• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

WYBÓR OPCJI


Rok:


NAJLEPSZE WYNIKI W 2019 ROKU





BRAK WYNIKÓW ROBI!


WG PUNKTACJI SINCLAIR`A
NAZWISKO I IMIĘ
UR.
KLUB
WAGA
PKT
DATA
1.
1990
Budowlani Opole
108.84
430.96
2019-04-13
2.
1990
Budowlani Opole
107.00
413.80
2019-02-23
3.
1990
Budowlani Opole
80.62
408.20
2019-04-10
4.
2000
Opocznianka Opoczno
89.00
406.88
2019-04-11
5.
1990
Budowlani Opole
109.80
406.15
2019-02-16
6.
1996
Budowlani Opole
95.66
404.88
2019-04-11
7.
1990
Budowlani Opole
82.20
404.25
2019-02-23
8.
1986
Budowlani Opole
97.26
402.27
2019-04-12
9.
1999
Narew Pułtusk
95.68
400.34
2019-04-12
10.
2000
Opocznianka Opoczno
89.00
397.58
2019-03-23
11.
1999
Narew Pułtusk
95.70
396.92
2019-03-23
12.
2000
Mazovia Ciechanów
78.60
391.36
2019-03-23
13.
1999
Mazovia Ciechanów
97.90
388.96
2019-02-23
14.
1992
Impuls Warszawa
112.30
385.29
2019-02-23
15.
2000
Opocznianka Opoczno
86.70
382.31
2019-03-03
16.
1986
Budowlani Opole
98.60
379.00
2019-02-23
17.
1999
Górnik Polkowice
96.40
378.92
2019-03-23
18.
2000
Mazovia Ciechanów
78.10
377.82
2019-02-23
19.
1997
UMLKS Radomsko
93.30
375.96
2019-02-23
20.
1998
Znicz Biłgoraj
90.50
372.75
2019-04-06
21.
1997
UMLKS Radomsko
95.70
372.12
2019-03-03
22.
2001
Budowlani Opole
75.00
367.21
2019-01-20
23.
1999
Górnik Polkowice
92.50
365.87
2019-02-23
24.
1999
Budowlani Nowy Tomyśl
72.80
364.43
2019-03-23
25.
2001
Budowlani Nowy Tomyśl
60.45
362.30
2019-03-23
26.
1994
Orlęta Łuków
83.00
360.29
2019-03-02
27.
1999
Budowlani Nowy Tomyśl
73.50
357.31
2019-02-23
28.
1996
Zamek Gołańcz
69.70
356.71
2019-03-10
29.
2000
Tarpan Mrocza
86.85
352.62
2019-03-23
30.
2000
LKS Dobryszyce
84.90
351.63
2019-03-03
31.
1997
Budowlani Opole
109.80
351.36
2019-02-23
32.
2001
LKS Dobryszyce
87.10
350.99
2019-03-23
33.
1996
Impuls Warszawa
81.80
350.79
2019-02-23
34.
1999
Meyer Elbląg
88.85
350.18
2019-03-23
35.
1999
Meyer Elbląg
89.00
349.92
2019-03-02
36.
1997
Start Otwock
102.90
349.03
2019-03-03
37.
1999
Wisła Puławy
132.30
348.98
2019-03-23
38.
1999
Budowlani Nowy Tomyśl
72.60
348.24
2019-03-10
39.
1999
Horyzont Mełno
89.50
347.89
2019-03-23
40.
1997
Budowlani Opole
111.70
347.41
2019-03-02
Musisz się zalogować, aby zobaczyć całą klasyfikację! >>> Zaloguj <<<
KAT. 56 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR.
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DATA
1.
2000
Agros Zamość
54.60
87
99
186
2019-03-23
2.
2001
MOS Opole
54.70
86
100
186
2019-03-23
3.
2001
Budowlani Nowy Tomyśl
54.55
80
100
180
2019-03-23
4.
2005
Nida Nidzica
54.40
70
91
161
2019-04-06
5.
2005
Nida Nidzica
54.00
65
90
155
2019-03-02
6.
2003
GCK Kobylany
55.00
73
82
155
2019-04-06
7.
2002
Wisła Puławy
54.40
66
86
152
2019-03-02
8.
2003
MULKS Terespol
53.60
65
85
150
2019-03-02
9.
2003
MULKS Terespol
53.30
68
80
148
2019-04-06
10.
2002
Klimat Łapy
53.30
70
75
145
2019-03-02
11.
2003
Zamek Gołańcz
52.30
68
75
143
2019-04-06
12.
2002
Wisła Puławy
54.00
61
82
143
2019-04-06
13.
2005
MULKS Terespol
51.80
65
75
140
2019-03-02
14.
2005
MULKS Terespol
54.10
66
70
136
2019-04-06
15.
2002
Klimat Łapy
51.00
60
75
135
2019-01-20
16.
2004
NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
55.70
64
70
134
2019-02-06
17.
2004
Slavia Ruda Śląska
53.20
54
70
124
2019-04-06
18.
2004
Slavia Ruda Śląska
52.00
54
68
122
2019-03-09
19.
2005
Krajna Sępólno Krajeńskie
48.00
53
67
120
2019-02-23
20.
2005
Nida Nidzica
50.60
56
63
119
2019-03-02
21.
2005
Tarpan Mrocza
51.40
55
60
115
2019-02-23
22.
2003
Grom Więcbork
48.50
50
63
113
2019-02-23
23.
2005
Nida Nidzica
48.70
49
63
112
2019-03-02
24.
2004
LUKS Kurzętnik
54.70
47
63
110
2019-04-06
25.
2005
LUKS Chełm
55.60
48
62
110
2019-04-06
Musisz się zalogować, aby zobaczyć całą klasyfikację! >>> Zaloguj <<<
KAT. 62 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR.
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DATA
1.
2001
Budowlani Nowy Tomyśl
60.45
110
140
250
2019-03-23
2.
2001
Górnik Polkowice
61.70
112
130
242
2019-02-23
3.
2001
Budowlani Nowy Tomyśl
61.00
105
134
239
2019-02-23
4.
2000
Promień Opalenica
60.70
95
120
215
2019-03-23
5.
1995
MOS Opole
59.90
90
120
210
2019-03-09
6.
2003
Budowlani Opole
61.70
97
110
207
2019-02-23
7.
2001
Agros Zamość
60.85
88
112
200
2019-03-23
8.
2001
Agros Zamość
61.60
82
111
193
2019-03-02
9.
2000
LKS Dobryszyce
60.90
86
104
190
2019-03-23
10.
2000
Agros Zamość
58.20
85
105
190
2019-04-06
11.
2003
Tarpan Mrocza
57.70
85
100
185
2019-02-23
12.
2000
Agros Zamość
58.20
83
100
183
2019-03-02
13.
1999
Znicz Biłgoraj
60.50
87
96
183
2019-03-23
14.
2003
Żuławy Nowy Dwór Gdański
61.70
75
95
170
2019-04-06
15.
2001
AKS Myślibórz
60.60
79
90
169
2019-03-23
16.
2005
Nida Nidzica
59.90
75
93
168
2019-04-06
17.
2001
Znicz Biłgoraj
60.85
72
90
162
2019-03-23
18.
2001
Znicz Biłgoraj
60.40
75
85
160
2019-04-06
19.
2003
GCK Kobylany
56.80
71
87
158
2019-03-02
20.
2000
Zamek Gołańcz
60.80
65
90
155
2019-03-23
21.
2002
Czarni Góral Żywiec
60.10
70
84
154
2019-04-06
22.
2002
Czarni-Góral Żywiec
59.90
65
81
146
2019-03-09
23.
2005
LKS Dobryszyce
61.40
67
78
145
2019-04-07
24.
2003
Husaria Lubraniec
60.00
63
80
143
2019-02-23
25.
2002
Orlęta Łuków
60.50
61
81
142
2019-03-02
Musisz się zalogować, aby zobaczyć całą klasyfikację! >>> Zaloguj <<<
KAT. 69 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR.
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DATA
1.
1999
Tytan Oława
68.50
115
145
260
2019-02-23
2.
1999
MOS Opole
67.00
110
140
250
2019-03-23
3.
1989
Górnik Polkowice
67.40
113
135
248
2019-02-23
4.
1989
Górnik Polkowice
68.30
110
130
240
2019-01-19
5.
1989
Górnik Polkowice
68.90
110
130
240
2019-02-02
6.
2000
Tarpan Mrocza
66.85
102
126
228
2019-03-23
7.
2000
WLKS Siedlce
66.40
100
125
225
2019-03-23
8.
2000
UKS Zielona Góra
64.10
98
125
223
2019-02-23
9.
1998
Meyer Elbląg
67.00
97
125
222
2019-04-06
10.
2003
Budowlani Opole
65.70
100
118
218
2019-03-02
11.
2004
LKS Dobryszyce
68.60
101
115
216
2019-04-07
12.
2001
Śląsk Wrocław
68.60
93
117
210
2019-03-02
13.
2001
Śląsk Wrocław
68.80
90
120
210
2019-03-09
14.
2001
Śląsk Wrocław
66.70
90
119
209
2019-03-23
15.
2003
Husaria Lubraniec
68.10
93
115
208
2019-02-23
16.
1998
Meyer Elbląg
63.20
92
114
206
2019-04-06
17.
1998
Meyer Elbląg
65.80
89
115
204
2019-03-02
18.
2003
UOLKA Ostrów Mazowiecka
68.90
90
113
203
2019-02-06
19.
2001
Narew Pułtusk
64.90
88
115
203
2019-03-03
20.
2001
Agros Zamość
62.10
88
115
203
2019-04-06
21.
2001
Narew Pułtusk
64.90
85
115
200
2019-03-23
22.
1998
Meyer Elbląg
63.10
85
113
198
2019-03-02
23.
2002
Omega Kleszczów
63.60
85
112
197
2019-04-07
24.
2001
UKS Zielona Góra
66.50
90
104
194
2019-03-23
25.
2001
HKS Szopienice
65.75
89
104
193
2019-03-23
Musisz się zalogować, aby zobaczyć całą klasyfikację! >>> Zaloguj <<<
KAT. 77 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR.
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DATA
1.
2001
Budowlani Opole
75.00
130
160
290
2019-01-20
2.
1999
Budowlani Nowy Tomyśl
72.80
127
156
283
2019-03-23
3.
1999
Budowlani Nowy Tomyśl
73.50
124
155
279
2019-02-23
4.
1996
Zamek Gołańcz
69.70
125
145
270
2019-03-10
5.
1999
Budowlani Nowy Tomyśl
72.60
120
150
270
2019-03-10
6.
2001
Unia Hrubieszów
72.45
118
148
266
2019-03-23
7.
2001
Unia Hrubieszów
75.30
114
151
265
2019-03-02
8.
2001
Unia Hrubieszów
72.30
115
150
265
2019-04-06
9.
2000
Tarpan Mrocza
69.90
117
145
262
2019-03-23
10.
2000
AZS-AWF Biała Podlaska
72.35
120
140
260
2019-03-23
11.
2000
AZS-AWF Biała Podlaska
76.90
115
142
257
2019-03-02
12.
2000
Tarpan Mrocza
70.20
110
145
255
2019-02-23
13.
1998
MULKS Terespol
72.60
115
140
255
2019-03-02
14.
2000
AZS-AWF Biała Podlaska
76.60
120
135
255
2019-04-06
15.
1998
MULKS Terespol
74.70
115
135
250
2019-04-06
16.
2001
Budowlani Nowy Tomyśl
72.30
109
131
240
2019-02-23
17.
2002
Ciechan Ciechanów
74.00
105
135
240
2019-03-03
18.
1998
Polwica Wierzbno
72.10
100
130
230
2019-02-23
19.
2001
Nadwiślanin Kwidzyń
73.00
105
125
230
2019-03-23
20.
2001
Nadwiślanin Kwidzyn
74.20
105
125
230
2019-04-06
21.
2000
Start Grudziądz
75.30
95
130
225
2019-02-23
22.
1977
UMLKS Radomsko
75.90
100
125
225
2019-02-23
23.
2002
GCK Kobylany
75.70
105
120
225
2019-04-06
24.
2002
Klimat Łapy
74.00
103
120
223
2019-03-02
25.
2002
Feniks Siedlce
70.80
96
125
221
2019-03-02
Musisz się zalogować, aby zobaczyć całą klasyfikację! >>> Zaloguj <<<
KAT. 85 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR.
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DATA
1.
1990
Budowlani Opole
82.20
150
185
335
2019-02-23
2.
1990
Budowlani Opole
80.62
152
183
335
2019-04-10
3.
2000
Mazovia Ciechanów
78.60
144
173
317
2019-03-23
4.
2000
Mazovia Ciechanów
78.10
140
165
305
2019-02-23
5.
1994
Orlęta Łuków
83.00
140
160
300
2019-03-02
6.
2000
LKS Dobryszyce
84.90
131
165
296
2019-03-03
7.
1996
Impuls Warszawa
81.80
130
160
290
2019-02-23
8.
1994
Mazovia Ciechanów
83.20
126
160
286
2019-02-23
9.
2001
Włókniarz Konstantynów
84.50
125
161
286
2019-02-23
10.
2000
Atleta Gdańsk
79.50
130
153
283
2019-03-23
11.
1989
KS Raszyn
80.20
126
154
280
2019-02-23
12.
1999
AZS-AWF Biała Podlaska
80.30
124
155
279
2019-03-23
13.
1999
AZS-AWF Biała Podlaska
81.50
124
155
279
2019-04-06
14.
1999
Orlęta Łuków
80.60
129
149
278
2019-03-23
15.
1996
Iskra Piotrowice
83.70
118
158
276
2019-03-02
16.
2000
Budowlani Nowy Tomyśl
80.60
125
150
275
2019-02-23
17.
1999
Orlęta Łuków
79.90
125
150
275
2019-03-02
18.
1999
Impuls Warszawa
84.65
118
156
274
2019-03-23
19.
1998
Feniks Siedlce
84.30
120
152
272
2019-03-02
20.
1998
Zawisza Bydgoszcz
83.00
115
156
271
2019-02-23
21.
1999
AZS-AWF Biała Podlaska
81.80
120
151
271
2019-03-02
22.
1993
Lotnik Warszawa
84.30
125
145
270
2019-02-23
23.
1999
Impuls Warszawa
83.90
117
152
269
2019-03-03
24.
2000
Zawisza Bydgoszcz
84.80
123
145
268
2019-02-23
25.
2000
Zawisza Bydgoszcz
80.90
121
145
266
2019-03-23
Musisz się zalogować, aby zobaczyć całą klasyfikację! >>> Zaloguj <<<
KAT. 94 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR.
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DATA
1.
2000
Opocznianka Opoczno
89.00
157
193
350
2019-04-11
2.
2000
Opocznianka Opoczno
89.00
153
189
342
2019-03-23
3.
1997
UMLKS Radomsko
93.30
143
187
330
2019-02-23
4.
2000
Opocznianka Opoczno
86.70
145
180
325
2019-03-03
5.
1998
Znicz Biłgoraj
90.50
150
173
323
2019-04-06
6.
1999
Górnik Polkowice
92.50
140
180
320
2019-02-23
7.
1999
Meyer Elbląg
89.00
125
176
301
2019-03-02
8.
1999
Meyer Elbląg
88.85
132
169
301
2019-03-23
9.
2000
Unia Hrubieszów
90.30
135
165
300
2019-03-02
10.
1997
Impuls Warszawa
91.50
130
170
300
2019-03-03
11.
2000
Tarpan Mrocza
86.85
133
167
300
2019-03-23
12.
1999
Horyzont Mełno
89.50
135
165
300
2019-03-23
13.
2001
LKS Dobryszyce
87.10
134
165
299
2019-03-23
14.
2000
Unia Hrubieszów
91.20
130
167
297
2019-03-23
15.
2000
Mazovia Ciechanów
90.50
133
163
296
2019-03-23
16.
2000
Impuls Warszawa
94.00
135
160
295
2019-02-23
17.
1997
Impuls Warszawa
92.00
130
160
290
2019-01-20
18.
2000
Lechia Sędziszów Małopolski
93.10
128
162
290
2019-02-23
19.
1999
Meyer Elbląg
87.50
125
165
290
2019-04-06
20.
2000
Unia Hrubieszów
91.40
130
160
290
2019-04-06
21.
2000
Mazovia Ciechanów
89.40
133
156
289
2019-02-23
22.
1999
Znicz Biłgoraj
89.00
125
161
286
2019-04-06
23.
1999
Horyzont Mełno
85.40
130
155
285
2019-02-23
24.
2000
Tarpan Mrocza
86.40
125
160
285
2019-02-23
25.
1999
Znicz Biłograj
89.50
125
155
280
2019-03-23
Musisz się zalogować, aby zobaczyć całą klasyfikację! >>> Zaloguj <<<
KAT. 105 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR.
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DATA
1.
1996
Budowlani Opole
95.66
156
203
359
2019-04-11
2.
1986
Budowlani Opole
97.26
166
193
359
2019-04-12
3.
1999
Narew Pułtusk
95.68
165
190
355
2019-04-12
4.
1999
Narew Pułtusk
95.70
166
186
352
2019-03-23
5.
1999
Mazovia Ciechanów
97.90
163
185
348
2019-02-23
6.
1986
Budowlani Opole
98.60
155
185
340
2019-02-23
7.
1999
Górnik Polkowice
96.40
147
190
337
2019-03-23
8.
1997
UMLKS Radomsko
95.70
140
190
330
2019-03-03
9.
1997
Start Otwock
102.90
141
177
318
2019-03-03
10.
1996
Feniks Siedlce
103.00
140
175
315
2019-03-02
11.
2000
Wisła Puławy
102.70
145
165
310
2019-03-23
12.
1986
Tytan Oława
100.90
130
175
305
2019-02-23
13.
2003
Horyzont Mełno
103.90
140
160
300
2019-02-23
14.
1987
KS Raszyn
102.80
130
160
290
2019-02-23
15.
1998
Znicz Biłgoraj
96.10
130
160
290
2019-04-06
16.
1988
KS Raszyn
97.00
130
158
288
2019-02-23
17.
1999
Polwica Wierzbno
100.10
123
160
283
2019-02-23
18.
1999
Polwica Wierzbno
103.60
120
162
282
2019-03-23
19.
1999
Polwica Wierzbno
100.40
125
155
280
2019-03-09
20.
1999
Znicz Biłgoraj
99.60
120
160
280
2019-04-06
21.
1989
UMLKS Radomsko
99.20
130
145
275
2019-02-23
22.
1999
Znicz Biłgoraj
100.50
120
155
275
2019-03-23
23.
1993
Lechia Sędziszów Małopolski
97.70
125
145
270
2019-02-23
24.
2001
Agros Zamość
100.60
121
145
266
2019-03-02
25.
2001
Belfer Racibórz
94.70
115
150
265
2019-03-09
Musisz się zalogować, aby zobaczyć całą klasyfikację! >>> Zaloguj <<<
KAT. +105 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR.
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DATA
1.
1990
Budowlani Opole
108.84
179
221
400
2019-04-13
2.
1990
Budowlani Opole
107.00
167
215
382
2019-02-23
3.
1990
Budowlani Opole
109.80
165
213
378
2019-02-16
4.
1992
Impuls Warszawa
112.30
161
200
361
2019-02-23
5.
1999
Wisła Puławy
132.30
155
185
340
2019-03-23
6.
1997
Budowlani Opole
109.80
147
180
327
2019-02-23
7.
1978
Polwica Wierzbno
120.90
138
188
326
2019-02-23
8.
1997
Budowlani Opole
111.70
145
180
325
2019-03-02
9.
2001
Tytan Oława
125.30
140
184
324
2019-03-23
10.
2001
LKS Dobryszyce
128.70
151
172
323
2019-03-23
11.
1998
Zawisza Bydgoszcz
112.60
145
175
320
2019-03-10
12.
2001
Tytan Oława
125.00
135
180
315
2019-02-23
13.
2001
LKS Dobryszyce
126.80
150
165
315
2019-03-02
14.
2001
LKS Dobryszyce
128.00
145
166
311
2019-04-07
15.
1998
Zawisza Bydgoszcz
113.60
140
170
310
2019-02-23
16.
2001
Agros Zamość
132.20
131
162
293
2019-03-23
17.
2001
Agros Zamość
132.40
125
160
285
2019-03-02
18.
2000
Impuls Warszawa
121.60
126
155
281
2019-03-23
19.
2000
Impuls Warszawa
122.30
125
150
275
2019-03-03
20.
1998
AZS-AWF Biała Podlaska
120.10
130
145
275
2019-04-06
21.
2001
Agros Zamość
132.60
120
155
275
2019-04-06
22.
1998
LUKS Kurzętnik
127.40
116
156
272
2019-03-02
23.
2001
Opocznianka Opoczno
107.30
122
146
268
2019-04-07
24.
2001
Opocznianka Opoczno
107.40
115
150
265
2019-03-03
25.
2002
Unia Hrubieszów
106.20
114
145
259
2019-03-02
Musisz się zalogować, aby zobaczyć całą klasyfikację! >>> Zaloguj <<<

Wyszukaj zawodnika

Wyszukaj klub