• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Juniorki U15


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2005
WLKS Siedlce
60.20
68
71
73
73
82
86
90
86
159
214.36
2.
2004
ESP
57.90
66
69
71
71
75
78
80
78
149
206.04
3.
2005
MLT
44.30
50
52
52
50
59
62
64
62
112
189.59
4.
2004
HUN
63.20
65
65
68
65
79
83
83
79
144
188.36
5.
2004
AUT
61.80
58
58
62
62
70
75
79
79
141
186.99
6.
2004
DEN
52.40
54
54
58
58
65
68
71
68
126
186.81
7.
2005
CRO
41.20
36
37
38
38
48
50
52
50
88
158.68
8.
2006
EST
68.20
53
56
60
56
67
68
68
68
124
155.21
9.
2005
FRA
59.50
47
47
50
47
47
60
63
60
107
145.34
10.
2004
GBR
79.80
58
58
58
0
---
---
---
0
0
0.00


 

 

 

 

 

Juniorki U17


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
LKS Dobryszyce
54.20
68
71
73
71
86
86
91
91
162
234.41
2.
2003
EST
55.30
64
67
69
69
85
89
91
91
160
228.27
3.
2002
ITA
48.90
60
64
64
64
76
80
83
80
144
224.95
4.
2002
ESP
87.10
82
89
91
91
105
110
113
110
201
224.29
5.
2003
AUT
71.50
73
77
77
77
95
99
103
99
176
214.78
6.
2002
FRA
62.60
70
73
75
75
84
88
91
88
163
214.46
7.
2003
DEN
56.50
63
66
68
66
74
78
78
74
140
196.81
8.
2002
CRO
66.10
63
66
68
68
75
75
80
75
143
182.17
9.
2003
GBR
68.20
62
65
68
65
75
78
82
78
143
178.99
10.
2003
IRL
57.10
52
54
56
56
65
67
69
69
125
174.47
11.
2003
HUN
48.00
42
46
49
46
60
64
66
64
110
174.36
12.
2003
IRL
59.50
51
53
55
55
68
71
74
71
126
171.15
13.
2003
MLT
66.90
55
57
57
55
66
69
71
69
124
156.89
14.
2003
SLO
47.20
42
42
45
42
50
53
56
53
95
152.62


 

 

 

 

 

Juniorki U20


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1999
ESP
70.00
78
81
83
83
97
101
101
101
184
227.07
2.
2000
HUN
69.70
78
82
84
84
92
95
98
98
182
225.12
3.
2000
ITA
59.50
72
75
77
72
88
91
93
93
165
224.13
4.
2001
FRA
60.60
67
67
70
70
88
88
92
92
162
217.49
5.
2000
Polwica Wierzbno
69.90
77
80
82
82
86
91
93
93
175
216.13
6.
1999
DEN
67.90
79
82
84
82
85
85
88
88
170
213.31
7.
1999
IRL
63.80
64
67
70
70
85
88
90
90
160
208.11
8.
2003
AUT
59.10
55
60
63
63
75
80
83
83
146
199.19
9.
2002
GBR
71.80
60
62
64
62
78
81
81
81
143
174.13
10.
1999
CRO
66.30
48
48
51
48
63
65
65
63
111
141.16


 

 

 

 

 

Juniorzy U15


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2004
ESP
67.50
103
107
112
112
123
123
130
123
235
316.64
2.
2004
LKS Dobryszyce
69.40
99
103
106
106
116
122
125
122
228
302.01
3.
2005
CRO
60.10
75
79
81
81
90
94
96
94
175
254.64
4.
2004
EST
105.90
89
94
98
98
115
122
126
126
224
243.47
5.
2005
AUT
50.80
55
59
62
62
70
74
77
77
139
229.62
6.
2004
GBR
78.90
78
82
85
85
90
95
95
95
180
221.78
7.
2005
FRA
60.70
63
66
69
66
80
83
85
85
151
218.20
8.
2005
DEN
56.60
62
63
66
63
75
79
82
79
142
215.74
9.
2005
HUN
52.30
53
56
56
56
71
75
78
75
131
211.42
10.
2006
MLT
56.70
52
54
56
56
65
70
70
70
126
191.18
11.
2006
SLO
43.10
35
39
42
39
50
53
55
55
94
178.96


 

 

 

 

 

Juniorzy U17


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
ITA
81.20
115
120
125
120
146
153
153
153
273
331.45
2.
2003
Horyzont Mełno
103.60
130
130
135
135
160
160
167
160
295
323.02
3.
2002
CRO
67.00
100
104
104
104
126
131
134
134
238
322.18
4.
2003
ESP
66.70
103
107
110
107
125
130
135
130
237
321.74
5.
2003
EST
71.50
95
100
105
105
115
120
125
125
230
299.29
6.
2003
DEN
70.90
100
100
105
100
120
125
128
128
228
298.17
7.
2002
FRA
88.00
111
115
119
115
133
133
140
140
255
297.94
8.
2003
HUN
70.60
95
100
105
100
112
119
125
125
225
294.98
9.
2003
GBR
53.90
65
68
71
71
83
87
90
90
161
253.80
10.
2002
IRL
84.50
80
85
90
90
105
110
115
115
205
244.08
11.
2002
AUT
73.10
77
81
81
77
100
105
110
110
187
240.24
12.
2004
SLO
77.30
67
72
77
72
90
96
101
101
173
215.48


 

 

 

 

 

Juniorzy U20


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1999
DEN
81.80
135
140
140
140
165
170
175
175
315
381.04
2.
1999
Górnik Polkowice
94.20
135
140
143
140
173
178
185
185
325
368.81
3.
2000
ESP
70.20
110
115
117
117
133
137
140
137
254
334.13
4.
2000
EST
126.90
136
141
144
141
167
173
182
173
314
324.97
5.
2000
AUT
69.30
98
103
106
106
132
137
141
137
243
322.16
6.
2001
FRA
79.90
109
113
115
109
138
144
150
150
259
317.05
7.
2001
EST
66.10
94
98
101
101
120
125
128
128
229
312.66
8.
1999
ITA
52.70
83
83
87
83
105
105
110
105
188
301.60
9.
2001
SLO
94.50
105
110
115
115
127
132
136
132
247
279.93
10.
1999
IRL
80.20
100
105
110
110
115
125
---
115
225
274.90
11.
2001
CRO
86.50
100
112
117
112
120
127
127
120
232
273.20
12.
2002
GBR
54.20
67
70
73
70
93
97
100
97
167
262.14
13.
1999
HUN
72.50
112
112
115
112
135
135
135
0
112
144.57


Wyszukaj zawodnika

Punktacja "Herkules" indywidualna


KOBIETY 2019
1. KUDŁASZYK Paulina (1997) - Budowlani Nowy Tomyśl | [460]
2. ŁOCHOWSKA Joanna (1988) - Budowlani Opole | [380]
3. KRASKA Katarzyna (1993) - Polwica Wierzbno | [320]
4. SZYMANEK Monika (2002) - Omega Kleszczów | [239]
MĘŻCZYŹNI 2019
1. STASIK Martin (2001) - Budowlani Nowy Tomyśl | [624]
2. ADAMUS Bartłomiej (2000) - Opocznianka Opoczno | [512]
3. SZMEJA Paweł (1999) - Mazovia Ciechanów | [437]
4. IZDEBSKI Marcin (1999) - Budowlani Opole | [183]

Wyszukaj klub

Punktacja "Herkules" zespołowa


KOBIETY 2019
1. Budowlani Nowy Tomyśl | [503]
2. Budowlani Opole | [440]
3. Polwica Wierzbno | [390]
4. LKS Dobryszyce | [383]
MĘŻCZYŹNI 2019
1. Budowlani Opole | [971]
2. Budowlani Nowy Tomyśl | [764]
3. Opocznianka Opoczno | [532]
4. Zawisza Bydgoszcz | [300]

Polecamy

Kalendarz

Lipiec 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
27 Lip 2019 Days to go 5
V Puchar Burmistrza Więcborka
Więcbork
04 Sie 2019 Days to go 13
Indywidualny Puchar Polski Kobiet
23 Sie 2019 Days to go 32
Międzynarodowy Turniej w Podnoszeniu Ciężarów
Kłajpeda