• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Martyna Dołęga Białki

Dz45

Dz49

Dz55

Dz59

Dz64

Dz71

Dz76

Dz+76

Ch45

Ch49

Ch55

Ch61

Ch67

Ch73

Ch81

Ch89

Ch96

Ch+96

kluby województwa

 

Juniorki U15


40 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2005
Start Maków Mazowiecki
34.30
31
33
34
34
37
40
42
40
74
159.05
2.
2006
Mazovia Ciechanów
37.40
21
22
22
22
21
23
25
25
47
92.72
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
34.30
34
2.
37.40
22


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
34.30
40
2.
37.40
25




45 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2006
Budowlani Nowy Tomyśl
44.80
32
35
37
37
40
42
44
44
81
135.82
2.
2006
Tarpan Mrocza
45.00
30
33
35
35
38
38
42
42
77
128.63
3.
2006
Polwica Wierzbno
41.50
26
29
29
29
33
35
38
35
64
114.66
4.
2006
Budowlani Nowy Tomyśl
43.40
22
24
24
22
25
27
29
27
49
84.41
5.
2006
Polwica Wierzbno
45.00
27
30
31
31
36
37
37
0
31
51.79
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
44.80
37
2.
45.00
35
3.
45.00
31


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
44.80
44
2.
45.00
42
3.
41.50
35




49 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2005
UMLKS Radomsko
47.60
43
46
49
49
57
61
65
61
110
175.52
2.
2006
Start Maków Mazowiecki
47.10
40
42
44
44
50
52
53
53
97
156.09
3.
2005
Start Maków Mazowiecki
48.40
40
42
43
40
50
50
51
51
91
143.30
4.
2005
Budowlani Nowy Tomyśl
48.50
38
40
42
40
48
52
52
48
88
138.35
5.
2005
UOLKA Ostrów Mazowiecka
47.90
38
40
42
40
45
45
49
45
85
134.96
6.
2006
Nowosądeczanin Muszyna
48.50
25
30
30
30
38
42
45
42
72
113.20
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
47.60
49
2.
47.10
44
3.
48.50
40


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
47.60
61
2.
47.10
53
3.
48.40
51




55 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2004
Nowosądeczanin Muszyna
52.90
55
59
62
62
65
70
70
65
127
186.99
2.
2005
Zamek Gołańcz
52.40
48
51
53
53
58
62
64
64
117
173.47
3.
2004
Budowlani Nowy Tomyśl
51.80
34
34
36
36
45
50
53
50
86
128.59
4.
2005
Nowosądeczanin Muszyna
51.30
35
38
40
40
40
45
49
45
85
128.02
5.
2006
Budowlani Nowy Tomyśl
54.00
26
28
28
28
35
38
41
41
69
100.10
6.
2004
WLKS Siedlce
53.20
22
24
26
26
27
30
33
33
59
86.52
7.
2006
GCK Kobylany
54.30
20
22
22
20
22
25
27
25
45
65.03
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
52.90
62
2.
52.40
53
3.
51.30
40


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
52.90
65
2.
52.40
64
3.
51.80
50




59 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2005
WLKS Siedlce
58.60
69
72
75
72
80
87
89
87
159
218.13
2.
2004
Znicz Biłgoraj
57.90
48
52
52
52
65
69
72
69
121
167.32
3.
2006
Tarpan Mrocza
57.50
45
50
50
45
55
60
62
62
107
148.65
4.
2005
Budowlani Nowy Tomyśl
58.60
43
45
47
45
55
55
61
55
100
137.19
5.
2004
AKS Myślibórz
58.20
38
40
42
42
50
55
59
50
92
126.78
6.
2005
Chrobry Gniezno
57.90
35
38
42
38
46
50
53
53
91
125.84
7.
2006
Olimpijczyk Łuków
56.90
35
38
38
35
45
48
48
48
83
116.12
8.
2005
Omega Kleszczów
58.60
17
19
21
21
22
25
27
27
48
65.85
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
58.60
72
2.
57.90
52
3.
58.60
45


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
58.60
87
2.
57.90
69
3.
57.50
62




64 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2004
Meyer Elbląg
59.90
65
70
72
72
80
87
90
87
159
215.05
2.
2004
AKS Myślibórz
63.80
53
55
57
57
63
66
68
68
125
162.58
3.
2006
Budowlani Nowy Tomyśl
63.50
28
31
35
35
36
40
42
42
77
100.44
4.
2005
Copal Trzcianka
61.70
27
29
31
31
38
41
43
43
74
98.23
5.
2005
Budowlani Nowy Tomyśl
60.00
21
21
23
23
25
25
29
25
48
64.85
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
59.90
72
2.
63.80
57
3.
63.50
35


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
59.90
87
2.
63.80
68
3.
61.70
43




71 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2004
AKS Myślibórz
67.20
50
52
54
52
60
63
65
63
115
145.14
2.
2005
Budowlani Nowy Tomyśl
70.10
45
48
48
45
58
61
63
63
108
133.18
3.
2004
AKS Myślibórz
66.50
46
49
49
46
55
59
61
61
107
135.84
4.
2005
Budowlani Nowy Tomyśl
67.50
40
42
44
44
50
55
55
50
94
118.34
5.
2006
Mazovia Ciechanów
69.10
28
31
33
33
38
44
46
46
79
98.18
6.
2004
WLKS Siedlce
64.80
23
26
28
28
30
33
35
35
63
81.19
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
67.20
52
2.
66.50
46
3.
70.10
45


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
67.20
63
2.
70.10
63
3.
66.50
61




76 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2006
UMLKS Radomsko
73.00
44
47
49
49
55
59
63
63
112
135.23
2.
2005
Znicz Biłgoraj
72.00
44
46
46
46
50
53
53
53
99
120.38
3.
2004
WLKS Siedlce
71.10
38
41
43
41
53
57
57
57
98
119.95
4.
2005
Budowlani Nowy Tomyśl
74.00
40
43
45
45
48
52
55
52
97
116.32
5.
2005
GULKS Niemce
71.20
27
29
31
31
40
43
43
43
74
90.50
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
73.00
49
2.
72.00
46
3.
74.00
45


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
73.00
63
2.
71.10
57
3.
72.00
53




+81 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2004
Klimat Łapy
87.20
70
70
70
70
80
80
86
86
156
174.00
2.
2005
Tarpan Mrocza
89.70
65
70
72
72
75
75
82
82
154
169.95
3.
2005
UOLKA Ostrów Mazowiecka
87.20
52
55
57
57
65
68
70
70
127
141.65
4.
2004
UOLKA Ostrów Mazowiecka
109.00
37
40
42
42
50
53
53
50
92
95.77
5.
2006
Klimat Łapy
116.20
40
45
45
45
45
50
50
45
90
92.42
6.
2004
Budowlani Nowy Tomyśl
129.60
26
30
30
30
36
40
42
40
70
70.69
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
89.70
72
2.
87.20
70
3.
87.20
57


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
87.20
86
2.
89.70
82
3.
87.20
70




SINCLAIR
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2005
WLKS Siedlce
58.60
69
72
75
72
80
87
89
87
159
218.13
2.
2004
Meyer Elbląg
59.90
65
70
72
72
80
87
90
87
159
215.05
3.
2004
Nowosądeczanin Muszyna
52.90
55
59
62
62
65
70
70
65
127
186.99
4.
2005
UMLKS Radomsko
47.60
43
46
49
49
57
61
65
61
110
175.52
5.
2004
Klimat Łapy
87.20
70
70
70
70
80
80
86
86
156
174.00
6.
2005
Zamek Gołańcz
52.40
48
51
53
53
58
62
64
64
117
173.47
7.
2005
Tarpan Mrocza
89.70
65
70
72
72
75
75
82
82
154
169.95
8.
2004
Znicz Biłgoraj
57.90
48
52
52
52
65
69
72
69
121
167.32


 

 

 

Juniorzy U15


49 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2005
Krajna Sępólno Krajeńskie
48.70
53
56
59
59
67
71
75
75
134
229.19
2.
2005
LKS Dobryszyce
48.90
40
44
46
46
53
58
61
61
107
182.39
3.
2006
Polwica Wierzbno
42.50
35
39
41
41
45
49
53
53
94
181.29
4.
2005
Promień Police
48.40
38
42
42
38
43
46
49
49
87
149.58
5.
2006
WLKS Siedlce
39.00
35
39
41
39
42
46
50
46
85
177.94
6.
2004
GCK Kobylany
48.60
36
36
36
36
46
49
52
49
85
145.63
7.
2006
Omega Kleszczów
44.40
27
30
33
33
35
39
42
42
75
138.99
8.
2005
Budowlani Nowy Tomyśl
48.40
32
32
35
35
36
40
45
40
75
128.95
9.
2004
Promień Police
48.00
27
32
32
27
37
40
42
42
69
119.46
10.
2005
Start Maków Mazowiecki
42.40
25
25
27
25
32
35
35
35
60
115.97
11.
2006
GCK Kobylany
40.20
22
25
27
27
29
29
32
32
59
119.93
12.
2006
GCK Kobylany
37.90
22
25
27
25
29
29
29
29
54
116.30
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
48.70
59
2.
48.90
46
3.
42.50
41


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
48.70
75
2.
48.90
61
3.
42.50
53




55 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2005
Nida Nidzica
54.30
66
70
70
70
88
91
94
94
164
257.06
2.
2005
MULKS Terespol
54.20
63
67
70
70
75
80
85
80
150
235.45
3.
2005
Tarpan Mrocza
53.40
55
60
63
60
65
70
73
73
133
211.18
4.
2005
Nida Nidzica
53.40
52
56
56
56
60
64
66
64
120
190.54
5.
2004
Nida Nidzica
50.90
47
51
54
51
60
60
66
66
117
192.97
6.
2005
Budowlani Nowy Tomyśl
54.30
49
52
52
49
60
65
67
67
116
181.82
7.
2004
LUKS Kurzętnik
54.70
51
54
56
54
55
61
67
61
115
179.25
8.
2005
Budowlani Nowy Tomyśl
54.10
34
38
42
42
43
49
54
54
96
150.90
9.
2005
Mazovia Ciechanów
54.80
32
35
37
35
40
45
45
40
75
116.74
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
54.30
70
2.
54.20
70
3.
53.40
60


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
54.30
94
2.
54.20
80
3.
53.40
73




61 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2005
Nida Nidzica
59.80
70
75
78
78
90
95
100
100
178
259.91
2.
2004
Start Maków Mazowiecki
60.20
68
68
72
72
83
90
93
93
165
239.81
3.
2005
LKS Dobryszyce
60.70
63
68
70
70
76
80
---
80
150
216.76
4.
2004
WLKS Siedlce
57.40
64
67
69
69
74
78
79
74
143
215.03
5.
2004
Zamek Gołańcz
58.70
58
58
58
58
65
70
75
70
128
189.38
6.
2005
LUKS Chełm
56.90
47
50
52
52
60
65
68
68
120
181.60
7.
2005
Budowlani Nowy Tomyśl
58.40
40
40
43
43
60
63
65
63
106
157.41
8.
2004
Mazovia Ciechanów
57.50
43
45
47
45
55
58
60
58
103
154.68
9.
2006
GCK Kobylany
59.70
30
35
35
30
40
43
45
45
75
109.64
10.
2005
Budowlani Nowy Tomyśl
56.40
26
29
34
29
37
43
45
45
74
112.72
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
59.80
78
2.
60.20
72
3.
60.70
70


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
59.80
100
2.
60.20
93
3.
60.70
80




67 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2004
Nowosądeczanin Muszyna
66.40
80
80
85
85
98
105
110
105
190
258.67
2.
2004
Mazovia Ciechanów
65.00
63
67
69
69
77
82
85
85
154
212.55
3.
2005
Husaria Lubraniec
66.50
60
60
65
65
72
75
78
78
143
194.50
4.
2005
Budowlani Nowy Tomyśl
65.00
53
57
60
57
74
79
87
79
136
187.70
5.
2006
Start Maków Mazowiecki
66.50
50
55
55
50
60
72
75
72
122
165.93
6.
2006
Omega Kleszczów
66.10
50
50
55
55
62
66
70
66
121
165.21
7.
2004
GCK Kobylany
65.60
40
45
45
40
57
60
63
63
103
141.32
8.
2004
Olimpijczyk Łuków
61.40
35
38
41
41
45
49
52
49
90
129.03
9.
2006
Promień Police
64.30
35
38
42
38
45
48
48
48
86
119.54
10.
2006
GCK Kobylany
63.10
32
35
35
32
40
40
45
40
72
101.33
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
66.40
85
2.
65.00
69
3.
66.50
65


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
66.40
105
2.
65.00
85
3.
65.00
79




73 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2004
LKS Dobryszyce
70.10
97
100
105
100
117
121
125
121
221
290.97
2.
2004
Nida Nidzica
69.80
85
90
93
90
110
116
124
116
206
271.92
3.
2004
UOLKA Ostrów Mazowiecka
68.50
80
83
85
83
95
100
105
105
188
251.02
4.
2004
Żuławy Nowy Dwór Gdański
68.30
75
80
80
80
95
105
109
95
175
234.08
5.
2005
Włókniarz Konstantynów Łódzki
71.10
65
70
75
70
80
85
90
90
160
208.89
6.
2005
Start Maków Mazowiecki
70.90
45
50
52
52
55
61
65
65
117
153.01
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
70.10
100
2.
69.80
90
3.
68.50
83


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
70.10
121
2.
69.80
116
3.
68.50
105




81 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2004
UOLKA Ostrów Mazowiecka
73.40
80
80
84
84
100
104
108
108
192
246.08
2.
2004
Włókniarz Konstantynów Łódzki
74.60
67
72
77
77
100
100
105
105
182
231.14
3.
2004
LUKS Kurzętnik
73.80
74
77
80
77
95
101
106
101
178
227.44
4.
2005
Mazovia Ciechanów
77.70
57
61
64
61
75
79
82
82
143
177.62
5.
2006
Klimat Łapy
75.60
50
53
55
55
60
63
63
60
115
144.98
6.
2006
WLKS Siedlce
78.10
45
45
48
48
58
62
62
62
110
136.26
7.
2004
UOLKA Ostrów Mazowiecka
73.10
45
48
50
50
55
55
59
59
109
140.03
8.
2005
GCK Kobylany
73.30
46
46
48
48
57
60
60
57
105
134.68
9.
2005
MLKPC Sokołów Podlaski
74.90
35
40
45
40
58
63
66
63
103
130.52
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
73.40
84
2.
73.80
77
3.
74.60
77


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
73.40
108
2.
74.60
105
3.
73.80
101




89 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2005
Husaria Lubraniec
85.00
75
80
85
85
95
107
107
95
180
213.71
2.
2004
Znicz Biłgoraj
87.60
60
65
70
70
80
80
87
80
150
175.62
3.
2005
LKS Dobryszyce
86.20
50
56
61
61
60
62
72
62
123
145.08
4.
2006
Start Maków Mazowiecki
84.80
40
43
45
43
50
58
60
60
103
122.43
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
85.00
85
2.
87.60
70
3.
86.20
61


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
85.00
95
2.
87.60
80
3.
86.20
62




96 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2004
Start Maków Mazowiecki
94.60
95
101
107
107
120
129
---
129
236
267.35
2.
2004
Meyer Elbląg
95.80
85
90
90
85
100
110
115
110
195
219.80
3.
2004
Wisła Puławy
95.20
70
74
79
79
93
98
101
101
180
203.40
4.
2004
Promień Police
95.00
73
76
80
76
90
92
92
0
76
85.95
5.
2006
Żuławy Nowy Dwór Gdański
95.10
55
55
55
0
---
---
---
0
0
0.00
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
94.60
107
2.
95.80
85
3.
95.20
79


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
94.60
129
2.
95.80
110
3.
95.20
101




102 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2004
Mazovia Ciechanów
96.50
110
112
112
112
120
130
137
130
242
271.99
2.
2005
Mazovia Ciechanów
100.50
75
80
82
80
90
90
100
90
170
188.16
3.
2006
Znicz Biłgoraj
96.10
50
56
56
50
60
70
70
60
110
123.83
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
96.50
112
2.
100.50
80
3.
96.10
50


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
96.50
130
2.
100.50
90
3.
96.10
60




+102 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2004
Omega Kleszczów
122.60
90
97
103
97
115
115
---
115
212
221.10
2.
2004
GULKS Niemce
114.80
55
60
65
65
70
70
75
75
140
148.49
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
122.60
97
2.
114.80
65


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
122.60
115
2.
114.80
75




SINCLAIR
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2004
LKS Dobryszyce
70.10
97
100
105
100
117
121
125
121
221
290.97
2.
2004
Mazovia Ciechanów
96.50
110
112
112
112
120
130
137
130
242
271.99
3.
2004
Nida Nidzica
69.80
85
90
93
90
110
116
124
116
206
271.92
4.
2004
Start Maków Mazowiecki
94.60
95
101
107
107
120
129
---
129
236
267.35
5.
2005
Nida Nidzica
59.80
70
75
78
78
90
95
100
100
178
259.91
6.
2004
Nowosądeczanin Muszyna
66.40
80
80
85
85
98
105
110
105
190
258.67
7.
2005
Nida Nidzica
54.30
66
70
70
70
88
91
94
94
164
257.06
8.
2004
UOLKA Ostrów Mazowiecka
68.50
80
83
85
83
95
100
105
105
188
251.02


 

Wyszukaj zawodnika

Punktacja "Herkules" indywidualna


KOBIETY 2019
1. KUDŁASZYK Paulina (1997) - Budowlani Nowy Tomyśl | [460]
2. ŁOCHOWSKA Joanna (1988) - Budowlani Opole | [380]
3. KRASKA Katarzyna (1993) - Polwica Wierzbno | [320]
4. KAROLAK Magdalena (1999) - Omega Kleszczów | [184]
MĘŻCZYŹNI 2019
1. STASIK Martin (2001) - Budowlani Nowy Tomyśl | [624]
2. ADAMUS Bartłomiej (2000) - Opocznianka Opoczno | [512]
3. SZMEJA Paweł (1999) - Mazovia Ciechanów | [437]
4. IZDEBSKI Marcin (1999) - Budowlani Opole | [183]

Wyszukaj klub

Punktacja "Herkules" zespołowa


KOBIETY 2019
1. Budowlani Nowy Tomyśl | [503]
2. Budowlani Opole | [440]
3. Polwica Wierzbno | [389]
4. Zawisza Bydgoszcz | [370]
MĘŻCZYŹNI 2019
1. Budowlani Opole | [971]
2. Budowlani Nowy Tomyśl | [764]
3. Opocznianka Opoczno | [532]
4. Zawisza Bydgoszcz | [300]

Polecamy

Kalendarz

Czerwiec 2019
P W Ś C Pt S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
28 Cze 2019 Days to go 1
Drużynowy Puchar Unii Europejskiej
Waterford (IRL)
28 Cze 2019 Days to go 1
Turniej Nadziei Olimpijskich
Bobrov (SVK)
01 Lip 2019 Days to go 4
Finały OOM w podnoszeniu ciężarów
Dzierźeniów