
2.
2002
Atleta Gdańsk
67.50
60
63
66
66
70
75
78
75
141
177.51
3.
2002
Budowlani Nowy Tomyśl
94.40
68
71
73
71
73
77
80
77
148
160.45
4.
2005
Budowlani Nowy Tomyśl
47.80
38
41
43
41
48
51
51
51
92
146.31
5.
2005
Atleta Gdańsk
64.50
50
53
55
53
60
63
63
60
113
146.03
6.
2005
Budowlani Nowy Tomyśl
69.90
41
44
47
47
61
63
63
61
108
133.38


 

 

Juniorzy U15


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2004
Żuławy Nowy Dwór Gdański
67.50
76
79
81
79
95
95
102
102
181
243.88
2.
2004
GER
68.00
67
70
73
73
90
94
94
94
167
223.99
3.
2004
Meyer Elbląg
96.00
87
87
90
90
106
110
110
106
196
220.74
4.
2004
Atleta Gdańsk
58.30
50
53
55
55
65
70
75
75
130
193.29
5.
2004
Rzemieślnik Malbork
103.60
73
77
81
77
94
97
97
94
171
187.24
6.
2005
Budowlani Nowy Tomyśl
53.70
50
50
50
50
58
61
64
64
114
180.23
7.
2005
Budowlani Nowy Tomyśl
67.70
52
55
58
58
70
74
78
74
132
177.53
8.
2006
Zawisza Bydgoszcz
55.60
45
48
50
48
52
56
60
60
108
166.27
9.
2005
Zawisza Bydgoszcz
58.70
40
43
45
43
50
53
56
56
99
146.48
10.
2006
Żuławy Nowy Dwór Gdański
96.00
50
53
55
53
60
63
63
63
116
130.64
11.
2005
Żuławy Nowy Dwór Gdański
87.90
50
50
53
50
55
58
60
58
108
126.25


 

 

Juniorzy U17


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
RUS
83.00
105
110
116
116
130
140
146
140
256
307.45
2.
2002
Żuławy Nowy Dwór Gdański
99.90
102
107
107
107
130
132
138
138
245
271.77
3.
2002
RUS
85.30
90
96
102
102
120
125
128
120
222
263.14
4.
2002
Budowlani Nowy Tomyśl
74.50
88
92
92
88
118
121
123
118
206
261.82
5.
2003
Żuławy Nowy Dwór Gdański
62.10
77
80
80
80
90
94
96
96
176
250.38
6.
2003
GER
62.70
70
74
74
74
93
96
99
99
173
244.52
7.
2002
Zawisza Bydgoszcz
62.20
70
75
75
70
85
90
95
95
165
234.47
8.
2003
Zawisza Bydgoszcz
62.40
68
70
75
75
85
90
95
90
165
233.97
9.
2002
Atleta Gdańsk
96.30
70
75
80
80
95
100
105
105
185
208.10
10.
2003
GER
64.70
60
---
---
60
75
---
---
75
135
186.88
11.
2002
Flota Gdynia
62.40
45
50
55
55
60
65
70
70
125
177.25
12.
2003
GER
81.30
60
60
64
60
77
80
82
82
142
172.30


 

 

Juniorzy U20


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2001
Ciechan Ciechanów
85.60
123
123
128
128
157
165
171
165
293
346.72
2.
2000
Atleta Gdańsk
82.10
115
120
124
124
140
145
150
145
269
324.80
3.
2001
Nadwiślanin Kwidzyn
75.00
100
100
100
100
125
130
130
125
225
284.90
4.
1999
GER
65.60
80
85
89
89
104
109
111
111
200
274.40
5.
2001
Zawisza Bydgoszcz
106.20
100
105
110
105
130
136
141
141
246
267.13
6.
1999
Żuławy Nowy Dwór Gdański
151.00
105
110
115
115
135
145
155
145
260
261.93
7.
1999
Żuławy Nowy Dwór Gdański
94.20
95
100
105
100
120
125
130
130
230
261.00
8.
2000
Nadwiślanin Kwidzyn
94.50
95
100
105
100
125
125
125
125
225
255.00
9.
2001
GER
62.60
74
78
80
78
90
94
97
97
175
247.61
10.
2001
Atleta Gdańsk
90.00
90
95
96
90
110
115
121
115
205
237.15
11.
2001
Atleta Gdańsk
95.10
85
93
101
93
110
115
121
115
208
235.13
12.
2001
Flota Gdynia
80.50
60
65
70
65
75
80
85
85
150
182.92


Wyszukaj zawodnika

Punktacja "Herkules" indywidualna


KOBIETY 2019
1. KUDŁASZYK Paulina (1997) - Budowlani Nowy Tomyśl | [460]
2. ŁOCHOWSKA Joanna (1988) - Budowlani Opole | [380]
3. KRASKA Katarzyna (1993) - Polwica Wierzbno | [320]
4. SZYMANEK Monika (2002) - Omega Kleszczów | [239]
MĘŻCZYŹNI 2019
1. STASIK Martin (2001) - Budowlani Nowy Tomyśl | [624]
2. ADAMUS Bartłomiej (2000) - Opocznianka Opoczno | [512]
3. SZMEJA Paweł (1999) - Mazovia Ciechanów | [437]
4. IZDEBSKI Marcin (1999) - Budowlani Opole | [183]

Wyszukaj klub

Punktacja "Herkules" zespołowa


KOBIETY 2019
1. Budowlani Nowy Tomyśl | [503]
2. Budowlani Opole | [440]
3. Polwica Wierzbno | [390]
4. LKS Dobryszyce | [383]
MĘŻCZYŹNI 2019
1. Budowlani Opole | [971]
2. Budowlani Nowy Tomyśl | [764]
3. Opocznianka Opoczno | [532]
4. Zawisza Bydgoszcz | [300]

Polecamy

Kalendarz

Lipiec 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
27 Lip 2019 Days to go 6
V Puchar Burmistrza Więcborka
Więcbork
04 Sie 2019 Days to go 14
Indywidualny Puchar Polski Kobiet
23 Sie 2019 Days to go 33
Międzynarodowy Turniej w Podnoszeniu Ciężarów
Kłajpeda