• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Prezentujemy "TOP 5" najczęściej startujących zawodniczek i zawodników w 2016 roku oraz toplistę klubów, w której zsumowaliśmy starty wszystkich zawodników z danego klubu w 2016 roku. Zapraszamy!
Statystyki aktualizowane automatycznie do końca roku wraz z wprowadzanymi wynikami z zawodów.



KOBIETY

NAZWISKO IMIĘILOŚĆ STARTÓW
KOWALSKA Sandra
14
OLEŚKIEWICZ Sylwia
14
KAROLAK Magdalena
14
GŁĄB Klaudia
14
KRASKA Katarzyna
13
BARZAK Wiktoria
13
ŚREDZIŃSKA Oliwia
13
DZIENIS Monika
12
SACHARUK Dominika
12
RUTKOWSKA Paulina
11

KOBIETY

KLUBILOŚĆ STARTÓW
Unia Hrubieszów
92
Znicz Biłgoraj
77
Mazovia Ciechanów
76
WLKS Siedlce
73
Agros Zamość
70

MĘŻCZYŹNI

NAZWISKO IMIĘILOŚĆ STARTÓW
ŚREDZIŃSKI Miłosz
16
OSUCH Igor
16
WIŚNIEWSKI Maciej
15
ADAMUS Bartłomiej
13
GÓRALSKI Kamil
13
STYCHNO Maciej
13
BADZIĄGOWSKI Kacper
12
IZDEBSKI Marcin
12
KAWA Szymon
12
ZIELIŃSKI Bartosz
12

MĘŻCZYŹNI

KLUBILOŚĆ STARTÓW
Zawisza Bydgoszcz
146
Tarpan Mrocza
127
Orlęta Łuków
112
Agros Zamość
97
Promień Police
91

Wyszukaj zawodnika

Punktacja "Herkules" indywidualna

KOBIETY 2018
1. KACZMARCZYK Kinga (1997) - Tytan Oława | [316]
2. MIERZEJEWSKA Aleksandra (1992) - Legia Warszawa | [255]
3. ŁOCHOWSKA Joanna (1988) - UKS Zielona Góra | [230]
4. PIECHOWIAK Patrycja (1992) - Budowlani Nowy Tomyśl | [110]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. MICHALSKI Arkadiusz (1990) - Budowlani Opole | [195]
2. KŁOS Kacper (1998) - Tarpan Mrocza | [155]
3. BAJER Daniel (1994) - Tarpan Mrocza | [145]
4. GRELA Łukasz (1986) - Budowlani Opole | [108]

Wyszukaj klub

Punktacja "Herkules" zespołowa

KOBIETY 2018
1. Tytan Oława | [316]
2. Legia Warszawa | [280]
3. UKS Zielona Góra | [230]
4. Budowlani Nowy Tomyśl | [185]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. Budowlani Opole | [562]
2. Tarpan Mrocza | [399]
3. Mazovia Ciechanów | [126]
4. MOS Opole | [90]

TRANSMISJA LIVE

Kalendarz

Czerwiec 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
23 Cze 2018 Days to go 2
27.Memoriał Czesława Białasa i Liga juniorów - II runda
Szopienice
28 Cze 2018 Days to go 7
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Piekary Śląskie
06 Lip 2018 Days to go 15
Mistrzostwa Świata U20
Taszkent (UZB)