• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Juniorki U17


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
Promień Police
89.70
60
65
70
65
80
85
90
85
150
165.54
2.
2003
AKS Myślibórz
48.20
40
43
45
43
50
53
55
55
98
154.83


 

 

Mężczyźni U23


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2000
Promień Police
71.00
92
97
100
100
112
117
117
117
217
283.54
2.
1996
AKS Myślibórz
60.80
72
78
83
83
103
108
111
111
194
280.02
3.
1997
AKS Myślibórz
67.00
80
85
88
88
105
110
113
110
198
268.03
4.
1998
Promień Police
80.20
90
95
100
100
115
115
117
117
217
265.12
5.
1997
Promień Police
73.80
85
85
88
85
105
110
115
115
200
255.55
6.
2001
UKS Zielona Góra
71.50
67
70
72
72
83
85
87
87
159
206.90
7.
2001
UKS Zielona Góra
97.20
83
86
89
86
95
100
103
95
181
202.86


 

 

Juniorzy U17


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
Promień Police
62.70
85
90
96
90
105
108
111
111
201
284.09
2.
2002
UKS Zielona Góra
72.70
95
98
---
98
113
113
123
113
211
271.92
3.
2002
UKS Zielona Góra
84.70
74
74
78
78
95
100
103
103
181
215.26
4.
2003
AKS Myślibórz
58.10
60
63
65
63
80
80
85
80
143
213.14
5.
2002
Promień Police
137.40
88
93
98
98
100
105
110
105
203
207.01
6.
2003
Promień Police
59.80
55
58
60
58
65
68
71
68
126
183.98
7.
2003
Promień Police
66.80
50
55
55
55
65
67
68
68
123
166.82


 

 

Juniorzy U15


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2005
Promień Police
50.00
28
32
34
34
35
40
43
43
77
128.86
2.
2006
Promień Police
64.80
35
38
40
40
45
49
49
49
89
123.08
3.
2006
Promień Police
48.80
27
30
32
30
35
38
40
38
68
116.11


Wyszukaj zawodnika

Punktacja "Herkules" indywidualna


KOBIETY 2019
1. KUDŁASZYK Paulina (1997) - Budowlani Nowy Tomyśl | [460]
2. ŁOCHOWSKA Joanna (1988) - Budowlani Opole | [380]
3. KRASKA Katarzyna (1993) - Polwica Wierzbno | [320]
4. SZYMANEK Monika (2002) - Omega Kleszczów | [239]
MĘŻCZYŹNI 2019
1. STASIK Martin (2001) - Budowlani Nowy Tomyśl | [624]
2. ADAMUS Bartłomiej (2000) - Opocznianka Opoczno | [512]
3. SZMEJA Paweł (1999) - Mazovia Ciechanów | [437]
4. IZDEBSKI Marcin (1999) - Budowlani Opole | [183]

Wyszukaj klub

Punktacja "Herkules" zespołowa


KOBIETY 2019
1. Budowlani Nowy Tomyśl | [503]
2. Budowlani Opole | [440]
3. Polwica Wierzbno | [390]
4. LKS Dobryszyce | [383]
MĘŻCZYŹNI 2019
1. Budowlani Opole | [971]
2. Budowlani Nowy Tomyśl | [764]
3. Opocznianka Opoczno | [532]
4. Zawisza Bydgoszcz | [300]

Polecamy

Kalendarz

Lipiec 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
27 Lip 2019 Days to go 6
V Puchar Burmistrza Więcborka
Więcbork
04 Sie 2019 Days to go 14
Indywidualny Puchar Polski Kobiet
23 Sie 2019 Days to go 33
Międzynarodowy Turniej w Podnoszeniu Ciężarów
Kłajpeda