• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Kobiety


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1999
Polwica Wierzbno
58.70
65
79
144
197.33
2.
2000
Polwica Wierzbno
67.50
73
78
151
190.09
3.
1997
Polwica Wierzbno
52.10
53
74
127
189.09
4.
2002
Talent Wrocław
64.30
49
55
104
134.64


Mężczyźni


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1996
Budowlani Opole
91.60
153
195
348
399.53
2.
1996
Budowlani Opole
84.50
140
180
320
381.00
3.
1996
Budowlani Opole
92.80
145
175
320
365.38
4.
1997
Budowlani Opole
105.20
145
175
320
348.58
5.
2001
Budowlani Opole
52.40
85
107
192
309.41
6.
1995
MOS Opole
57.60
90
115
205
307.48
7.
1999
MOS Opole
69.90
85
105
190
250.59
8.
1996
MOS Opole
70.90
85
105
190
248.47
9.
1997
Spot-Light Cisek
85.80
78
105
183
216.32
10.
2003
Spot-Light Cisek
84.90
50
75
125
148.49


Wyszukaj zawodnika

Punktacja "Herkules" indywidualna

KOBIETY 2018
1. KACZMARCZYK Kinga (1997) - Tytan Oława | [316]
2. MIERZEJEWSKA Aleksandra (1992) - Legia Warszawa | [255]
3. ŁOCHOWSKA Joanna (1988) - UKS Zielona Góra | [230]
4. PIECHOWIAK Patrycja (1992) - Budowlani Nowy Tomyśl | [110]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. MICHALSKI Arkadiusz (1990) - Budowlani Opole | [195]
2. KŁOS Kacper (1998) - Tarpan Mrocza | [155]
3. BAJER Daniel (1994) - Tarpan Mrocza | [145]
4. GRELA Łukasz (1986) - Budowlani Opole | [108]

Wyszukaj klub

Punktacja "Herkules" zespołowa

KOBIETY 2018
1. Tytan Oława | [316]
2. Legia Warszawa | [280]
3. UKS Zielona Góra | [230]
4. Budowlani Nowy Tomyśl | [185]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. Budowlani Opole | [562]
2. Tarpan Mrocza | [399]
3. Mazovia Ciechanów | [126]
4. MOS Opole | [90]

TRANSMISJA LIVE

Kalendarz

Czerwiec 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
23 Cze 2018 Days to go 2
27.Memoriał Czesława Białasa i Liga juniorów - II runda
Szopienice
28 Cze 2018 Days to go 7
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Piekary Śląskie
06 Lip 2018 Days to go 15
Mistrzostwa Świata U20
Taszkent (UZB)