• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Juniorki U15


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2004
AKS Myślibórz
58.80
40
43
43
43
50
55
55
55
98
134.15
2.
2007
Promień Police
67.60
36
40
45
40
50
55
60
60
100
125.79


 

 

 

 

 

Juniorki U17


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2003
AKS Myślibórz
52.30
45
48
50
50
52
55
58
58
108
160.35
2.
2003
AKS Myślibórz
47.80
42
45
45
42
53
56
58
58
100
159.03
3.
2002
AKS Myślibórz
93.80
47
51
53
51
55
58
60
60
111
120.59
4.
2002
Promień Police
88.20
67
70
72
67
85
85
---
0
67
74.41


 

 

 

 

 

Juniorzy U15


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2004
Promień Police
95.00
75
78
80
75
85
90
90
85
160
180.95
2.
2006
AKS Białogard
45.20
40
43
44
43
50
53
57
53
96
175.10
3.
2005
Promień Police
50.80
35
38
40
40
50
52
53
52
92
151.98
4.
2006
Promień Police
48.30
28
31
33
33
40
42
43
43
76
130.89
5.
2006
Promień Police
65.00
37
40
42
40
45
48
51
51
91
125.59
6.
2006
AKS Myślibórz
41.20
18
18
20
20
23
26
28
28
48
95.31


 

 

 

 

Juniorzy U17


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
Promień Police
62.00
80
85
---
85
100
105
---
105
190
270.59
2.
2003
AKS Białogard
64.50
70
70
72
70
85
88
90
88
158
219.17
3.
2003
AKS Białogard
66.90
70
75
75
70
85
89
92
89
159
215.44
4.
2002
Promień Police
136.30
90
95
100
90
100
110
115
100
190
194.01
5.
2003
Promień Police
69.40
53
56
58
58
68
71
74
74
132
174.85
6.
2003
AKS Białogard
103.70
63
65
67
67
80
85
88
85
152
166.38


 

 

 

 

Mężczyźni U23


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1997
AKS Białogard
69.40
85
85
90
85
100
100
100
100
185
245.05
2.
2001
AKS Białogard
72.80
60
65
70
65
80
---
---
80
145
186.72
3.
2000
Promień Police
71.00
90
---
---
0
---
---
---
0
0
0.00
4.
1997
Promień Police
72.20
80
80
80
0
---
---
---
0
0
0.00


Wyszukaj zawodnika

Punktacja "Herkules" indywidualna


KOBIETY 2019
1. KUDŁASZYK Paulina (1997) - Budowlani Nowy Tomyśl | [460]
2. ŁOCHOWSKA Joanna (1988) - Budowlani Opole | [380]
3. KRASKA Katarzyna (1993) - Polwica Wierzbno | [320]
4. SZYMANEK Monika (2002) - Omega Kleszczów | [239]
MĘŻCZYŹNI 2019
1. STASIK Martin (2001) - Budowlani Nowy Tomyśl | [624]
2. ADAMUS Bartłomiej (2000) - Opocznianka Opoczno | [512]
3. SZMEJA Paweł (1999) - Mazovia Ciechanów | [437]
4. IZDEBSKI Marcin (1999) - Budowlani Opole | [183]

Wyszukaj klub

Punktacja "Herkules" zespołowa


KOBIETY 2019
1. Budowlani Nowy Tomyśl | [503]
2. Budowlani Opole | [440]
3. Polwica Wierzbno | [390]
4. LKS Dobryszyce | [383]
MĘŻCZYŹNI 2019
1. Budowlani Opole | [971]
2. Budowlani Nowy Tomyśl | [764]
3. Opocznianka Opoczno | [532]
4. Zawisza Bydgoszcz | [300]

Polecamy

Kalendarz

Październik 2016
P W Ś C Pt S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
27 Lip 2019 Days to go 8
V Puchar Burmistrza Więcborka
Więcbork
04 Sie 2019 Days to go 16
Indywidualny Puchar Polski Kobiet
23 Sie 2019 Days to go 35
Międzynarodowy Turniej w Podnoszeniu Ciężarów
Kłajpeda