• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Kobiety U23


45 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1997
WLKS Siedlce
42.70
38
40
42
40
45
47
50
47
87
152.00
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
42.70
40


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
42.70
47




49 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1998
Omega Kleszczów
49.00
52
55
58
55
62
66
70
70
125
194.96
2.
1997
GCK Kobylany
48.50
40
42
44
44
60
65
67
60
104
163.51
3.
1997
Polwica Wierzbno
48.30
37
40
43
43
45
49
52
52
95
149.84
4.
1997
Budowlani Nowy Tomyśl
46.50
56
56
56
0
68
71
74
71
71
115.45
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
49.00
55
2.
48.50
44
3.
48.30
43


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
46.50
71
2.
49.00
70
3.
48.50
60




55 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1997
Znicz Biłgoraj
54.30
60
65
68
68
75
80
83
80
148
213.87
2.
1997
Polwica Wierzbno
54.90
50
53
55
55
66
70
73
70
125
179.24
3.
1997
LKS Dobryszyce
54.40
52
54
55
55
65
69
73
69
124
178.96
4.
1997
Talent Wrocław
54.80
50
52
54
54
60
67
68
67
121
173.73
5.
1998
UKS Zielona Góra
53.60
45
48
48
45
60
63
64
64
109
158.98
6.
1998
Burza Burzenin
54.70
47
51
51
47
55
59
61
59
106
152.39
7.
1996
UKS Zielona Góra
53.00
48
49
52
49
53
53
53
53
102
149.98
8.
1996
Grom Więcbork
53.30
40
45
49
45
50
58
58
50
95
139.12
9.
1997
MULKS Terespol
54.20
33
36
39
36
50
50
53
50
86
124.44
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
54.30
68
2.
54.90
55
3.
54.40
55


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
54.30
80
2.
54.90
70
3.
54.40
69




59 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1996
Feniks Siedlce
56.20
55
59
64
59
72
75
80
80
139
196.11
2.
1998
Mazovia Ciechanów
58.90
60
63
63
63
70
73
75
75
138
188.69
3.
1998
LKS Dobryszyce
58.20
54
55
58
58
67
70
73
70
128
176.40
4.
1996
Budowlani Nowy Tomyśl
59.00
52
55
57
57
68
72
72
68
125
170.73
5.
1997
Talent Wrocław
57.20
53
56
56
56
63
66
66
66
122
170.08
6.
1996
Budowlani Nowy Tomyśl
58.50
50
53
55
55
57
61
64
64
119
163.44
7.
1996
AZS AJD Częstochowa
57.70
52
57
59
57
57
60
60
60
117
162.16
8.
1997
Budowlani Nowy Tomyśl
58.10
48
50
50
50
55
58
58
55
105
144.86
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
58.90
63
2.
56.20
59
3.
58.20
58


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
56.20
80
2.
58.90
75
3.
58.20
70




64 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1998
Agros Zamość
63.60
70
75
78
78
90
94
94
90
168
218.92
2.
1996
Śląsk Wrocław
60.50
70
70
70
70
87
91
94
94
164
220.41
3.
1997
HKS Szopienice
64.00
62
65
68
68
82
86
90
86
154
199.93
4.
1998
Lechia Sędziszów Małopolski
63.50
55
60
62
62
75
80
83
83
145
189.13
5.
1997
Wisła Puławy
63.60
40
43
46
46
58
63
65
65
111
144.65
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
63.60
78
2.
60.50
70
3.
64.00
68


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
60.50
94
2.
63.60
90
3.
64.00
86




71 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1998
Talent Wrocław
66.80
58
62
65
65
73
80
83
83
148
187.41
2.
1997
Budowlani Nowy Tomyśl
70.80
40
43
43
40
55
58
58
55
95
116.53
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
66.80
65
2.
70.80
40


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
66.80
83
2.
70.80
55




76 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1997
AZS-AWF Biała Podlaska
74.80
83
87
90
90
108
108
117
108
198
236.18
2.
1996
KS Raszyn
71.10
75
78
80
80
90
94
96
96
176
215.41
3.
1998
Andaluzja Piekary Śląskie
75.70
65
70
72
72
92
99
105
92
164
194.49
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
74.80
90
2.
71.10
80
3.
75.70
72


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
74.80
108
2.
71.10
96
3.
75.70
92




81 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1997
Zawisza Bydgoszcz
76.10
87
87
91
91
100
105
109
105
196
231.86
2.
1998
WLKS Siedlce
80.50
73
75
75
75
85
90
90
85
160
184.45
3.
1996
Włókniarz Konstantynów
79.50
56
59
61
61
74
77
79
79
140
162.29
4.
1998
Znicz Biłgoraj
76.30
57
60
62
60
73
77
79
73
133
157.13
5.
1996
Agros Zamość
78.70
38
41
45
41
48
52
55
52
93
108.30
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
76.10
91
2.
80.50
75
3.
79.50
61


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
76.10
105
2.
80.50
85
3.
79.50
79




87 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1998
Andaluzja Piekary Śląskie
81.70
60
65
68
65
80
85
90
90
155
177.54
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
81.70
65


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
81.70
90




+87 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1997
Unia Hrubieszów
89.50
80
83
85
85
100
105
107
107
192
212.06
2.
1997
Znicz Biłgoraj
109.40
65
70
72
72
83
90
97
90
162
168.49
3.
1996
Znicz Biłgoraj
91.50
53
53
56
56
69
---
---
69
125
136.97
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
89.50
85
2.
109.40
72
3.
91.50
56


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
89.50
107
2.
109.40
90
3.
91.50
69




SINCLAIR
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1997
AZS-AWF Biała Podlaska
74.80
83
87
90
90
108
108
117
108
198
236.18
2.
1997
Zawisza Bydgoszcz
76.10
87
87
91
91
100
105
109
105
196
231.86
3.
1996
Śląsk Wrocław
60.50
70
70
70
70
87
91
94
94
164
220.41
4.
1998
Agros Zamość
63.60
70
75
78
78
90
94
94
90
168
218.92
5.
1996
KS Raszyn
71.10
75
78
80
80
90
94
96
96
176
215.41
6.
1997
Znicz Biłgoraj
54.30
60
65
68
68
75
80
83
80
148
213.87
7.
1997
Unia Hrubieszów
89.50
80
83
85
85
100
105
107
107
192
212.06
8.
1997
HKS Szopienice
64.00
62
65
68
68
82
86
90
86
154
199.93


 

 

 

Mężczyźni U23


61 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1998
Meyer Elbląg
59.60
85
89
91
89
105
108
111
111
200
292.73
2.
1998
Legia Warszawa
60.30
85
88
90
88
101
107
111
107
195
283.08
3.
1996
AKS Myślibórz
59.20
73
76
81
81
103
108
110
110
191
280.89
4.
1996
Polwica Wierzbno
57.60
75
79
82
82
98
103
108
108
190
284.98
5.
1996
Agros Zamość
60.00
76
80
80
76
93
---
---
93
169
246.19
6.
1996
Grom Więcbork
57.80
60
62
63
63
72
75
75
75
138
206.46
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
59.60
89
2.
60.30
88
3.
57.60
82


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
59.60
111
2.
59.20
110
3.
57.60
108




67 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1996
Zamek Gołańcz
66.60
115
122
125
122
130
140
153
140
262
356.01
2.
1998
MULKS Terespol
66.30
105
110
120
110
125
125
131
125
235
320.24
3.
1997
Śląsk Wrocław
66.60
90
97
100
100
108
115
122
122
222
301.66
4.
1998
Meyer Elbląg
65.90
93
97
99
97
119
126
126
119
216
295.49
5.
1997
AKS Myślibórz
66.70
80
83
86
86
105
110
111
105
191
259.29
6.
1997
AKS Białogard
66.40
80
85
85
85
90
95
100
95
180
245.06
7.
1997
AKS Myślibórz
65.90
72
76
80
76
90
95
100
100
176
240.77
8.
1996
Grom Więcbork
66.40
70
76
80
76
91
96
101
96
172
234.16
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
66.60
122
2.
66.30
110
3.
66.60
100


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
66.60
140
2.
66.30
125
3.
66.60
122




73 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1996
Czarni-Góral Żywiec
72.90
97
100
102
102
120
126
133
133
235
302.38
2.
1996
Iskra Piotrowice
72.60
98
98
98
98
122
132
136
136
234
301.80
3.
1998
Polwica Wierzbno
70.60
88
93
98
98
121
131
135
135
233
305.47
4.
1996
Budowlani Opole
72.60
105
107
107
107
125
130
131
125
232
299.22
5.
1996
GCK Kobylany
71.70
92
96
96
96
117
125
125
117
213
276.72
6.
1998
Iskra Piotrowice
72.10
88
92
94
94
105
105
112
112
206
266.76
7.
1997
Promień Police
71.50
83
86
88
86
108
113
117
117
203
264.16
8.
1998
UMLKS Radomsko
72.40
78
84
88
84
109
116
120
116
200
258.36
9.
1996
AZS AJD Częstochowa
71.70
77
82
82
82
110
114
119
114
196
254.63
10.
1998
Śląsk Wrocław
72.20
75
80
83
83
90
95
100
95
178
230.31
11.
1998
Zawisza Bydgoszcz
70.70
70
75
80
75
90
96
---
90
165
216.14
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
72.60
107
2.
72.90
102
3.
70.60
98


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
72.60
136
2.
70.60
135
3.
72.90
133




81 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1998
Zawisza Bydgoszcz
81.00
126
130
133
130
161
161
167
167
297
361.04
2.
1996
AZS AJD Częstochowa
80.60
120
125
125
125
160
165
170
170
295
359.51
3.
1996
Impuls Warszawa
80.70
125
125
129
125
151
156
161
156
281
342.23
4.
1998
WLKS Siedlce
80.60
120
125
128
125
150
155
155
155
280
341.23
5.
1997
HKS Szopienice
79.90
115
120
125
125
137
142
145
145
270
330.51
6.
1996
Legia Warszawa
80.60
112
116
117
117
140
145
154
145
262
319.29
7.
1996
Talent Wrocław
80.10
105
110
115
115
135
140
145
145
260
317.86
8.
1996
Śląsk Wrocław
79.60
105
112
112
105
130
133
134
134
239
293.13
9.
1997
Nida Nidzica
80.00
95
100
105
105
120
127
133
133
238
291.15
10.
1996
Legia Warszawa
79.90
95
100
105
100
121
129
139
129
229
280.32
11.
1998
Promień Police
80.60
93
98
103
103
115
120
125
125
228
277.86
12.
1997
AZS AJD Częstochowa
79.90
83
88
90
90
105
110
110
105
195
238.70
13.
1998
Legia Warszawa
80.40
80
85
85
80
100
105
110
100
180
219.64
14.
1996
Atleta Ostrołęka
78.60
75
80
80
75
95
95
100
95
170
209.88
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
81.00
130
2.
80.60
125
3.
80.70
125


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
80.60
170
2.
81.00
167
3.
80.70
156




89 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1998
Znicz Biłgoraj
87.70
136
141
145
145
160
166
172
172
317
370.95
2.
1998
Tarpan Mrocza
83.60
135
140
140
140
170
178
178
170
310
371.00
3.
1998
Budowlani Nowy Tomyśl
85.40
119
124
127
127
143
150
156
150
277
328.15
4.
1997
Impuls Warszawa
85.70
118
125
128
118
140
150
160
150
268
316.97
5.
1997
Impuls Warszawa
86.70
100
105
109
105
120
120
131
120
225
264.68
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
87.70
145
2.
83.60
140
3.
85.40
127


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
87.70
172
2.
83.60
170
3.
85.70
150




96 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1996
Budowlani Opole
94.40
145
151
160
151
185
195
205
195
346
392.30
2.
1996
Budowlani Opole
95.50
145
150
153
150
171
175
180
180
330
372.42
3.
1998
Znicz Biłgoraj
93.40
125
130
135
135
155
160
165
165
300
341.63
4.
1997
KS Raszyn
89.05
108
114
120
114
144
151
152
144
258
299.85
5.
1996
UOLKA Ostrów Mazowiecka
89.20
105
110
110
105
130
130
135
135
240
278.73
6.
1996
KS Raszyn
89.40
90
96
101
96
115
121
121
115
211
244.80
7.
1996
Talent Wrocław
92.70
95
95
100
95
110
110
115
0
95
108.52
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
94.40
151
2.
95.50
150
3.
93.40
135


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
94.40
195
2.
95.50
180
3.
93.40
165




102 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1997
UMLKS Radomsko
96.20
136
141
145
145
177
182
191
182
327
367.98
2.
1997
Start Otwock
101.70
138
142
143
143
173
177
181
181
324
357.09
3.
1996
Impuls Warszawa
96.80
135
140
143
143
175
176
180
180
323
362.59
4.
1996
WLKS Siedlce
100.30
133
137
141
137
168
177
181
177
314
347.80
5.
1997
Znicz Biłgoraj
98.20
110
115
118
118
145
150
155
150
268
299.20
6.
1996
Zawisza Bydgoszcz
99.40
110
115
120
120
140
147
152
147
267
296.72
7.
1998
GCK Kobylany
97.40
105
110
113
113
135
140
---
140
253
283.33
8.
1997
Wisła Puławy
99.70
95
100
105
105
115
120
126
120
225
249.77
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
96.20
145
2.
96.80
143
3.
101.70
143


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
96.20
182
2.
101.70
181
3.
96.80
180




109 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1999
Budowlani Opole
103.60
155
160
165
160
185
190
196
190
350
383.25
2.
1996
Rzemieślnik Malbork
107.90
140
147
153
153
180
186
191
186
339
366.24
3.
1997
AZS-AWF Biała Podlaska
108.10
105
110
110
110
120
130
135
130
240
259.13
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
103.60
160
2.
107.90
153
3.
108.10
110


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
103.60
190
2.
107.90
186
3.
108.10
130




+109 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1996
Start Otwock
117.00
150
153
160
160
180
192
193
180
340
358.76
2.
1997
Budowlani Opole
109.80
140
145
150
150
175
180
182
182
332
356.73
3.
1998
Zawisza Bydgoszcz
111.00
145
150
151
145
170
170
181
181
326
349.13
4.
1998
Impuls Warszawa
132.70
125
130
135
130
161
162
167
167
297
304.68
5.
1996
Budowlani Nowy Tomyśl
130.90
122
127
131
127
155
166
166
166
293
301.35
6.
1998
AZS-AWF Biała Podlaska
121.50
120
128
131
131
140
150
155
155
286
298.92
7.
1998
LUKS Kurzętnik
126.80
120
123
126
126
155
161
161
155
281
290.87
8.
1997
Budowlani Nowy Tomyśl
135.20
100
105
---
100
120
125
125
120
220
224.95
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
117.00
160
2.
109.80
150
3.
111.00
145


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
109.80
182
2.
111.00
181
3.
117.00
180




SINCLAIR
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1996
Budowlani Opole
94.40
145
151
160
151
185
195
205
195
346
392.30
2.
1999
Budowlani Opole
103.60
155
160
165
160
185
190
196
190
350
383.25
3.
1996
Budowlani Opole
95.50
145
150
153
150
171
175
180
180
330
372.42
4.
1998
Tarpan Mrocza
83.60
135
140
140
140
170
178
178
170
310
371.00
5.
1998
Znicz Biłgoraj
87.70
136
141
145
145
160
166
172
172
317
370.95
6.
1997
UMLKS Radomsko
96.20
136
141
145
145
177
182
191
182
327
367.98
7.
1996
Rzemieślnik Malbork
107.90
140
147
153
153
180
186
191
186
339
366.24
8.
1996
Impuls Warszawa
96.80
135
140
143
143
175
176
180
180
323
362.59


Wyszukaj zawodnika

Punktacja "Herkules" indywidualna


KOBIETY 2019
1. KUDŁASZYK Paulina (1997) - Budowlani Nowy Tomyśl | [460]
2. ŁOCHOWSKA Joanna (1988) - Budowlani Opole | [380]
3. KRASKA Katarzyna (1993) - Polwica Wierzbno | [320]
4. KAROLAK Magdalena (1999) - Omega Kleszczów | [184]
MĘŻCZYŹNI 2019
1. STASIK Martin (2001) - Budowlani Nowy Tomyśl | [624]
2. ADAMUS Bartłomiej (2000) - Opocznianka Opoczno | [512]
3. SZMEJA Paweł (1999) - Mazovia Ciechanów | [437]
4. IZDEBSKI Marcin (1999) - Budowlani Opole | [183]

Wyszukaj klub

Punktacja "Herkules" zespołowa


KOBIETY 2019
1. Budowlani Nowy Tomyśl | [503]
2. Budowlani Opole | [440]
3. Polwica Wierzbno | [389]
4. Zawisza Bydgoszcz | [370]
MĘŻCZYŹNI 2019
1. Budowlani Opole | [971]
2. Budowlani Nowy Tomyśl | [764]
3. Opocznianka Opoczno | [532]
4. Zawisza Bydgoszcz | [300]

Polecamy

TRANSMISJA LIVE

Mistrzostwa Polski Elite w podnoszeniu ciężarów - Ciechanów 21-23.06.2019


Kalendarz

Czerwiec 2019
P W Ś C Pt S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Brak wydarzeń