• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Juniorki


49 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
WLKS Siedlce
48.00
50
50
52
52
65
65
70
70
122
193.38
2.
2002
Start Maków Mazowiecki
48.40
48
50
52
52
57
60
62
62
114
179.52
3.
2003
Polwica Wierzbno
49.00
45
48
50
48
58
61
67
61
109
170.00
4.
2003
AKS Myślibórz
48.80
43
45
47
45
56
56
61
56
101
158.03
5.
2003
Promień Opalenica
48.20
38
38
40
40
50
53
56
56
96
151.67
6.
2002
Promień Opalenica
46.90
35
37
39
39
44
47
50
50
89
143.71
7.
2003
Promień Opalenica
48.80
35
37
37
37
45
49
51
51
88
137.69
8.
2002
Mazovia Ciechanów
48.50
35
37
39
37
43
47
50
47
84
132.06
9.
2003
Copal Trzcianka
48.00
35
35
35
35
42
45
48
48
83
131.56
10.
2002
Promień Opalenica
46.70
33
35
37
35
42
45
48
45
80
129.63
11.
2002
Znicz Biłgoraj
48.80
25
27
29
27
35
39
41
39
66
103.27
12.
2002
Orlęta Łuków
46.10
24
26
26
24
33
33
33
0
24
39.30
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
48.00
52
2.
48.40
52
3.
49.00
48


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
48.00
70
2.
48.40
62
3.
49.00
61




55 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2003
Unia Hrubieszów
54.30
52
52
54
54
65
67
70
70
124
179.19
2.
2002
WLKS Siedlce
53.80
50
50
53
53
60
67
69
67
120
174.55
3.
2003
Start Maków Mazowiecki
53.40
49
51
53
53
56
61
68
61
114
166.72
4.
2002
Promień Opalenica
54.40
32
35
37
35
40
44
48
44
79
114.01
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
54.30
54
2.
53.80
53
3.
53.40
53


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
54.30
70
2.
53.80
67
3.
53.40
61




59 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
LKS Dobryszyce
55.50
65
69
72
72
80
90
97
90
162
230.55
2.
2003
Promień Opalenica
55.10
58
58
61
61
75
79
81
81
142
203.10
3.
2002
Znicz Biłgoraj
58.80
51
54
56
54
63
67
70
67
121
165.63
4.
2003
UOLKA Ostrów Mazowiecka
55.30
50
52
54
52
66
70
70
66
118
168.35
5.
2003
Promień Opalenica
57.10
43
45
47
47
50
53
56
56
103
143.76
6.
2002
Talent Wrocław
55.90
42
42
45
42
45
48
51
51
93
131.70
7.
2002
Husaria Lubraniec
57.70
35
40
43
40
47
51
54
47
87
120.58
8.
2003
Mazovia Ciechanów
58.60
31
34
36
36
37
39
39
39
75
102.89
9.
2002
Promień Opalenica
58.20
31
31
35
31
36
38
38
38
69
95.09
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
55.50
72
2.
55.10
61
3.
58.80
54


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
55.50
90
2.
55.10
81
3.
58.80
67




64 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2003
Promień Opalenica
59.10
65
65
70
70
83
87
90
87
157
214.20
2.
2002
Andaluzja Piekary Śląskie
61.30
58
61
64
64
72
75
77
77
141
187.93
3.
2003
Polwica Wierzbno
63.30
58
61
64
64
68
73
76
73
137
179.04
4.
2002
AZS-AWF Biała Podlaska
61.80
50
53
55
53
60
60
63
60
113
149.85
5.
2003
Andaluzja Piekary Śląskie
62.70
43
46
48
46
53
56
59
59
105
138.01
6.
2002
AKS Koszalin
63.00
42
45
47
47
54
57
59
57
104
136.30
7.
2003
Tarpan Mrocza
59.20
43
45
47
47
53
53
53
53
100
136.28
8.
2003
Burza Burzenin
60.90
38
41
43
38
53
53
56
53
91
121.79
9.
2003
KS Raszyn
62.50
53
53
53
0
---
---
---
0
0
0.00
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
59.10
70
2.
61.30
64
3.
63.30
64


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
59.10
87
2.
61.30
77
3.
63.30
73




71 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
UOLKA Ostrów Mazowiecka
68.70
70
75
83
75
90
95
98
95
170
211.93
2.
2003
UOLKA Ostrów Mazowiecka
66.40
63
67
70
67
70
70
75
75
142
180.43
3.
2002
Atleta Gdańsk
69.10
58
58
63
63
70
75
80
75
138
171.50
4.
2003
Andaluzja Piekary Śląskie
69.60
48
51
54
54
60
64
64
60
114
141.12
5.
2002
Budowlani Nowy Tomyśl
68.40
40
42
42
40
53
55
57
57
97
121.22
6.
2002
WLKS Siedlce
64.50
38
41
41
41
48
51
52
48
89
115.01
7.
2003
LUKS Kurzętnik
64.40
40
40
42
40
48
50
52
48
88
113.82
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
68.70
75
2.
66.40
67
3.
69.10
63


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
68.70
95
2.
66.40
75
3.
69.10
75




76 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
Talent Wrocław
72.40
63
67
70
70
73
79
83
83
153
185.51
2.
2003
Włókniarz Konstantynów
71.90
63
67
70
70
73
78
83
78
148
180.09
3.
2002
Grom Więcbork
71.70
55
57
61
61
70
73
79
79
140
170.60
4.
2003
Tarpan Mrocza
71.70
50
55
55
55
70
70
73
70
125
152.32
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
72.40
70
2.
71.90
70
3.
71.70
61


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
72.40
83
2.
71.70
79
3.
71.90
78




81 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2003
Polwica Wierzbno
76.30
56
59
60
60
72
77
81
81
141
166.59
2.
2002
UOLKA Ostrów Mazowiecka
77.10
58
62
65
65
68
71
73
71
136
159.89
3.
2002
Krajna Sępólno Krajeńskie
80.50
40
42
44
42
50
52
54
54
96
110.67
4.
2002
WLKS Siedlce
76.30
38
41
43
43
47
47
54
47
90
106.33
5.
2002
Znicz Biłgoraj
79.10
30
35
38
38
40
43
43
43
81
94.11
6.
2003
Znicz Biłgoraj
79.90
23
23
25
23
30
35
40
35
58
67.08
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
77.10
65
2.
76.30
60
3.
76.30
43


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
76.30
81
2.
77.10
71
3.
80.50
54




+81 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
Unia Hrubieszów
90.70
72
75
77
75
85
88
91
91
166
182.46
2.
2002
MOSiR Łaziska Górne
109.90
67
70
73
70
87
87
91
91
161
167.27
3.
2002
Promień Police
95.60
65
68
70
68
83
83
85
85
153
165.18
4.
2003
Budowlani Nowy Tomyśl
92.70
67
70
72
72
77
80
82
80
152
165.80
5.
2003
UOLKA Ostrów Mazowiecka
97.50
65
69
71
65
75
80
85
80
145
155.58
6.
2003
Agros Zamość
88.50
47
50
52
50
60
63
65
65
115
127.55
7.
2002
AKS Myślibórz
94.60
48
48
51
51
55
55
60
55
106
114.83
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
90.70
75
2.
92.70
72
3.
109.90
70


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
90.70
91
2.
109.90
91
3.
95.60
85




SINCLAIR
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
LKS Dobryszyce
55.50
65
69
72
72
80
90
97
90
162
230.55
2.
2003
Promień Opalenica
59.10
65
65
70
70
83
87
90
87
157
214.20
3.
2002
UOLKA Ostrów Mazowiecka
68.70
70
75
83
75
90
95
98
95
170
211.93
4.
2003
Promień Opalenica
55.10
58
58
61
61
75
79
81
81
142
203.10
5.
2002
WLKS Siedlce
48.00
50
50
52
52
65
65
70
70
122
193.38
6.
2002
Andaluzja Piekary Śląskie
61.30
58
61
64
64
72
75
77
77
141
187.93
7.
2002
Talent Wrocław
72.40
63
67
70
70
73
79
83
83
153
185.51
8.
2002
Unia Hrubieszów
90.70
72
75
77
75
85
88
91
91
166
182.46


 

 

 

 

 

Juniorzy


55 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
Klimat Łapy
54.20
70
73
75
75
83
86
88
86
161
252.72
2.
2003
MULKS Terespol
54.20
67
71
73
73
84
86
87
87
160
251.15
3.
2003
GCK Kobylany
54.30
70
70
73
73
86
86
86
86
159
249.23
4.
2002
Wisła Puławy
54.10
63
66
68
66
80
80
90
80
146
229.50
5.
2003
Grom Więcbork
53.70
55
60
60
60
70
76
78
78
138
218.17
6.
2002
Orlęta Łuków
54.70
55
60
60
60
73
77
79
73
133
207.31
7.
2002
Hejnał Kęty
53.70
38
38
38
38
45
50
54
50
88
139.12
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
54.20
75
2.
54.20
73
3.
54.30
73


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
54.20
87
2.
54.20
86
3.
54.30
86




61 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
GCK Kobylany
59.60
80
83
85
85
100
108
108
108
193
282.48
2.
2002
Promień Police
60.60
85
87
90
90
102
107
107
102
192
277.76
3.
2003
Tarpan Mrocza
58.00
83
87
91
91
100
104
104
100
191
285.04
4.
2003
Znicz Biłgoraj
60.60
76
79
81
79
95
95
97
97
176
254.62
5.
2003
Zawisza Bydgoszcz
60.60
68
72
76
76
88
92
96
96
172
248.83
6.
2002
Zawisza Bydgoszcz
60.90
71
76
80
76
92
96
96
96
172
247.98
7.
2003
Żuławy Nowy Dwór Gdański
60.50
75
79
81
75
90
94
96
96
171
247.67
8.
2003
Śląsk Wrocław
61.00
63
68
70
63
70
76
80
80
143
205.94
9.
2002
Impuls Warszawa
60.70
62
67
68
68
70
75
76
70
138
199.42
10.
2003
Grom Więcbork
60.00
55
60
62
62
70
75
78
75
137
199.58
11.
2003
Zawisza Bydgoszcz
59.60
55
58
62
62
68
71
73
68
130
190.27
12.
2003
Promień Police
59.60
53
56
58
56
65
70
72
72
128
187.35
13.
2002
Gryf Bujny
60.60
45
50
53
50
60
65
70
65
115
166.37
14.
2002
MULKS Terespol
56.60
45
50
55
50
55
60
63
60
110
167.12
15.
2002
NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
60.00
80
81
81
0
---
---
---
0
0
0.00
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
58.00
91
2.
60.60
90
3.
59.60
85


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
59.60
108
2.
60.60
102
3.
58.00
100




67 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2003
Budowlani Opole
62.70
95
100
104
104
115
121
125
121
225
318.02
2.
2003
Husaria Lubraniec
66.60
93
96
103
103
112
120
123
120
223
303.02
3.
2002
Omega Kleszczów
63.70
82
86
89
86
110
119
119
119
205
286.70
4.
2002
UKS Zielona Góra
67.00
93
96
96
93
107
108
111
111
204
276.15
5.
2002
WLKS Siedlce
66.20
88
88
88
88
105
110
117
110
198
270.08
6.
2003
UOLKA Ostrów Mazowiecka
66.20
80
85
87
85
100
105
109
105
190
259.17
7.
2002
Agros Zamość
64.80
80
83
83
80
110
110
112
110
190
262.76
8.
2002
Polwica Wierzbno
66.60
80
84
88
84
97
102
107
102
186
252.74
9.
2002
Opocznianka Opoczno
66.40
80
80
86
80
100
105
107
100
180
245.06
10.
2002
Lechia Sędziszów Małopolski
66.70
79
82
82
79
93
100
100
93
172
233.50
11.
2003
AKS Białogard
66.10
70
73
75
75
80
85
87
87
162
221.19
12.
2002
LKS Dobryszyce
67.00
60
65
70
70
78
78
83
83
153
207.12
13.
2003
AKS Białogard
66.10
65
65
70
65
85
85
88
88
153
208.90
14.
2002
LKS Dobryszyce
66.60
60
65
70
70
78
78
82
82
152
206.54
15.
2002
Iskra Piotrowice
62.80
55
55
55
55
72
77
80
77
132
186.37
16.
2002
Lechia Sędziszów Małopolski
66.30
55
61
61
61
70
70
74
70
131
178.52
17.
2003
Promień Police
67.00
50
55
60
60
70
75
75
70
130
175.98
18.
2002
Opocznianka Opoczno
66.70
90
90
90
0
---
---
---
0
0
0.00
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
62.70
104
2.
66.60
103
3.
67.00
93


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
62.70
121
2.
66.60
120
3.
63.70
119




73 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2003
Impuls Warszawa
70.30
95
100
102
102
120
123
123
123
225
295.73
2.
2003
Górnik Polkowice
72.80
97
101
101
97
120
120
126
126
223
287.16
3.
2002
GCK Kobylany
72.40
100
100
100
100
120
122
122
122
222
286.78
4.
2002
WLKS Siedlce
70.20
95
98
100
98
120
124
129
124
222
292.04
5.
2003
UOLKA Ostrów Mazowiecka
71.60
90
95
100
100
115
120
121
121
221
287.34
6.
2003
Ciechan Ciechanów
70.20
89
89
93
89
107
113
120
113
202
265.73
7.
2002
Śląsk Wrocław
72.60
80
85
90
85
100
103
106
106
191
246.34
8.
2003
GCK Kobylany
67.20
75
75
75
75
95
101
101
101
176
237.81
9.
2003
Grom Więcbork
71.90
75
78
80
78
95
100
101
95
173
224.39
10.
2002
Gryf Kunów
71.50
65
68
68
68
85
90
90
90
158
205.60
11.
2002
Budowlani Nowy Tomyśl
70.60
63
66
66
66
80
84
88
84
150
196.66
12.
2003
AKS Białogard
70.60
65
65
70
65
80
85
85
85
150
196.66
13.
2003
Omega Kleszczów
70.60
52
56
60
60
76
81
86
86
146
191.41
14.
2002
Siła Bartoszyce
69.40
70
74
75
70
90
90
90
0
70
92.72
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
70.30
102
2.
71.60
100
3.
72.40
100


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
72.80
126
2.
70.20
124
3.
70.30
123




81 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
Ciechan Ciechanów
74.30
100
105
110
105
124
130
136
130
235
299.13
2.
2002
Budowlani Nowy Tomyśl
76.60
90
93
96
93
118
122
126
126
219
274.12
3.
2002
Klimat Łapy
76.20
93
97
100
100
114
118
122
118
218
273.64
4.
2003
Znicz Biłgoraj
79.50
90
95
96
90
100
110
110
110
200
245.46
5.
2003
Husaria Lubraniec
76.80
65
70
75
75
85
92
100
92
167
208.73
6.
2003
Omega Kleszczów
76.90
67
70
73
73
83
88
90
83
156
194.85
7.
2002
LKS Dobryszyce
77.70
62
67
70
70
75
80
83
83
153
190.04
8.
2002
Impuls Warszawa
78.40
63
68
72
72
73
78
81
78
150
185.44
9.
2002
Agros Zamość
79.10
60
63
63
60
75
80
80
75
135
166.12
10.
2003
Burza Burzenin
77.00
55
60
61
55
75
79
79
79
134
167.25
11.
2002
LKS Dobryszyce
80.40
45
50
55
50
67
73
76
73
123
150.09
12.
2002
UOLKA Ostrów Mazowiecka
76.70
90
94
97
94
120
120
120
0
94
117.57
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
74.30
105
2.
76.20
100
3.
76.70
94


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
74.30
130
2.
76.60
126
3.
76.20
118




89 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
WLKS Siedlce
85.80
110
115
120
115
135
145
---
145
260
307.34
2.
2003
AZS-AWF Biała Podlaska
84.50
90
90
95
95
118
122
122
122
217
258.36
3.
2002
Włókniarz Konstantynów
82.60
89
94
96
96
112
118
123
118
214
257.62
4.
2003
WLKS Siedlce
81.80
78
83
85
85
110
118
130
118
203
245.56
5.
2002
NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
87.80
85
85
90
90
111
111
112
112
202
236.26
6.
2003
Olimpijczyk Łuków
85.50
87
90
90
90
106
111
111
111
201
237.98
7.
2003
Chrobry Gniezno
82.30
80
85
85
85
101
105
110
110
195
235.17
8.
2002
Talent Wrocław
82.00
80
85
85
80
100
107
112
112
192
231.97
9.
2003
Burza Burzenin
87.20
73
78
81
81
105
110
115
110
191
224.09
10.
2002
Copal Trzcianka
85.30
65
70
75
75
95
100
111
100
175
207.43
11.
2002
Iskra Piotrowice
85.40
70
74
74
74
95
101
106
101
175
207.31
12.
2003
Impuls Warszawa
81.80
72
78
82
78
90
90
95
95
173
209.27
13.
2002
UKS Zielona Góra
83.40
70
75
79
75
95
100
101
95
170
203.69
14.
2002
Gryf Bujny
86.90
65
70
74
74
90
95
100
95
169
198.59
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
85.80
115
2.
82.60
96
3.
84.50
95


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
85.80
145
2.
84.50
122
3.
82.60
118




96 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
Agros Zamość
93.20
105
110
113
113
131
137
150
137
250
284.94
2.
2002
Horyzont Mełno
90.20
110
113
114
110
130
130
140
130
240
277.37
3.
2002
Burza Burzenin
93.10
90
95
97
97
120
123
132
132
229
261.12
4.
2002
Atleta Gdańsk
95.50
80
85
90
85
100
105
110
105
190
214.43
5.
2002
WLKS Siedlce
89.20
70
75
79
75
90
94
101
101
176
204.40
6.
2003
Mazovia Ciechanów
91.20
75
80
85
80
88
93
93
88
168
193.24
7.
2003
Mazovia Ciechanów
91.60
60
65
70
65
70
75
75
75
140
160.73
8.
2003
WLKS Siedlce
93.30
38
42
42
42
45
45
45
45
87
99.12
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
93.20
113
2.
90.20
110
3.
93.10
97


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
93.20
137
2.
93.10
132
3.
90.20
130




102 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
Żuławy Nowy Dwór Gdański
100.80
100
105
110
110
130
137
140
140
250
276.41
2.
2002
Znicz Biłgoraj
98.20
85
85
95
85
101
115
121
121
206
229.98
3.
2002
GULKS Niemce
97.90
70
75
75
75
85
95
100
95
170
190.01
4.
2002
Klimat Łapy
99.30
55
60
60
55
70
75
80
75
130
144.53
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
100.80
110
2.
98.20
85
3.
97.90
75


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
100.80
140
2.
98.20
121
3.
97.90
95




+102 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2003
Znicz Biłgoraj
128.50
105
105
114
114
135
145
155
155
269
277.67
2.
2002
Tabor Rymanów
115.80
95
98
98
98
120
130
130
120
218
230.66
3.
2002
Promień Police
136.40
93
97
100
97
100
105
105
100
197
201.13
4.
2003
Znicz Biłgoraj
127.50
50
55
55
50
60
65
65
65
115
118.90
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
103.80
137
2.
128.50
114
3.
115.80
98


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
103.80
164
2.
128.50
155
3.
115.80
120




SINCLAIR
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2003
Horyzont Mełno
103.80
132
137
137
137
158
164
170
164
301
329.37
2.
2003
Budowlani Opole
62.70
95
100
104
104
115
121
125
121
225
318.02
3.
2002
WLKS Siedlce
85.80
110
115
120
115
135
145
---
145
260
307.34
4.
2003
Husaria Lubraniec
66.60
93
96
103
103
112
120
123
120
223
303.02
5.
2002
Ciechan Ciechanów
74.30
100
105
110
105
124
130
136
130
235
299.13
6.
2003
Impuls Warszawa
70.30
95
100
102
102
120
123
123
123
225
295.73
7.
2002
WLKS Siedlce
70.20
95
98
100
98
120
124
129
124
222
292.04
8.
2003
UOLKA Ostrów Mazowiecka
71.60
90
95
100
100
115
120
121
121
221
287.34


Wyszukaj zawodnika

Punktacja "Herkules" indywidualna


KOBIETY 2019
1. KUDŁASZYK Paulina (1997) - Budowlani Nowy Tomyśl | [460]
2. ŁOCHOWSKA Joanna (1988) - Budowlani Opole | [380]
3. KRASKA Katarzyna (1993) - Polwica Wierzbno | [320]
4. SZYMANEK Monika (2002) - Omega Kleszczów | [239]
MĘŻCZYŹNI 2019
1. STASIK Martin (2001) - Budowlani Nowy Tomyśl | [624]
2. ADAMUS Bartłomiej (2000) - Opocznianka Opoczno | [512]
3. SZMEJA Paweł (1999) - Mazovia Ciechanów | [437]
4. IZDEBSKI Marcin (1999) - Budowlani Opole | [183]

Wyszukaj klub

Punktacja "Herkules" zespołowa


KOBIETY 2019
1. Budowlani Nowy Tomyśl | [503]
2. Budowlani Opole | [440]
3. Polwica Wierzbno | [390]
4. LKS Dobryszyce | [383]
MĘŻCZYŹNI 2019
1. Budowlani Opole | [971]
2. Budowlani Nowy Tomyśl | [764]
3. Opocznianka Opoczno | [532]
4. Zawisza Bydgoszcz | [300]

Polecamy

Kalendarz

Lipiec 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
27 Lip 2019 Days to go 5
V Puchar Burmistrza Więcborka
Więcbork
04 Sie 2019 Days to go 13
Indywidualny Puchar Polski Kobiet
23 Sie 2019 Days to go 32
Międzynarodowy Turniej w Podnoszeniu Ciężarów
Kłajpeda