• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

WYBÓR OPCJI


Rok:


NAJLEPSZE WYNIKI W 2019 ROKU





BRAK WYNIKÓW ROBI!


WG PUNKTACJI SINCLAIR`A
NAZWISKO I IMIĘ
UR.
KLUB
WAGA
PKT
DATA
1.
1988
Budowlani Opole
54.68
286.16
2019-04-07
2.
1988
Budowlani Opole
54.90
272.45
2019-02-23
3.
1992
Zawisza Bydgoszcz
74.40
261.92
2019-04-11
4.
1993
Polwica Wierzbno
60.10
259.13
2019-02-23
5.
1995
Andaluzja Piekary Śląskie
74.42
254.71
2019-04-11
6.
2001
Tarpan Mrocza
58.10
249.72
2019-02-23
7.
2001
Tarpan Mrocza
57.50
248.67
2019-03-23
8.
1992
Zawisza Bydgoszcz
72.80
246.65
2019-02-23
9.
2001
Mazovia Ciechanów
59.80
241.01
2019-03-23
10.
1997
AZS-AWF Biała Podlaska
78.70
236.40
2019-04-06
11.
2002
Omega Kleszczów
55.40
235.11
2019-04-07
12.
1992
Zawisza Bydgoszcz
48.72
233.43
2019-04-06
13.
2002
LKS Dobryszyce
55.40
232.26
2019-03-02
14.
1991
Lechia Sędziszów Małopolski
95.80
231.97
2019-02-23
15.
1999
Omega Kleszczów
47.60
231.37
2019-03-23
16.
1992
Górnik Polkowice
53.50
230.75
2019-02-23
17.
2000
AZS-AWF Biała Podlaska
54.50
230.61
2019-03-23
18.
1999
Omega Kleszczów
127.64
229.67
2019-04-13
19.
1999
Omega Kleszczów
129.00
229.38
2019-03-23
20.
1992
Zawisza Bydgoszcz
51.80
228.77
2019-02-23
21.
1999
Omega Kleszczów
124.10
228.52
2019-03-02
22.
1997
AZS-AWF Biała Podlaska
79.20
227.59
2019-03-02
23.
1999
Omega Kleszczów
47.10
226.90
2019-04-07
24.
1992
Legia Warszawa
144.26
226.31
2019-04-13
25.
2001
Mazovia Ciechanów
70.60
221.13
2019-03-23
26.
1997
Budowlani Nowy Tomyśl
44.96
219.01
2019-04-06
27.
2001
Mazovia Ciechanów
72.70
219.00
2019-02-23
28.
1999
Omega Kleszczów
47.70
218.24
2019-03-02
29.
2000
UOLKA Ostrów Mazowiecka
53.60
217.32
2019-03-23
30.
2000
Polwica Wierzbno
70.40
216.54
2019-03-23
31.
2000
AZS-AWF Biała Podlaska
56.30
215.60
2019-03-02
32.
1997
Budowlani Nowy Tomyśl
47.20
215.27
2019-02-23
33.
2001
Znicz Biłgoraj
76.60
214.62
2019-03-02
34.
1997
Zawisza Bydgoszcz
79.50
214.46
2019-03-10
35.
1998
Agros Zamość
68.70
214.43
2019-04-06
36.
2001
Impuls Warszawa
69.50
214.32
2019-03-23
37.
2001
Znicz Biłgoraj
76.00
213.06
2019-04-06
38.
2000
UOLKA Ostrów Mazowiecka
54.00
211.81
2019-03-03
39.
2001
Znicz Biłgoraj
74.85
211.06
2019-03-23
40.
2002
UOLKA Ostrów Mazowiecka
69.40
210.77
2019-03-03
Musisz się zalogować, aby zobaczyć całą klasyfikację! >>> Zaloguj <<<
KAT. 48 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR.
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DATA
1.
1999
Omega Kleszczów
47.60
62
83
145
2019-03-23
2.
1999
Omega Kleszczów
47.10
61
80
141
2019-04-07
3.
1999
Omega Kleszczów
47.70
60
77
137
2019-03-02
4.
1997
Budowlani Nowy Tomyśl
47.20
59
75
134
2019-02-23
5.
1997
Budowlani Nowy Tomyśl
44.96
58
73
131
2019-04-06
6.
2001
Zawisza Bydgoszcz
46.60
51
66
117
2019-02-23
7.
2002
Start Maków Mazowiecki
47.10
50
60
110
2019-03-03
8.
2000
UMLKS Radomsko
46.30
46
64
110
2019-04-07
9.
2005
UMLKS Radomsko
46.30
46
64
110
2019-04-07
10.
2002
Start Maków Mazowiecki
47.20
48
60
108
2019-02-06
11.
2000
Unia Hrubieszów
46.70
48
60
108
2019-03-02
12.
2000
Unia Hrubieszów
45.40
49
59
108
2019-04-06
13.
2005
UMLKS Radomsko
45.50
47
60
107
2019-03-03
14.
2000
Unia Hrubieszów
44.50
48
58
106
2019-03-23
15.
2002
Start Maków Mazowiecki
47.00
48
57
105
2019-01-20
16.
2008
Tarpan Mrocza
47.80
45
58
103
2019-04-06
17.
2008
Tarpan Mrocza
45.50
40
50
90
2019-02-02
18.
2001
LKS Dobryszyce
44.90
37
49
86
2019-03-23
19.
2008
Tarpan Mrocza
45.00
38
47
85
2019-02-02
20.
2007
Tarpan Mrocza
41.90
37
47
84
2019-04-06
21.
2007
Tarpan Mrocza
39.50
35
45
80
2019-02-02
22.
2005
UOLKA Ostrów Mazowiecka
45.30
37
43
80
2019-02-06
23.
2006
Tarpan Mrocza
45.00
35
45
80
2019-04-06
24.
2006
Budowlani Nowy Tomyśl
44.80
36
40
76
2019-04-06
25.
2002
Promień Opalenica
46.70
32
44
76
2019-04-06
Musisz się zalogować, aby zobaczyć całą klasyfikację! >>> Zaloguj <<<
KAT. 53 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR.
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DATA
1.
1992
Zawisza Bydgoszcz
51.80
67
86
153
2019-02-23
2.
1992
Zawisza Bydgoszcz
48.72
65
84
149
2019-04-06
3.
1991
KS Raszyn
49.70
58
78
136
2019-02-23
4.
1995
Iskra Piotrowice
52.30
64
70
134
2019-04-06
5.
2001
Talent Wrocław
52.80
59
69
128
2019-03-09
6.
2002
WLKS Siedlce
51.20
57
68
125
2019-03-03
7.
1998
Omega Kleszczów
49.00
56
66
122
2019-03-03
8.
2001
Talent Wrocław
48.80
56
66
122
2019-03-23
9.
2001
Zawisza Bydgoszcz
48.70
51
67
118
2019-03-23
10.
2003
Unia Hrubieszów
53.00
50
65
115
2019-03-02
11.
1999
Impuls Warszawa
48.60
51
64
115
2019-03-23
12.
1999
Impuls Warszawa
48.70
50
63
113
2019-03-03
13.
2008
Tarpan Mrocza
49.20
53
60
113
2019-04-06
14.
2002
WLKS Siedlce
49.90
47
60
107
2019-02-06
15.
2005
Zamek Gołańcz
51.50
45
60
105
2019-03-10
16.
2003
Andaluzja Piekary Śląskie
48.50
43
55
98
2019-03-09
17.
2003
Promień Opalenica
48.80
41
53
94
2019-04-06
18.
2005
Budowlani Nowy Tomyśl
48.80
41
52
93
2019-04-06
19.
2001
Promień Opalenica
48.40
40
52
92
2019-03-23
20.
2003
Andaluzja Piekary Śląskie
48.90
37
55
92
2019-04-06
21.
2004
Budowlani Nowy Tomyśl
52.70
37
49
86
2019-04-06
22.
2001
LKS Dobryszyce
52.00
35
48
83
2019-03-23
23.
2006
Olimpijczyk Łuków
52.50
31
42
73
2019-03-02
24.
2006
Budowlani Nowy Tomyśl
51.60
27
36
63
2019-04-06
25.
2005
Sztanga Bojanowo
52.70
20
30
50
2019-04-06
Musisz się zalogować, aby zobaczyć całą klasyfikację! >>> Zaloguj <<<
KAT. 58 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR.
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DATA
1.
1988
Budowlani Opole
54.68
87
112
199
2019-04-07
2.
1988
Budowlani Opole
54.90
83
107
190
2019-02-23
3.
2001
Tarpan Mrocza
57.50
80
99
179
2019-03-23
4.
2002
Omega Kleszczów
55.40
71
94
165
2019-04-07
5.
2002
LKS Dobryszyce
55.40
70
93
163
2019-03-02
6.
2000
AZS-AWF Biała Podlaska
54.50
70
90
160
2019-03-23
7.
1992
Górnik Polkowice
53.50
70
88
158
2019-02-23
8.
2000
AZS-AWF Biała Podlaska
56.30
70
83
153
2019-03-02
9.
2000
UOLKA Ostrów Mazowiecka
53.60
67
82
149
2019-03-23
10.
2000
UOLKA Ostrów Mazowiecka
54.00
65
81
146
2019-03-03
11.
2003
Promień Opalenica
55.00
64
81
145
2019-04-06
12.
1999
Agros Zamość
54.50
68
75
143
2019-03-23
13.
2003
Promień Opalenica
55.60
62
80
142
2019-03-10
14.
1999
Agros Zamość
55.60
65
75
140
2019-03-02
15.
2003
Pasja Biłgoraj
54.00
60
70
130
2019-03-02
16.
2001
Unia Hrubieszów
57.85
58
69
127
2019-03-23
17.
2001
Unia Hrubieszów
57.25
57
67
124
2019-03-02
18.
2003
Polwica Wierzbno
53.10
51
69
120
2019-03-02
19.
2003
Polwica Wierzbno
53.20
50
68
118
2019-03-09
20.
1997
Polwica Wierzbno
56.60
53
65
118
2019-03-09
21.
2002
Znicz Biłgoraj
57.70
51
65
116
2019-04-06
22.
2003
Start Maków Mazowiecki
53.30
52
63
115
2019-03-03
23.
2000
WLKS Siedlce
53.60
51
64
115
2019-03-23
24.
2001
Lechia Sędziszów Małopolski
54.80
50
65
115
2019-03-23
25.
2004
HKS Szopienice
58.00
51
63
114
2019-03-09
Musisz się zalogować, aby zobaczyć całą klasyfikację! >>> Zaloguj <<<
KAT. 63 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR.
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DATA
1.
1993
Polwica Wierzbno
60.10
82
110
192
2019-02-23
2.
2001
Tarpan Mrocza
58.10
82
99
181
2019-02-23
3.
2001
Mazovia Ciechanów
59.80
82
96
178
2019-03-23
4.
2001
GULKS Niemce
60.20
68
86
154
2019-04-06
5.
2004
Meyer Elbląg
60.20
68
85
153
2019-03-02
6.
1999
Polwica Wierzbno
59.90
68
83
151
2019-03-02
7.
1999
Polwica Wierzbno
58.75
68
83
151
2019-03-23
8.
2005
Feniks Siedlce
59.20
70
80
150
2019-03-02
9.
1999
Polwica Wierzbno
59.50
70
80
150
2019-03-09
10.
2000
Unia Hrubieszów
61.00
68
80
148
2019-03-23
11.
2000
Unia Hrubieszów
60.80
66
82
148
2019-04-06
12.
2001
GULKS Niemce
58.75
66
80
146
2019-03-23
13.
2005
Feniks Siedlce
59.70
67
78
145
2019-02-06
14.
2004
Andaluzja Piekary Śląskie
62.30
65
80
145
2019-04-06
15.
2000
Unia Hrubieszów
60.50
66
78
144
2019-03-02
16.
2004
Andaluzja Piekary Śląskie
62.50
65
79
144
2019-03-09
17.
2000
AKS Myślibórz
61.20
63
77
140
2019-03-23
18.
2001
GULKS Niemce
58.55
64
72
136
2019-03-02
19.
2001
Talent Wrocław
59.60
62
73
135
2019-03-09
20.
2001
Talent Wrocław
58.50
62
73
135
2019-03-23
21.
1999
UMLKS Radomsko
59.30
58
76
134
2019-02-23
22.
1999
UMLKS Radomsko
58.20
57
76
133
2019-03-03
23.
1999
UMLKS Radomsko
58.75
60
73
133
2019-03-23
24.
1999
UMLKS Radomsko
58.70
59
74
133
2019-04-07
25.
2002
Andaluzja Piekary Śląskie
62.40
59
70
129
2019-03-09
Musisz się zalogować, aby zobaczyć całą klasyfikację! >>> Zaloguj <<<
KAT. 69 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR.
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DATA
1.
1998
Agros Zamość
68.70
77
95
172
2019-04-06
2.
2001
WLKS Siedlce
64.00
71
88
159
2019-03-23
3.
1999
AZS-AWF Biała Podlaska
68.35
70
87
157
2019-03-02
4.
2001
WLKS Siedlce
64.60
67
84
151
2019-03-03
5.
2001
Budowlani Nowy Tomyśl
64.00
64
85
149
2019-03-23
6.
2001
Polwica Wierzbno
63.20
67
80
147
2019-03-23
7.
1999
GULKS Niemce
63.30
61
78
139
2019-03-23
8.
1993
KS Raszyn
66.30
60
78
138
2019-02-23
9.
1999
GULKS Niemce
63.35
60
78
138
2019-03-02
10.
1999
AZS-AWF Biała Podlaska
67.20
58
80
138
2019-04-06
11.
2001
LKS Dobryszyce
67.90
60
76
136
2019-03-03
12.
2002
Andaluzja Piekary Śląskie
64.10
61
75
136
2019-04-06
13.
1998
Talent Wrocław
68.10
60
75
135
2019-03-09
14.
2002
Atleta Gdańsk
68.40
60
75
135
2019-04-06
15.
2002
Andaluzja Piekary Śląskie
63.30
60
73
133
2019-02-23
16.
2003
Polwica Wierzbno
65.40
63
67
130
2019-03-09
17.
2004
Andaluzja Piekary Śląskie
64.60
58
69
127
2019-04-06
18.
2003
UOLKA Ostrów Mazowiecka
66.30
60
65
125
2019-03-03
19.
2004
Andaluzja Piekary Śląskie
65.10
55
68
123
2019-03-09
20.
2003
UOLKA Ostrów Mazowiecka
65.15
52
68
120
2019-02-06
21.
2003
Tarpan Mrocza
68.90
50
62
112
2019-02-23
22.
2003
Andaluzja Piekary Śląskie
64.30
47
60
107
2019-03-09
23.
2001
UOLKA Ostrów Mazowiecka
66.10
47
60
107
2019-03-23
24.
2005
Budowlani Nowy Tomyśl
68.60
44
63
107
2019-04-06
25.
2002
Budowlani Nowy Tomyśl
68.10
45
60
105
2019-04-06
Musisz się zalogować, aby zobaczyć całą klasyfikację! >>> Zaloguj <<<
KAT. 75 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR.
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DATA
1.
1992
Zawisza Bydgoszcz
74.40
98
121
219
2019-04-11
2.
1995
Andaluzja Piekary Śląskie
74.42
98
115
213
2019-04-11
3.
1992
Zawisza Bydgoszcz
72.80
92
112
204
2019-02-23
4.
2001
Mazovia Ciechanów
72.70
81
100
181
2019-02-23
5.
2001
Mazovia Ciechanów
70.60
81
99
180
2019-03-23
6.
2001
Znicz Biłgoraj
74.85
79
98
177
2019-03-23
7.
2000
Polwica Wierzbno
70.40
82
94
176
2019-03-23
8.
2001
Impuls Warszawa
69.50
80
93
173
2019-03-23
9.
2001
Impuls Warszawa
71.20
76
95
171
2019-02-23
10.
2000
Polwica Wierzbno
70.10
80
90
170
2019-03-02
11.
2002
UOLKA Ostrów Mazowiecka
69.40
76
94
170
2019-03-03
12.
1999
LKS Dobryszyce
74.20
77
92
169
2019-04-07
13.
2001
Impuls Warszawa
71.00
78
88
166
2019-03-03
14.
2001
Impuls Warszawa
73.40
77
88
165
2019-01-20
15.
1996
KS Raszyn
70.30
74
90
164
2019-03-03
16.
1999
LKS Dobryszyce
72.80
72
89
161
2019-03-03
17.
2002
UOLKA Ostrów Mazowiecka
69.60
70
90
160
2019-01-20
18.
1998
Agros Zamość
69.30
70
90
160
2019-03-02
19.
2001
Mazovia Ciechanów
72.90
70
90
160
2019-03-03
20.
2001
Impuls Warszawa
72.70
70
89
159
2019-03-23
21.
1999
AZS-AWF Biała Podlaska
71.85
71
87
158
2019-03-23
22.
1988
Tytan Oława
69.80
68
85
153
2019-02-23
23.
2001
Impuls Warszawa
73.70
66
85
151
2019-03-03
24.
2003
Włókniarz Konstantynów
73.50
66
78
144
2019-02-23
25.
2002
Talent Wrocław
70.80
66
78
144
2019-03-09
Musisz się zalogować, aby zobaczyć całą klasyfikację! >>> Zaloguj <<<
KAT. 90 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR.
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DATA
1.
1997
AZS-AWF Biała Podlaska
78.70
88
115
203
2019-04-06
2.
1997
AZS-AWF Biała Podlaska
79.20
86
110
196
2019-03-02
3.
1997
Zawisza Bydgoszcz
79.50
85
100
185
2019-03-10
4.
2001
Znicz Biłgoraj
76.60
83
99
182
2019-03-02
5.
2001
Znicz Biłgoraj
76.00
83
97
180
2019-04-06
6.
1997
Unia Hrubieszów
86.40
80
100
180
2019-04-06
7.
2001
LKS Dobryszyce
82.30
80
97
177
2019-04-07
8.
2001
LKS Dobryszyce
81.60
79
95
174
2019-03-23
9.
1997
Zawisza Bydgoszcz
79.40
75
95
170
2019-02-23
10.
1999
WLKS Siedlce
87.80
75
95
170
2019-03-03
11.
2001
LKS Dobryszyce
81.50
76
93
169
2019-03-02
12.
1999
LKS Dobryszyce
76.20
76
93
169
2019-03-23
13.
1999
WLKS Siedlce
86.40
75
90
165
2019-03-23
14.
2004
Klimat Łapy
84.50
72
85
157
2019-03-02
15.
1998
WLKS Siedlce
76.90
68
83
151
2019-03-03
16.
2004
Klimat Łapy
81.00
70
80
150
2019-01-20
17.
2000
Burza Burzenin
76.40
66
81
147
2019-04-07
18.
2000
Burza Burzenin
77.50
65
79
144
2019-03-23
19.
2000
AKS Myślibórz
86.80
62
80
142
2019-03-23
20.
2005
Tarpan Mrocza
88.80
65
75
140
2019-02-23
21.
2000
Burza Burzenin
76.50
62
76
138
2019-03-03
22.
2000
Omega Kleszczów
76.40
62
76
138
2019-03-23
23.
1996
Włókniarz Konstantynów
77.00
63
74
137
2019-04-07
24.
1996
Włókniarz Konstantynów
78.20
59
75
134
2019-03-03
25.
2002
UOLKA Ostrów Mazowiecka
77.80
60
67
127
2019-03-03
Musisz się zalogować, aby zobaczyć całą klasyfikację! >>> Zaloguj <<<
KAT. +90 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR.
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DATA
1.
1999
Omega Kleszczów
129.00
99
128
227
2019-03-23
2.
1999
Omega Kleszczów
127.64
96
131
227
2019-04-13
3.
1992
Legia Warszawa
144.26
101
125
226
2019-04-13
4.
1999
Omega Kleszczów
124.10
96
129
225
2019-03-02
5.
1991
Lechia Sędziszów Małopolski
95.80
90
125
215
2019-02-23
6.
2001
Wisła Puławy
93.55
76
108
184
2019-03-02
7.
1999
Mazovia Ciechanów
92.60
86
98
184
2019-03-23
8.
1997
Unia Hrubieszów
91.15
80
103
183
2019-03-02
9.
1999
Klimat Łapy
94.00
80
100
180
2019-01-20
10.
2001
Wisła Puławy
92.00
75
97
172
2019-03-23
11.
2001
Polwica Wierzbno
94.80
79
92
171
2019-03-23
12.
2001
Polwica Wierzbno
95.10
80
90
170
2019-03-09
13.
2001
Wisła Puławy
92.80
70
100
170
2019-04-06
14.
2001
Polwica Wierzbno
95.10
77
90
167
2019-03-02
15.
2001
AKS Białogard
104.70
70
95
165
2019-03-23
16.
2002
Unia Hrubieszów
93.90
70
93
163
2019-04-06
17.
2002
MOSiR Łaziska Górne
107.40
70
90
160
2019-03-09
18.
2002
MOSiR Łaziska Górne
106.30
65
90
155
2019-04-06
19.
2001
Promień Opalenica
98.60
66
85
151
2019-03-23
20.
2002
Budowlani Nowy Tomyśl
92.30
70
77
147
2019-04-06
21.
2003
UOLKA Ostrów Mazowiecka
93.80
65
80
145
2019-03-03
22.
2001
Lechia Sędziszów Małopolski
103.00
55
78
133
2019-03-23
23.
2004
LKS Dobryszyce
97.20
50
65
115
2019-04-07
24.
1998
Zamek Gołańcz
102.50
50
60
110
2019-03-10
25.
2001
Talent Wrocław
97.40
45
63
108
2019-03-09
Musisz się zalogować, aby zobaczyć całą klasyfikację! >>> Zaloguj <<<

Wyszukaj zawodnika

Wyszukaj klub