• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Juniorki do lat 15


63 KG


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
1.
2002
Omega Kleszczów
61.70
44
59
103
136.73
RWANIE

NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
61.70
44


PODRZUT

NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
61.70
59




69 KG


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
1.
2003
Włókniarz Konstantynów
66.80
55
67
122
154.49
2.
2002
Włókniarz Konstantynów
65.40
45
60
105
134.59
RWANIE

NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
66.80
55
2.
65.40
45


PODRZUT

NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
66.80
67
2.
65.40
60




+75 KG


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
1.
2004
LKS Dobryszyce
84.70
54
68
122
137.65
RWANIE

NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
84.70
54


PODRZUT

NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
84.70
68




SINCLAIR


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
1.
2003
Włókniarz Konstantynów
66.80
55
67
122
154.49
2.
2004
LKS Dobryszyce
84.70
54
68
122
137.65
3.
2002
Omega Kleszczów
61.70
44
59
103
136.73
4.
2002
Włókniarz Konstantynów
65.40
45
60
105
134.59


Juniorzy do lat 15


50 KG


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
1.
2002
Omega Kleszczów
49.00
56
78
134
228.02
2.
2003
Burza Burzenin
48.00
25
35
60
103.88
RWANIE

NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
49.00
56
2.
48.00
25


PODRZUT

NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
49.00
78
2.
48.00
35




56 KG


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
1.
2004
LKS Dobryszyce
55.00
71
90
161
249.91
2.
2004
UMLKS Radomsko
53.50
38
46
84
133.18
RWANIE

NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
55.00
71
2.
53.50
38


PODRZUT

NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
55.00
90
2.
53.50
46




62 KG


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
1.
2003
Burza Burzenin
57.00
30
45
75
113.36
RWANIE

NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
57.00
30


PODRZUT

NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
57.00
45




69 KG


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
1.
2003
Burza Burzenin
68.90
50
75
125
166.30
2.
2002
Omega Kleszczów
65.00
38
48
86
118.69
RWANIE

NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
68.90
50
2.
65.00
38


PODRZUT

NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
68.90
75
2.
65.00
48




77 KG


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
1.
2002
Burza Burzenin
75.10
76
100
176
222.69
2.
2003
Omega Kleszczów
69.80
56
75
131
172.92
3.
2004
Omega Kleszczów
74.60
38
48
86
109.22
RWANIE

NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
75.10
76
2.
69.80
56
3.
74.60
38


PODRZUT

NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
75.10
100
2.
69.80
75
3.
74.60
48




85 KG


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
1.
2002
Włókniarz Konstantynów
82.70
80
113
193
232.20
RWANIE

NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
82.70
80


PODRZUT

NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
82.70
113




+85 KG


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
1.
2004
Omega Kleszczów
90.70
61
83
144
166.02
RWANIE

NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
90.70
61


PODRZUT

NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
90.70
83




SINCLAIR


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
1.
2004
LKS Dobryszyce
55.00
71
90
161
249.91
2.
2002
Włókniarz Konstantynów
82.70
80
113
193
232.20
3.
2002
Omega Kleszczów
49.00
56
78
134
228.02
4.
2002
Burza Burzenin
75.10
76
100
176
222.69
5.
2003
Omega Kleszczów
69.80
56
75
131
172.92
6.
2003
Burza Burzenin
68.90
50
75
125
166.30
7.
2004
Omega Kleszczów
90.70
61
83
144
166.02
8.
2004
UMLKS Radomsko
53.50
38
46
84
133.18
9.
2002
Omega Kleszczów
65.00
38
48
86
118.69
10.
2003
Burza Burzenin
57.00
30
45
75
113.36


Wyszukaj zawodnika

Punktacja "Herkules" indywidualna

KOBIETY 2018
1. KACZMARCZYK Kinga (1997) - Tytan Oława | [316]
2. MIERZEJEWSKA Aleksandra (1992) - Legia Warszawa | [255]
3. ŁOCHOWSKA Joanna (1988) - UKS Zielona Góra | [230]
4. PIECHOWIAK Patrycja (1992) - Budowlani Nowy Tomyśl | [110]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. MICHALSKI Arkadiusz (1990) - Budowlani Opole | [195]
2. KŁOS Kacper (1998) - Tarpan Mrocza | [155]
3. BAJER Daniel (1994) - Tarpan Mrocza | [145]
4. GRELA Łukasz (1986) - Budowlani Opole | [108]

Wyszukaj klub

Punktacja "Herkules" zespołowa

KOBIETY 2018
1. Tytan Oława | [316]
2. Legia Warszawa | [280]
3. UKS Zielona Góra | [230]
4. Budowlani Nowy Tomyśl | [185]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. Budowlani Opole | [562]
2. Tarpan Mrocza | [399]
3. Mazovia Ciechanów | [126]
4. MOS Opole | [90]

TRANSMISJA LIVE

Kalendarz

Czerwiec 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
23 Cze 2018 Days to go 2
27.Memoriał Czesława Białasa i Liga juniorów - II runda
Szopienice
28 Cze 2018 Days to go 7
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Piekary Śląskie
06 Lip 2018 Days to go 15
Mistrzostwa Świata U20
Taszkent (UZB)