• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Wyniki z zawodów w 2018!



Rok:


DATANAZWA ZAWODÓWMIEJSCE
2018-12-08
Drużynowe Mistrzostwa Województwa MazowieckiegoSiedlce
2018-12-08
19. Turniej im. Krzysztofa BeckaBydgoszcz
2018-12-08
40. Turniej Barbórkowy w podrzuciePolkowice
2018-12-01
36. Ogólnopolski Turniej "Bursztynowa Sztanga"Nowy Dwór Gdański
2018-12-01
Drużynowy Turniej MikołajkowyOborniki Śląskie
2018-12-01
Mistrzostwa Klubu o Puchar Prezesa HKS SzopieniceKatowice
2018-12-01
Puchar Prezesa OZPC ŁódźRadomsko
2018-12-01
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego U17Radomsko
2018-11-30
Międzynarodowe Mistrzostwa Niemiec U15 & U16 & U17Plauen (GER)
2018-11-24
15. Memoriał A. Matusiaka & 2. J. OstrowskiegoCiechanów
2018-11-24
11. Memoriał A. MachowskiegoWrocław
2018-11-24
14. Memoriał R. RysztowskiegoBartoszyce
2018-11-24
Międzynarodowy Turniej im. Stefana PolaczukaTerespol
2018-11-18
1. Memoriał im. Antoniego Rogowskiego do lat 15Police
2018-11-18
28. Memoriał im. Tadeusza IwańcaPolice
2018-11-18
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego U20Dobryszyce
2018-11-18
4. Runda Wojewódzkiej Ligi Juniorów - OZPC ŁódźDobryszyce
2018-11-17
9. Mistrzostwa LZS Województwa Warmińsko-MazurskiegoKurzętnik
2018-11-17
Otwarte Mistrzostwa Holandii .
2018-11-11
Ogólnopolski Turniej NiepodległościChorzów
2018-11-10
Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego U16Siedlce
2018-11-04
3. Runda Śląskiej Ligi JuniorówRuda Śląska, Szopienice
2018-11-03
Memoriał Olimpijczyka H. SkowronkaRuda Śląska
2018-11-03
Ogólnopolski Turniej o Puchar Roztocza & Memoriał T. SkąmskiegoZamość
2018-11-03
Mistrzostwa Świata EliteAshgabat (TKM)
2018-10-20
Mistrzostwa ŚląskaSzopienice
2018-10-20
Mistrzostwa Europy U20Zamość
2018-10-20
Mistrzostwa Europy U23Zamość
2018-10-19
10. Międzynarodowy Turniej Grand Prix o Puchar Burmistrza NidzicyNidzica
2018-10-14
Międzywojewódzki Turniej o Puchar Marszałka Województwa MazowieckiegoSiedlce
2018-10-14
4. Mistrzostwa Śląska w podrzuciePiekary Śląskie
2018-10-13
24. Memoriał im. Edmunda BrylińskiegoGrudziądz
2018-10-07
6. Turniej o Puchar SolparkuKleszczów
2018-10-06
3. Młodzieżowe Igrzyska OlimpijskieBuenos Aires (ARG)
2018-10-05
Mistrzostwa Polski U15Ciechanów
2018-09-29
Międzynarodowy Turniej o Puchar Wójta Gminy Trąbki WielkieTrąbki Wielkie
2018-09-28
Mistrzostwa Polski EliteKobierzyce
2018-09-23
7. Turniej o Puchar Wójta Gminy TerespolMałaszewicze
2018-09-22
Mistrzostwa Województwa Lubelskiego U15Małaszewicze
2018-09-22
Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego U15Więcbork
2018-09-22
7. Memoriał Stanisława PartykiMalbork
2018-09-22
Eliminacje do Mistrzostw Polski U15Radomsko
2018-09-22
3. Runda Wojewódzkiej Ligi Juniorów - OZPC ŁódźRadomsko
2018-09-20
Akademickie Mistrzostwa ŚwiataBiała Podlaska
2018-09-16
Mistrzostwa Dolnego ŚląskaWierzbno
2018-09-16
Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego U15Police
2018-09-15
5. Indywidualny Puchar Polski KobietNowy Tomyśl
2018-09-15
14. Turniej o Puchar Ziemi PuławskiejPuławy
2018-09-08
Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego U15Siedlce
2018-09-01
Finał DMP I LigiCiechanów
2018-09-01
Finał DMP II LigiWarszawa / Kęty
2018-09-01
53. Mezinárodní velká cena Bohumína 2018Bohumin (CZE)
2018-08-25
Międzynarodowy Turniej EURO-BUGHrubieszów
2018-08-25
4. Visegrad CupPraga (CZE)
2018-08-25
Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego do 17 latMrocza
2018-08-24
XXI Ogólnopolskie Igrzyska LZSSiedlce
2018-08-18
4. Turniej w podrzucie o puchar BurmistrzaWięcbork
2018-07-22
Mistrzostwa Europy U15Milano (ITA)
2018-07-22
Mistrzostwa Europy U17Milano (ITA)
2018-07-14
Mistrzostwa Świata U20Taszkient (UZB)
2018-07-07
Turniej Nadziei OlimpijskichOzd (HUN)
2018-06-29
24. Ogólnopolska Olimpiada MłodzieżyPiekary Śląskie
2018-06-23
27. Memoriał im. Czesława BiałasaSzopienice
2018-06-16
23. Memoriał im. Waldemara MalakaGdańsk
2018-06-16
5. Drużynowy Puchar Unii EuropejskiejInnsbruck (AUT)
2018-06-16
Mistrzostwa Polski AZSCzęstochowa
2018-06-09
Młodzieżowe Mistrzostwa PolskiCiechanów
2018-06-09
2. Memoriał im. Jana WojnowskiegoLubraniec
2018-06-02
4. Indywidualny Puchar Polski MężczyznOpole
2018-06-02
Eliminacje Strefowe do OOMNowy Tomyśl
2018-06-02
Eliminacje Strefowe do OOMCiechanów
2018-06-02
Eliminacje Strefowe do OOMWierzbno
2018-06-02
Eliminacje Strefowe do OOMBiłgoraj
2018-05-20
41. Memoriał im. Piotra CherudzińskiegoKonstantynów Łódzki
2018-05-19
24. Międzynarodowy Turniej im. E. BryzkaSiedlce
2018-05-19
Turniej o Puchar Prezydenta WałbrzychaWałbrzych
2018-05-12
Pokal der Blauen Schwerter 2018Meißen (GER)
2018-05-12
Mistrzostwa Pomorskiego OZPC U20Nowy Dwór Gdański
2018-05-10
Mistrzostwa Polski LZS U15 & U17Zamość
2018-05-05
16. Mistrzostwa Śląska U17Żywiec
2018-05-03
Turniej z okazji 100-lecia odzyskania NiepodległościPolice
2018-04-29
Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego U17Siedlce
2018-04-28
II Runda DMP II LigiPOL
2018-04-28
II Runda DMP I LigiPOL
2018-04-28
Finał BundesligiSamswegen (GER)
2018-04-22
Crosslifting challenge vol.1 - „Siłacze Pomagacze na rzecz Kuby"Łuków
2018-04-21
Międzynarodowy Turniej im. Jana HawrylewiczaSiedlce
2018-04-21
Puchar Prezydenta Miasta ElblągaElbląg
2018-04-21
14. Turniej Młodzików o Puchar "Zawiszy Czarnego" - BydgoszczBydgoszcz
2018-04-21
I Runda Śląskiej Ligi JuniorówSzopienice
2018-04-21
Turniej i Puchar Malborka & Mistrzostwa Pomorskiego OZPCMalbork
2018-04-13
Mistrzostwa Polski U20Mrocza
2018-04-07
Turniej o Puchar Burmistrza PolkowicPolkowice
2018-04-07
Mecz Bundesligi: SSV Samswegen - Berliner TSCSamswegen (GER)
2018-04-07
Mistrzostwa Śląska U20Piekary Śląskie
2018-04-07
9th Cup Ladies open and Masters Weightlifting TournamentWaregem (BEL)
2018-03-26
Mistrzostwa Europy EliteBukareszt (ROM)
2018-03-25
II Runda Wojewódzkiej Ligi Juniorów - OZPC ŁódźKonstantynów Łódzki
2018-03-25
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego U15Konstantynów Łódzki
2018-03-25
Mistrzostwa Podkarpackiego OZPCSędziszów Małopolski
2018-03-24
Mistrzostwa Śląskiego OZPCSzopienice
2018-03-24
Mecz Towarzyski U16 Narew Pułtusk - Start Maków MazowieckiPułtusk
2018-03-24
Turniej Młodych TalentówMrocza
2018-03-24
Mistrzostwa Mazowieckiego OZPCCiechanów
2018-03-18
Mistrzostwa Dolnośląskiego OZPCWierzbno
2018-03-18
Mistrzostwa LKS Polwica WierzbnoWierzbno
2018-03-17
9. Memoriał im. Janusza KowalczykaŁuków
2018-03-17
Mistrzostwa Województwa Lubelskiego U20, U23 i EliteŁuków
2018-03-17
Mistrzostwa Warmińsko-Mazurskiego OZPC U17, U20 & U23Elbląg
2018-03-17
Mistrzostwa Kujawsko-Pomorskiego OZPCBydgoszcz
2018-03-11
9. Memoriał im. Mariana GłuszkaNowy Tomyśl
2018-03-10
Bundesliga: AC Potsdam - Berliner TSCPotsdam
2018-03-10
Puchar Starosty Lubelskiego & Memoriał im. W. CzurakaPiotrowice
2018-03-04
Eliminacje do Mistrzostw Polski U20 i U23Dobryszyce
2018-03-03
Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego do lat 15Więcbork
2018-02-25
Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego LZSBiłgoraj
2018-02-24
I Runda DMP II LigiPOL
2018-02-24
I Runda DMP I LigiPOL
2018-02-24
Mecz Bundesligi: Chemnitzer AC - SSV Samswegen Chemnitz (GER)
2018-02-24
21. Mistrzostwa PolicPolice
2018-02-17
Mecz Bundesligi: Berliner TSC - Chemnitzer ACBerlin (GER)
2018-02-17
13. Turniej o Puchar Burmistrza Lewina BrzeskiegoSkorogoszcz
2018-02-03
Wieczór TytanówOława
2018-02-03
Mecz Bundesligi: TSV Schwedt - SSV SamswegenSchwedt (GER)
2018-02-03
Mecz Bundesligi: Berliner TSC - Athletenteam VogtlandBerlin (GER)
2018-01-28
Turniej NoworocznyNowy Tomyśl
2018-01-28
Mecz: Narew Pułtusk - LSSS Start Maków MazowieckiMaków Mazowiecki
2018-01-26
Otwarte Mistrzostwa Powiatu Siedleckiego do lat 20Siedlce

Wyszukaj zawodnika

Wyszukaj klub