• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Juniorki


45 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
Orlęta Łuków
44.10
20
23
25
23
29
32
35
35
58
98.56
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
44.10
23


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
44.10
35




55 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2003
Unia Hrubieszów
54.50
45
48
50
50
55
59
63
63
113
162.87
2.
2002
Nowosądeczanin Piwniczna
54.10
33
38
38
38
47
50
53
50
88
127.50
3.
2002
Znicz Biłgoraj
51.40
24
27
29
29
35
40
43
43
72
108.28
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
54.50
50
2.
54.10
38
3.
51.40
29


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
54.50
63
2.
54.10
50
3.
51.40
43




59 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
Znicz Biłgoraj
59.00
48
48
52
52
60
64
67
64
116
158.43
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
59.00
52


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
59.00
64




64 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
AZS- AWF Biala Podlaska
61.70
46
49
51
49
55
59
61
61
110
146.02
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
61.70
49


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
61.70
61




76 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
Tabór Rymanów
76.00
25
30
33
33
35
40
45
40
73
86.41
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
76.00
33


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
76.00
40




81 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
Znicz Biłgoraj
79.90
35
40
43
40
48
52
52
48
88
101.78
2.
2003
Znicz Biłgoraj
79.50
24
26
28
26
33
36
40
36
62
71.87
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
79.90
40
2.
79.50
26


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
79.90
48
2.
79.50
36




+81 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
Unia Hrubieszów
90.50
70
74
77
77
85
90
90
85
162
178.21
2.
2003
Agros Zamość
88.60
45
45
49
49
60
64
67
67
116
128.60
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
90.50
77
2.
88.60
49


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
90.50
85
2.
88.60
67




SINCLAIR
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
Unia Hrubieszów
90.50
70
74
77
77
85
90
90
85
162
178.21
2.
2003
Unia Hrubieszów
54.50
45
48
50
50
55
59
63
63
113
162.87
3.
2002
Znicz Biłgoraj
59.00
48
48
52
52
60
64
67
64
116
158.43
4.
2002
AZS- AWF Biala Podlaska
61.70
46
49
51
49
55
59
61
61
110
146.02
5.
2003
Agros Zamość
88.60
45
45
49
49
60
64
67
67
116
128.60
6.
2002
Nowosądeczanin Piwniczna
54.10
33
38
38
38
47
50
53
50
88
127.50
7.
2002
Znicz Biłgoraj
51.40
24
27
29
29
35
40
43
43
72
108.28
8.
2002
Znicz Biłgoraj
79.90
35
40
43
40
48
52
52
48
88
101.78


 

 

 

Juniorzy


55 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2003
GCK Kobylany
55.00
65
70
73
73
80
86
90
86
159
246.80
2.
2003
MULKS Terespol
54.20
63
67
71
67
78
82
85
82
149
233.88
3.
2002
Wisła Puławy
53.80
50
55
60
55
70
75
80
80
135
213.12
4.
2002
Hejnał Kęty
53.90
37
41
45
45
47
52
55
55
100
157.64
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
55.00
73
2.
54.20
67
3.
53.80
55


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
55.00
86
2.
54.20
82
3.
53.80
80




61 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
Orlęta Łuków
57.40
55
58
61
61
70
76
---
76
137
206.01
2.
2003
MULKS Terespol
58.50
45
50
50
50
55
59
59
59
109
161.67
3.
2002
Gryf Kunów
55.80
45
45
45
0
---
---
---
0
0
0.00
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
57.40
61
2.
58.50
50
3.
55.80
0


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
57.40
76
2.
58.50
59
3.
55.80
0




67 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
Agros Zamość
65.70
70
77
81
81
100
105
110
105
186
254.94
2.
2003
Znicz Biłgoraj
64.10
78
80
82
80
91
96
100
96
176
245.13
3.
2002
Iskra Piotrowice
62.50
50
55
58
55
70
75
78
75
130
184.14
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
65.70
81
2.
64.10
80
3.
62.50
55


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
65.70
105
2.
64.10
96
3.
62.50
75




73 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
Lechia Sędziszów Małopolski
69.60
78
82
84
84
93
97
100
100
184
243.30
2.
2003
GCK Kobylany
67.90
75
80
80
75
95
100
105
105
180
241.64
3.
2002
Gryf Kunów
71.00
65
70
70
65
85
90
93
93
158
206.45
4.
2002
Lechia Sędziszów Małopolski
68.70
50
55
60
60
67
70
75
75
135
179.93
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
69.60
84
2.
67.90
75
3.
71.00
65


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
67.90
105
2.
69.60
100
3.
71.00
93




81 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
GCK Kobylany
77.10
100
107
110
110
120
127
131
127
237
295.61
2.
2003
Znicz Biłgoraj
79.50
85
90
95
95
101
107
112
112
207
254.05
3.
2003
Wisła Puławy
73.80
75
80
85
85
95
100
105
105
190
242.77
4.
2002
Agros Zamość
79.70
55
60
63
63
75
80
83
83
146
178.95
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
77.10
110
2.
79.50
95
3.
73.80
85


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
77.10
127
2.
79.50
112
3.
73.80
105




89 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
AZS-AWF Biała Podlaska
87.20
85
90
93
93
110
115
118
118
211
247.56
2.
2003
Olimpijczyk Łuków
85.00
82
86
86
86
100
105
110
110
196
232.71
3.
2002
Iskra Piotrowice
85.90
70
75
78
78
95
100
103
103
181
213.84
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
87.20
93
2.
85.00
86
3.
85.90
78


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
87.20
118
2.
85.00
110
3.
85.90
103




96 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
Agros Zamość
95.30
95
105
110
110
125
135
145
145
255
288.02
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
95.30
110


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
95.30
145




102 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2001
Znicz Biłgoraj
97.40
88
91
94
91
100
110
115
115
206
230.70
2.
2002
GULKS Niemce
98.00
70
75
78
75
90
95
98
98
173
193.29
3.
2002
Agros Zamość
98.10
65
70
75
70
83
87
87
83
153
170.88
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
97.40
91
2.
98.00
75
3.
98.10
70


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
97.40
115
2.
98.00
98
3.
98.10
83




+102 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
Tabor Rymanów
115.20
95
100
100
95
120
125
125
120
215
227.81
2.
2003
Znicz Biłgoraj
128.40
45
50
55
50
55
60
65
60
110
113.57
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
115.20
95
2.
128.40
50


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
115.20
120
2.
128.40
60




SINCLAIR
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
GCK Kobylany
77.10
100
107
110
110
120
127
131
127
237
295.61
2.
2002
Agros Zamość
95.30
95
105
110
110
125
135
145
145
255
288.02
3.
2002
Agros Zamość
65.70
70
77
81
81
100
105
110
105
186
254.94
4.
2003
Znicz Biłgoraj
79.50
85
90
95
95
101
107
112
112
207
254.05
5.
2002
AZS-AWF Biała Podlaska
87.20
85
90
93
93
110
115
118
118
211
247.56
6.
2003
GCK Kobylany
55.00
65
70
73
73
80
86
90
86
159
246.80
7.
2003
Znicz Biłgoraj
64.10
78
80
82
80
91
96
100
96
176
245.13
8.
2002
Lechia Sędziszów Małopolski
69.60
78
82
84
84
93
97
100
100
184
243.30


Wyszukaj zawodnika

Punktacja "Herkules" indywidualna


KOBIETY 2019
1. KUDŁASZYK Paulina (1997) - Budowlani Nowy Tomyśl | [460]
2. ŁOCHOWSKA Joanna (1988) - Budowlani Opole | [380]
3. KRASKA Katarzyna (1993) - Polwica Wierzbno | [320]
4. KAROLAK Magdalena (1999) - Omega Kleszczów | [184]
MĘŻCZYŹNI 2019
1. STASIK Martin (2001) - Budowlani Nowy Tomyśl | [624]
2. ADAMUS Bartłomiej (2000) - Opocznianka Opoczno | [512]
3. SZMEJA Paweł (1999) - Mazovia Ciechanów | [437]
4. IZDEBSKI Marcin (1999) - Budowlani Opole | [183]

Wyszukaj klub

Punktacja "Herkules" zespołowa


KOBIETY 2019
1. Budowlani Nowy Tomyśl | [503]
2. Budowlani Opole | [440]
3. Polwica Wierzbno | [389]
4. Zawisza Bydgoszcz | [370]
MĘŻCZYŹNI 2019
1. Budowlani Opole | [971]
2. Budowlani Nowy Tomyśl | [764]
3. Opocznianka Opoczno | [532]
4. Zawisza Bydgoszcz | [300]

Polecamy

Kalendarz

Czerwiec 2019
P W Ś C Pt S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
28 Cze 2019 Days to go 1
Drużynowy Puchar Unii Europejskiej
Waterford (IRL)
28 Cze 2019 Days to go 1
Turniej Nadziei Olimpijskich
Bobrov (SVK)
01 Lip 2019 Days to go 4
Finały OOM w podnoszeniu ciężarów
Dzierźeniów