• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×
Wrzesień,
2018
26 Wrzesień 2018
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
27 28 29 30 31 1 Saturday, 1 September 2018 2 Sunday, 2 September 2018
3 Monday, 3 September 2018 4 Tuesday, 4 September 2018 5 Wednesday, 5 September 2018 6 Thursday, 6 September 2018 7 Friday, 7 September 2018 8 Saturday, 8 September 2018 9 Sunday, 9 September 2018
10 Monday, 10 September 2018 11 Tuesday, 11 September 2018 12 Wednesday, 12 September 2018 13 Thursday, 13 September 2018 14 Friday, 14 September 2018 15 Saturday, 15 September 2018 16 Sunday, 16 September 2018
17 Monday, 17 September 2018 18 Tuesday, 18 September 2018 19 Wednesday, 19 September 2018 20 Thursday, 20 September 2018 21 Friday, 21 September 2018 22 Saturday, 22 September 2018 23 Sunday, 23 September 2018
24 Monday, 24 September 2018 25 Tuesday, 25 September 2018 26 Wednesday, 26 September 2018 27 Thursday, 27 September 2018 28 Friday, 28 September 2018 29 Saturday, 29 September 2018 30 Sunday, 30 September 2018
Pokaż wydarzenia z wszystkich kategorii.


Wyszukaj zawodnika

Punktacja "Herkules" indywidualna

KOBIETY 2018
1. KACZMARCZYK Kinga (1997) - Tytan Oława | [319]
2. MIERZEJEWSKA Aleksandra (1992) - Legia Warszawa | [255]
3. ŁOCHOWSKA Joanna (1988) - UKS Zielona Góra | [230]
4. KAROLAK Magdalena (1999) - Omega Kleszczów | [176]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. MICHALSKI Arkadiusz (1990) - Budowlani Opole | [225]
2. KŁOS Kacper (1998) - Tarpan Mrocza | [200]
3. GRELA Łukasz (1986) - Budowlani Opole | [138]
4. ADAMUS Bartłomiej (2000) - Opocznianka Opoczno | [137]

Wyszukaj klub

Punktacja "Herkules" zespołowa

KOBIETY 2018
1. Tytan Oława | [319]
2. Omega Kleszczów | [300]
3. Mazovia Ciechanów | [295]
4. Tarpan Mrocza | [286]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. Budowlani Opole | [928]
2. Tarpan Mrocza | [637]
3. Mazovia Ciechanów | [205]
4. Budowlani Nowy Tomyśl | [142]

TRANSMISJA LIVE

thumbslivestream


Kalendarz

Wrzesień 2018
P W Ś C Pt S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30