Wyniki z zawodów w 2017!



Rok:


DATANAZWA ZAWODÓWMIEJSCE
2017-07-10
XXIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Siedlce 2017Siedlce
2017-07-01
VISEGRAD 4 Tournament in Weightlifting of Olympic Hopes 2017Horní Suchá (CZE)
2017-06-24
XIX Drużynowy Puchar Prezydenta Miasta ElblągaElbląg
2017-06-24
XXII Memoriał im. Waldemara MalakaGdańsk
2017-06-24
XXIII Międzynarodowy Turniej im. Eugeniusza BryzkaSiedlce
2017-06-24
Mistrzostwa Polski AZSBiała Podlaska
2017-06-18
XXVI Memoriał im. Czesława BiałasaSzopienice
2017-06-17
Eliminacje do OOMBiłgoraj
2017-06-17
Eliminacje do OOMGdańsk
2017-06-17
Eliminacje do OOMKonstantynów Łódzki
2017-06-17
Eliminacje do OOMOława
2017-06-17
Memoriál Ondreja Hekela Nowe Miasto nad Wagiem (SVK)
2017-06-17
Mistrzostwa Dolnego Śląska do lat 17Oława
2017-06-10
Młodzieżowe Mistrzostwa PolskiZamość
2017-06-03
I Memoriał im. Jana WojnowskiegoLubraniec
2017-06-03
Turniej z okazji Dnia PolicPolice
2017-05-27
Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego do 17 latOtwock
2017-05-27
IV Puchar Marszałka Województwa PomorskiegoGdańsk
2017-05-27
Mistrzostwa Śląska do lat 15Żywiec
2017-05-27
Turniej o Puchar Burmistrza PolkowicPolkowice
2017-05-27
Turniej Młodych TalentówMrocza
2017-05-27
Wojewódzka Olimpiada MłodzieżyMyślibórz
2017-05-20
Turniej o Puchar Miasta MalborkaMalbork
2017-05-20
Mistrzostwa Województwa LubelskiegoBiała Podlaska
2017-05-13
Drużynowe Mistrzostwa Śląska do lat 20Piekary Śląskie
2017-05-13
Drużynowe Mistrzostwa Śląska do lat 20Szopienice
2017-05-07
Mistrzostwa Polski LZS do lat 15Siedlce
2017-05-07
Mistrzostwa Polski LZS do lat 17Siedlce
2017-05-07
Mistrzostwa Śląska do lat 17Piekary Śląskie
2017-05-06
Pokal der Blauen Schwerter 2017Meißen (GER)
2017-04-29
III Indywidualny Puchar Polski MężczyznOpole
2017-04-28
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów do lat 20Łuków
2017-04-22
VI Międzynarodowy Turniej im. Jana HawrylewiczaSiedlce
2017-04-14
XIII Turniej o Puchar Zawiszy CzarnegoBydgoszcz
2017-04-13
Mistrzostwa Śląska do lat 23Szopienice
2017-04-08
Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego do lat 20Warszawa
2017-04-08
Puchar Starosty LubelskiegoPiotrowice
2017-04-08
Mistrzostwa Województwa ZachodniopomorskiegoMyślibórz
2017-04-03
Mistrzostwa Świata do lat 17Bangkok (THA)
2017-04-02
Mistrzostwa Europy Seniorek i SeniorówSplit (CRO)
2017-04-01
Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego do lat 20Nowy Dwór Gdański
2017-03-26
Indywidualne Mistrzostwa W-MOZPCElbląg
2017-03-26
Liga Wojewódzka Juniorów OZPC - Łódź - II RundaDobryszyce
2017-03-26
Eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów U20 i Młodzieżowych Mistrzostw Polski U23Dobryszyce
2017-03-25
Bundesliga: Athletenteam Vogtland - TB 03 RodingPlauen (GER)
2017-03-25
Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego do lat 20 i 23Więcbork
2017-03-25
Mistrzostwa Dolnego ŚląskaWierzbno
2017-03-19
Mistrzostwa Śląska do lat 20Szopienice
2017-03-18
III Krok w Podnoszeniu CiężarówMrocza
2017-03-18
Mistrzostwa LOZPC do lat 20Hrubieszów
2017-03-11
Turniej Młodzików do 15 latMyślibórz
2017-03-11
Bundesliga: KSV Durlach - Oder Sund TeamDurlach
2017-03-11
XXXV GRAND PRIX KOSICE - Memoriál Karola GumánaKoszyce (SVK)
2017-03-11
Turniej o Puchar Burmistrza Lewina BrzeskiegoSkorogoszcz
2017-03-05
I Runda DMP I LigiPOL
2017-03-05
I Runda DMP II LigiPOL
2017-02-26
Mistrzostwa Województwa ŁódzkiegoKonstantynów Łódzki
2017-02-26
Liga Wojewódzka Juniorów OZPC - Łódź - I RundaKonstantynów Łódzki
2017-02-25
Bundesliga: Oder Sund Team - Athletenteam VogtlandSchwedt/Stralsund
2017-02-25
Bundesliga: SSV Samswegen - Chemnitzer ACSamswegen (GER)
2017-02-25
VII Drużynowy Turniej w podnoszeniu ciężarówPolice
2017-02-24
Otwarte Mistrzostwa Powiatu SIedleckiegoSiedlce
2017-02-18
Memoriał im. Mariana Głuszka - Wielki Mecz SztangistówNowy Tomyśl
2017-02-18
Mistrzostwa Zrzeszenia LZSNowy Tomyśl
2017-02-18
Wojewódzki Turniej Młodzików do lat 15Bydgoszcz
2017-02-18
Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego LZSBiłgoraj
2017-02-04
Bundesliga: SSV Samswegen - Athletenteam VogtlandSamswegen (GER)
2017-01-28
Turniej im. P. KorolaLwów
2017-01-21
Bundesliga: Berliner TSC - SSV Samswegen Berlin
2017-01-21
Bundesliga: Oder Sund Team - SG Fortschritt EibauSchwedt/Stralsund