WYBÓR ROKU


Rok:

WYBIERZ KLASYFIKACJĘ


Płeć:

PLEBISCYT PODNOSZENIA CIĘŻARÓW "HERKULES" - 2017

1. ZWARYCZ Krzysztof (1990) - Budowlani Opole | [398]
  • 2017-03-31 - Ranking Miesiąca - Marzec - 20 [Budowlani Opole]
  • 2017-04-02 - Mistrzostwa Europy Elite - 85 [Budowlani Opole]
  • 2017-04-29 - Puchar Polski Elite - 5 [Budowlani Opole]
  • 2017-04-30 - Ranking Miesiąca - Kwiecień - 20 [Budowlani Opole]
  • 2017-05-31 - Ranking Miesiąca - Maj - 10 [Budowlani Opole]
  • 2017-09-30 - Drużynowe Mistrzostwa Polski Elite - 30 [Budowlani Opole]
  • 2017-09-30 - Ranking Miesiąca - Wrzesień - 10 [Budowlani Opole]
  • 2017-11-04 - Mistrzostwa Polski Elite - 60 [Budowlani Opole]
  • 2017-11-30 - Ranking Miesiąca - Listopad - 20 [Budowlani Opole]
  • 2017-12-03 - Mistrzostwa Świata Elite - 138 [Budowlani Opole]
2. MICHALSKI Arkadiusz (1990) - Budowlani Opole | [358]
  • 2017-03-31 - Ranking Miesiąca - Marzec - 10 [Budowlani Opole]
  • 2017-04-02 - Mistrzostwa Europy Elite - 85 [Budowlani Opole]
  • 2017-04-29 - Puchar Polski Elite - 40 [Budowlani Opole]
  • 2017-04-30 - Ranking Miesiąca - Kwiecień - 10 [Budowlani Opole]
  • 2017-05-31 - Ranking Miesiąca - Maj - 20 [Budowlani Opole]
  • 2017-09-30 - Drużynowe Mistrzostwa Polski Elite - 30 [Budowlani Opole]
  • 2017-09-30 - Ranking Miesiąca - Wrzesień - 20 [Budowlani Opole]
  • 2017-11-04 - Mistrzostwa Polski Elite - 60 [Budowlani Opole]
  • 2017-11-30 - Ranking Miesiąca - Listopad - 5 [Budowlani Opole]
  • 2017-12-05 - Mistrzostwa Świata Elite - 78 [Budowlani Opole]
3. BAJER Daniel (1994) - Tarpan Mrocza | [180]
  • 2017-03-31 - Ranking Miesiąca - Marzec - 5 [Tarpan Mrocza]
  • 2017-04-29 - Puchar Polski Elite - 30 [Tarpan Mrocza]
  • 2017-04-30 - Ranking Miesiąca - Kwiecień - 5 [Tarpan Mrocza]
  • 2017-06-10 - Mistrzostwa Polski U23 - 40 [Tarpan Mrocza]
  • 2017-06-30 - Ranking Miesiąca - Czerwiec - 10 [Tarpan Mrocza]
  • 2017-09-30 - Drużynowe Mistrzostwa Polski Elite - 20 [Tarpan Mrocza]
  • 2017-11-04 - Mistrzostwa Polski Elite - 60 [Tarpan Mrocza]
  • 2017-11-30 - Ranking Miesiąca - Listopad - 10 [Tarpan Mrocza]
4. ADAMUS Bartłomiej (2000) - Opocznianka Opoczno | [167]
  • 2017-02-28 - Ranking Miesiąca - Luty - 7 [Opocznianka Opoczno]
  • 2017-04-03 - Mistrzostwa Świata U17 - 36 [Opocznianka Opoczno]
  • 2017-05-07 - Mistrzostwa Zrzeszenia LZS - 5 [Opocznianka Opoczno]
  • 2017-07-10 - OOM - 20 [Opocznianka Opoczno]
  • 2017-07-31 - Ranking Miesiąca - Lipiec - 20 [Opocznianka Opoczno]
  • 2017-09-30 - Ranking Miesiąca - Wrzesień - 7 [UMLKS Radomsko]
  • 2017-09-30 - Mistrzostwa Europy U17 - 37 [Opocznianka Opoczno]
  • 2017-12-31 - Rekord Polski U17 - Dwubój - 20 [Opocznianka Opoczno]
  • 2017-12-31 - Rekord Polski U17 - Rw/Pod - 15 [Opocznianka Opoczno]
5. KOZŁOWSKI Dominik (1993) - Zawisza Bydgoszcz | [165]
  • 2017-04-02 - Mistrzostwa Europy Elite - 85 [Zawisza Bydgoszcz]
  • 2017-11-04 - Mistrzostwa Polski Elite - 60 [Zawisza Bydgoszcz]
  • 2017-12-31 - Rekord Polski Elite - Rw/Pod - 20 [Zawisza Bydgoszcz]
6. BARTH Bartłomiej (1996) - Budowlani Opole | [159]
  • 2017-06-10 - Mistrzostwa Polski U23 - 40 [Budowlani Opole]
  • 2017-06-30 - Ranking Miesiąca - Czerwiec - 1 [Budowlani Opole]
  • 2017-09-30 - Drużynowe Mistrzostwa Polski Elite - 30 [Budowlani Opole]
  • 2017-10-20 - Mistrzostwa Europy U23 - 23 [Budowlani Opole]
  • 2017-10-31 - Ranking Miesiąca - Październik - 5 [Budowlani Opole]
  • 2017-11-04 - Mistrzostwa Polski Elite - 60 [Budowlani Opole]
7. PONIEDZIAŁEK Piotr (1995) - Mazovia Ciechanów | [141]
  • 2017-06-10 - Mistrzostwa Polski U23 - 40 [Mazovia Ciechanów]
  • 2017-06-30 - Ranking Miesiąca - Czerwiec - 7 [Mazovia Ciechanów]
  • 2017-09-30 - Drużynowe Mistrzostwa Polski Elite - 10 [Mazovia Ciechanów]
  • 2017-09-30 - Ranking Miesiąca - Wrzesień - 1 [Mazovia Ciechanów]
  • 2017-10-17 - Mistrzostwa Europy U23 - 33 [Mazovia Ciechanów]
  • 2017-10-31 - Ranking Miesiąca - Październik - 10 [Mazovia Ciechanów]
  • 2017-11-04 - Mistrzostwa Polski Elite - 40 [Mazovia Ciechanów]
8. BĘBEN Patryk (2000) - Mazovia Ciechanów | [110]
  • 2017-04-03 - Mistrzostwa Świata U17 - 26 [Mazovia Ciechanów]
  • 2017-05-07 - Mistrzostwa Zrzeszenia LZS - 5 [Mazovia Ciechanów]
  • 2017-07-10 - OOM - 20 [Mazovia Ciechanów]
  • 2017-07-31 - Ranking Miesiąca - Lipiec - 7 [Mazovia Ciechanów]
  • 2017-09-30 - Drużynowe Mistrzostwa Polski Elite - 10 [Mazovia Ciechanów]
  • 2017-09-30 - Mistrzostwa Europy U17 - 27 [Mazovia Ciechanów]
  • 2017-11-04 - Mistrzostwa Polski Elite - 15 [Mazovia Ciechanów]
9. GRELA Łukasz (1986) - AZS AJD Częstochowa | [109]
  • 2017-02-28 - Ranking Miesiąca - Luty - 20 [AZS AJD Częstochowa]
  • 2017-04-02 - Mistrzostwa Europy Elite - 5 [AZS AJD Częstochowa]
  • 2017-04-29 - Puchar Polski Elite - 10 [AZS AJD Częstochowa]
  • 2017-04-30 - Ranking Miesiąca - Kwiecień - 7 [AZS AJD Częstochowa]
  • 2017-11-04 - Mistrzostwa Polski Elite - 60 [Budowlani Opole]
  • 2017-11-30 - Ranking Miesiąca - Listopad - 7 [Budowlani Opole]
10. WIATROWICZ Jakub (2003) - Tarpan Mrocza | [100]
  • 2017-05-07 - Mistrzostwa Zrzeszenia LZS - 5 [Tarpan Mrocza]
  • 2017-07-10 - OOM - 15 [Tarpan Mrocza]
  • 2017-09-30 - Drużynowe Mistrzostwa Polski Elite - 20 [Tarpan Mrocza]
  • 2017-11-04 - Mistrzostwa Polski Elite - 60 [Tarpan Mrocza]
11. KŁOS Kacper (1998) - Tarpan Mrocza | [100]
  • 2017-04-28 - Mistrzostwa Polski U20 - 30 [Tarpan Mrocza]
  • 2017-04-30 - Ranking Miesiąca - Kwiecień - 1 [Tarpan Mrocza]
  • 2017-05-31 - Ranking Miesiąca - Maj - 1 [Tarpan Mrocza]
  • 2017-09-30 - Drużynowe Mistrzostwa Polski Elite - 20 [Tarpan Mrocza]
  • 2017-09-30 - Ranking Miesiąca - Wrzesień - 5 [Tarpan Mrocza]
  • 2017-11-04 - Mistrzostwa Polski Elite - 40 [Tarpan Mrocza]
  • 2017-11-30 - Ranking Miesiąca - Listopad - 3 [Tarpan Mrocza]
12. WIŚNIEWSKI Damian (1986) - Zawisza Bydgoszcz | [99]
  • 2017-01-31 - Ranking Miesiąca - Styczeń - 20 [Zawisza Bydgoszcz]
  • 2017-02-28 - Ranking Miesiąca - Luty - 10 [Zawisza Bydgoszcz]
  • 2017-04-02 - Mistrzostwa Europy Elite - 5 [Zawisza Bydgoszcz]
  • 2017-09-30 - Ranking Miesiąca - Wrzesień - 3 [Zawisza Bydgoszcz]
  • 2017-11-04 - Mistrzostwa Polski Elite - 60 [Zawisza Bydgoszcz]
  • 2017-11-30 - Ranking Miesiąca - Listopad - 1 [Zawisza Bydgoszcz]
13. STASIK Martin (2001) - Budowlani Nowy Tomyśl | [95]
  • 2017-07-10 - OOM - 20 [Budowlani Nowy Tomyśl]
  • 2017-07-31 - Ranking Miesiąca - Lipiec - 3 [Budowlani Nowy Tomyśl]
  • 2017-09-30 - Mistrzostwa Europy U17 - 27 [Budowlani Nowy Tomyśl]
  • 2017-12-31 - Rekord Polski U17 - Dwubój - 20 [Budowlani Nowy Tomyśl]
  • 2017-12-31 - Rekord Polski U17 - Rw/Pod - 25 [Budowlani Nowy Tomyśl]
14. KULIK Paweł (1996) - Budowlani Opole | [93]
  • 2017-05-31 - Ranking Miesiąca - Maj - 3 [Budowlani Opole]
  • 2017-06-10 - Mistrzostwa Polski U23 - 40 [Budowlani Opole]
  • 2017-06-30 - Ranking Miesiąca - Czerwiec - 20 [Budowlani Opole]
  • 2017-09-30 - Drużynowe Mistrzostwa Polski Elite - 30 [Budowlani Opole]
15. RÓŻAŃSKI Dariusz (1997) - Budowlani Opole | [93]
  • 2017-04-28 - Mistrzostwa Polski U20 - 20 [Budowlani Opole]
  • 2017-09-30 - Drużynowe Mistrzostwa Polski Elite - 30 [Budowlani Opole]
  • 2017-10-21 - Mistrzostwa Europy U20 - 3 [Budowlani Opole]
  • 2017-11-04 - Mistrzostwa Polski Elite - 40 [Budowlani Opole]
16. IZDEBSKI Marcin (1999) - Orlęta Łuków | [93]
  • 2017-04-28 - Mistrzostwa Polski U20 - 30 [Orlęta Łuków]
  • 2017-07-01 - Mistrzostwa Państw Grupy Wyszehradzkiej - 15 [Orlęta Łuków]
  • 2017-07-31 - Ranking Miesiąca - Lipiec - 10 [Orlęta Łuków]
  • 2017-08-25 - Igrzyska LZS - 5 [Orlęta Łuków]
  • 2017-08-30 - Ranking Miesiąca - Sierpień - 5 [Orlęta Łuków]
  • 2017-10-21 - Mistrzostwa Europy U20 - 3 [Orlęta Łuków]
  • 2017-11-04 - Mistrzostwa Polski Elite - 25 [Orlęta Łuków]
17. SKULIMOWSKI Mateusz (1998) - Budowlani Opole | [86]
  • 2017-03-31 - Ranking Miesiąca - Marzec - 1 [Budowlani Opole]
  • 2017-04-28 - Mistrzostwa Polski U20 - 30 [Budowlani Opole]
  • 2017-09-30 - Drużynowe Mistrzostwa Polski Elite - 30 [Budowlani Opole]
  • 2017-10-19 - Mistrzostwa Europy U20 - 3 [Budowlani Opole]
  • 2017-10-31 - Ranking Miesiąca - Październik - 7 [Budowlani Opole]
  • 2017-11-04 - Mistrzostwa Polski Elite - 15 [Budowlani Opole]
18. JURECKI Szymon (1999) - Tarpan Mrocza | [86]
  • 2017-04-28 - Mistrzostwa Polski U20 - 30 [Tarpan Mrocza]
  • 2017-07-01 - Mistrzostwa Państw Grupy Wyszehradzkiej - 10 [Tarpan Mrocza]
  • 2017-07-31 - Ranking Miesiąca - Lipiec - 5 [Tarpan Mrocza]
  • 2017-09-30 - Drużynowe Mistrzostwa Polski Elite - 20 [Tarpan Mrocza]
  • 2017-10-17 - Mistrzostwa Europy U20 - 3 [Tarpan Mrocza]
  • 2017-10-31 - Ranking Miesiąca - Październik - 3 [Tarpan Mrocza]
  • 2017-11-04 - Mistrzostwa Polski Elite - 15 [Tarpan Mrocza]
19. BADZIĄGOWSKI Kacper (1998) - Tarpan Mrocza | [78]
  • 2017-04-28 - Mistrzostwa Polski U20 - 30 [Tarpan Mrocza]
  • 2017-09-30 - Drużynowe Mistrzostwa Polski Elite - 20 [Tarpan Mrocza]
  • 2017-10-18 - Mistrzostwa Europy U20 - 3 [Tarpan Mrocza]
  • 2017-11-04 - Mistrzostwa Polski Elite - 25 [Tarpan Mrocza]
20. WĘGRZYN Jakub (1999) - Wisła Puławy | [73]
  • 2017-04-28 - Mistrzostwa Polski U20 - 30 [Wisła Puławy]
  • 2017-10-21 - Mistrzostwa Europy U20 - 3 [Wisła Puławy]
  • 2017-11-04 - Mistrzostwa Polski Elite - 40 [Wisła Puławy]
21. ŁOZIŃSKI Bartosz (1994) - Zawisza Bydgoszcz | [68]
  • 2017-06-10 - Mistrzostwa Polski U23 - 40 [Zawisza Bydgoszcz]
  • 2017-10-21 - Mistrzostwa Europy U23 - 3 [Zawisza Bydgoszcz]
  • 2017-11-04 - Mistrzostwa Polski Elite - 25 [Zawisza Bydgoszcz]
22. DOŁĘGA Daniel (1988) - Budowlani Opole | [68]
  • 2017-03-31 - Ranking Miesiąca - Marzec - 3 [Budowlani Opole]
  • 2017-04-02 - Mistrzostwa Europy Elite - 5 [Budowlani Opole]
  • 2017-04-29 - Puchar Polski Elite - 20 [Budowlani Opole]
  • 2017-04-30 - Ranking Miesiąca - Kwiecień - 3 [Budowlani Opole]
  • 2017-05-31 - Ranking Miesiąca - Maj - 7 [Budowlani Opole]
  • 2017-09-30 - Drużynowe Mistrzostwa Polski Elite - 30 [Budowlani Opole]
23. ROTNICKI Szymon (1996) - AZS AJD Częstochowa | [59]
  • 2017-06-10 - Mistrzostwa Polski U23 - 25 [AZS AJD Częstochowa]
  • 2017-06-24 - Akademickie Mistrzostwa Polski - 5 [AZS AJD Częstochowa]
  • 2017-08-19 - Uniwersjada - 3 [AZS AJD Częstochowa]
  • 2017-08-30 - Ranking Miesiąca - Sierpień - 1 [AZS AJD Częstochowa]
  • 2017-11-04 - Mistrzostwa Polski Elite - 25 [AZS AJD Częstochowa]
24. URBAN Kacper (2001) - Budowlani Opole | [50]
  • 2017-07-10 - OOM - 10 [Budowlani Opole]
  • 2017-11-04 - Mistrzostwa Polski Elite - 40 [Budowlani Opole]
25. SOWA Mateusz (1996) - Impuls Warszawa | [50]
  • 2017-06-10 - Mistrzostwa Polski U23 - 25 [Impuls Warszawa]
  • 2017-11-04 - Mistrzostwa Polski Elite - 25 [Impuls Warszawa]
26. SŁOWIKOWSKI Patryk (1994) - Mazovia Ciechanów | [50]
  • 2017-06-10 - Mistrzostwa Polski U23 - 40 [Mazovia Ciechanów]
  • 2017-09-30 - Drużynowe Mistrzostwa Polski Elite - 10 [Mazovia Ciechanów]
27. SZCZEPANIK Damian (1992) - AZS AJD Częstochowa | [48]
  • 2017-06-24 - Akademickie Mistrzostwa Polski - 5 [AZS AJD Częstochowa]
  • 2017-06-30 - Ranking Miesiąca - Czerwiec - 5 [AZS AJD Częstochowa]
  • 2017-08-19 - Uniwersjada - 3 [AZS AJD Częstochowa]
  • 2017-08-30 - Ranking Miesiąca - Sierpień - 10 [AZS AJD Częstochowa]
  • 2017-11-04 - Mistrzostwa Polski Elite - 25 [AZS AJD Częstochowa]
28. ROSOŁ Tomasz (1989) - Górnik Polkowice | [47]
  • 2017-01-31 - Ranking Miesiąca - Styczeń - 7 [Górnik Polkowice]
  • 2017-11-04 - Mistrzostwa Polski Elite - 40 [Górnik Polkowice]
29. PONIATOWSKI Radosław (2000) - Wisła Puławy | [47]
  • 2017-07-10 - OOM - 20 [Wisła Puławy]
  • 2017-09-30 - Mistrzostwa Europy U17 - 7 [Wisła Puławy]
  • 2017-11-04 - Mistrzostwa Polski Elite - 15 [Wisła Puławy]
  • 2017-12-31 - Rekord Polski U17 - Rw/Pod - 5 [Wisła Puławy]
30. GRELA Błażej (1993) - AZS AJD Częstochowa | [45]
  • 2017-06-24 - Akademickie Mistrzostwa Polski - 5 [AZS AJD Częstochowa]
  • 2017-11-04 - Mistrzostwa Polski Elite - 40 [AZS AJD Częstochowa]
31. WINTROWICZ Szymon (2000) - Tarpan Mrocza | [43]
  • 2017-07-10 - OOM - 15 [Tarpan Mrocza]
  • 2017-07-31 - Ranking Miesiąca - Lipiec - 1 [Tarpan Mrocza]
  • 2017-09-30 - Drużynowe Mistrzostwa Polski Elite - 20 [Tarpan Mrocza]
  • 2017-09-30 - Mistrzostwa Europy U17 - 7 [Tarpan Mrocza]
32. FALKOWSKI Julian (1995) - Meyer Elbląg | [43]
  • 2017-06-10 - Mistrzostwa Polski U23 - 25 [Meyer Elbląg]
  • 2017-10-21 - Mistrzostwa Europy U23 - 3 [Meyer Elbląg]
  • 2017-11-04 - Mistrzostwa Polski Elite - 15 [Meyer Elbląg]
33. SIKORSKI Damian (1991) - Zawisza Bydgoszcz | [40]
  • 2017-11-04 - Mistrzostwa Polski Elite - 40 [Zawisza Bydgoszcz]
34. DACH Mikołaj (2000) - Promień Opalenica | [40]
  • 2017-07-10 - OOM - 15 [Promień Opalenica]
  • 2017-11-04 - Mistrzostwa Polski Elite - 25 [Promień Opalenica]
35. NOWICKI Jakub (1996) - AKS Myślibórz | [40]
  • 2017-06-10 - Mistrzostwa Polski U23 - 25 [AKS Myślibórz]
  • 2017-11-04 - Mistrzostwa Polski Elite - 15 [AKS Myślibórz]
36. KOMOROWSKI Tomasz (1995) - MOS Opole | [40]
  • 2017-06-10 - Mistrzostwa Polski U23 - 40 [MOS Opole]
37. CZERWONOGRODZKI Patryk (1996) - Orlęta Łuków | [40]
  • 2017-06-10 - Mistrzostwa Polski U23 - 40 [Orlęta Łuków]
38. KWAPICH Łukasz (1999) - Tarpan Mrocza | [40]
  • 2017-04-28 - Mistrzostwa Polski U20 - 20 [Tarpan Mrocza]
  • 2017-09-30 - Drużynowe Mistrzostwa Polski Elite - 20 [Tarpan Mrocza]
39. ZWOLAK Marcin (1998) - Znicz Biłgoraj | [36]
  • 2017-02-28 - Ranking Miesiąca - Luty - 1 [Znicz Biłgoraj]
  • 2017-04-28 - Mistrzostwa Polski U20 - 20 [Znicz Biłgoraj]
  • 2017-11-04 - Mistrzostwa Polski Elite - 15 [Znicz Biłgoraj]
40. BUDEK Przemysław (1992) - Impuls Warszawa | [35]
  • 2017-03-31 - Ranking Miesiąca - Marzec - 7 [Impuls Warszawa]
  • 2017-04-02 - Mistrzostwa Europy Elite - 5 [Impuls Warszawa]
  • 2017-08-19 - Uniwersjada - 3 [Impuls Warszawa]
  • 2017-08-30 - Ranking Miesiąca - Sierpień - 20 [Impuls Warszawa]
41. KOMOROWSKI Marek (1999) - MOS Opole | [33]
  • 2017-04-28 - Mistrzostwa Polski U20 - 30 [MOS Opole]
  • 2017-10-15 - Mistrzostwa Europy U20 - 3 [MOS Opole]
42. PASIKOWSKI Olaf (2001) - Gryf Bujny | [32]
  • 2017-05-07 - Mistrzostwa Zrzeszenia LZS - 5 [Gryf Bujny]
  • 2017-07-10 - OOM - 20 [Gryf Bujny]
  • 2017-09-30 - Mistrzostwa Europy U17 - 2 [Gryf Bujny]
  • 2017-11-04 - Mistrzostwa Polski Elite - 5 [AZS AJD Częstochowa]
43. HOIM Sebastian (1994) - Budowlani Opole | [30]
  • 2017-09-30 - Drużynowe Mistrzostwa Polski Elite - 30 [Budowlani Opole]
44. MAKSYMOWICZ Karol (2000) - Agros Zamość | [30]
  • 2017-05-07 - Mistrzostwa Zrzeszenia LZS - 5 [Agros Zamość]
  • 2017-11-04 - Mistrzostwa Polski Elite - 25 [Agros Zamość]
45. OSUCH Igor (2003) - Horyzont Mełno | [30]
  • 2017-05-07 - Mistrzostwa Zrzeszenia LZS - 5 [Horyzont Mełno]
  • 2017-09-29 - Mistrzostwa Europy U15 - 10 [Horyzont Mełno]
  • 2017-10-27 - Mistrzostwa Polski U15 - 15 [Horyzont Mełno]
46. GUMULIŃSKI Maciej (1999) - MOS Opole | [30]
  • 2017-04-28 - Mistrzostwa Polski U20 - 30 [MOS Opole]
47. ŁĘGOWSKI Łukasz (1998) - Zawisza Bydgoszcz | [30]
  • 2017-04-28 - Mistrzostwa Polski U20 - 20 [Zawisza Bydgoszcz]
  • 2017-11-04 - Mistrzostwa Polski Elite - 10 [Zawisza Bydgoszcz]
48. ZAWADKA Jakub (2000) - Mazovia Ciechanów | [27]
  • 2017-07-10 - OOM - 15 [Mazovia Ciechanów]
  • 2017-09-30 - Drużynowe Mistrzostwa Polski Elite - 10 [Mazovia Ciechanów]
  • 2017-09-30 - Mistrzostwa Europy U17 - 2 [Mazovia Ciechanów]
49. KUJAWA Bartosz (1994) - Zawisza Bydgoszcz | [25]
  • 2017-06-10 - Mistrzostwa Polski U23 - 15 [Zawisza Bydgoszcz]
  • 2017-11-04 - Mistrzostwa Polski Elite - 10 [Zawisza Bydgoszcz]
50. SŁOWIKOWSKI Łukasz (1996) - Mazovia Ciechanów | [25]
  • 2017-06-10 - Mistrzostwa Polski U23 - 15 [Mazovia Ciechanów]
  • 2017-09-30 - Drużynowe Mistrzostwa Polski Elite - 10 [Mazovia Ciechanów]
51. SÓWKA Szymon (1996) - Impuls Warszawa | [25]
  • 2017-06-10 - Mistrzostwa Polski U23 - 25 [Impuls Warszawa]
52. KLIMASZEWSKI Karol (1996) - Rzemieślnik Malbork | [25]
  • 2017-06-10 - Mistrzostwa Polski U23 - 25 [Rzemieślnik Malbork]
53. URBAN Marcin (1994) - Czarni-Góral Żywiec | [25]
  • 2017-06-10 - Mistrzostwa Polski U23 - 25 [Czarni-Góral Żywiec]
54. BANASZEWSKI Patryk (1995) - Start Grudziądz | [25]
  • 2017-06-10 - Mistrzostwa Polski U23 - 25 [Start Grudziądz]
55. BONCIK Bartosz (2001) - Orlęta Łuków | [25]
  • 2017-05-07 - Mistrzostwa Zrzeszenia LZS - 5 [Orlęta Łuków]
  • 2017-07-10 - OOM - 20 [Orlęta Łuków]
56. GOLIASZ Daniel (1997) - Mazovia Ciechanów | [25]
  • 2017-04-28 - Mistrzostwa Polski U20 - 15 [Mazovia Ciechanów]
  • 2017-09-30 - Drużynowe Mistrzostwa Polski Elite - 10 [Mazovia Ciechanów]
57. KUDRYK Jakub (1998) - Meyer Elbląg | [25]
  • 2017-04-28 - Mistrzostwa Polski U20 - 20 [Meyer Elbląg]
  • 2017-08-25 - Igrzyska LZS - 5 [Meyer Elbląg]
58. BONCIK Łukasz (1999) - Orlęta Łuków | [25]
  • 2017-04-28 - Mistrzostwa Polski U20 - 15 [Orlęta Łuków]
  • 2017-07-01 - Mistrzostwa Państw Grupy Wyszehradzkiej - 5 [Orlęta Łuków]
  • 2017-08-25 - Igrzyska LZS - 5 [Orlęta Łuków]
59. MICHALSKI Jakub (1999) - Górnik Polkowice | [25]
  • 2017-04-28 - Mistrzostwa Polski U20 - 15 [Górnik Polkowice]
  • 2017-11-04 - Mistrzostwa Polski Elite - 10 [Górnik Polkowice]
60. MAGIELNICKI Kacper (1998) - MULKS Terespol | [25]
  • 2017-04-28 - Mistrzostwa Polski U20 - 20 [MULKS Terespol]
  • 2017-06-24 - Akademickie Mistrzostwa Polski - 5 [MULKS Terespol]
61. LOSY Łukasz (1998) - Zawisza Bydgoszcz | [25]
  • 2017-04-28 - Mistrzostwa Polski U20 - 15 [Zawisza Bydgoszcz]
  • 2017-11-04 - Mistrzostwa Polski Elite - 10 [Zawisza Bydgoszcz]
62. PRZYBYŁ Kacper (2002) - Budowlani Nowy Tomyśl | [24]
  • 2017-05-07 - Mistrzostwa Zrzeszenia LZS - 5 [Budowlani Nowy Tomyśl]
  • 2017-09-29 - Mistrzostwa Europy U15 - 4 [Budowlani Nowy Tomyśl]
  • 2017-10-27 - Mistrzostwa Polski U15 - 15 [Budowlani Nowy Tomyśl]
63. KORNELUK Przemysław (1998) - Nida Nidzica | [23]
  • 2017-06-30 - Ranking Miesiąca - Czerwiec - 3 [Nida Nidzica]
  • 2017-10-31 - Ranking Miesiąca - Październik - 20 [Nida Nidzica]
64. ŚREDZIŃSKI Miłosz (2003) - Horyzont Mełno | [22]
  • 2017-05-07 - Mistrzostwa Zrzeszenia LZS - 5 [Horyzont Mełno]
  • 2017-09-29 - Mistrzostwa Europy U15 - 2 [Horyzont Mełno]
  • 2017-10-27 - Mistrzostwa Polski U15 - 15 [Horyzont Mełno]
65. DZIEWICZKIEWICZ Jakub (2002) - Unia Hrubieszów | [20]
  • 2017-09-29 - Mistrzostwa Europy U15 - 10 [Unia Hrubieszów]
  • 2017-10-27 - Mistrzostwa Polski U15 - 10 [Unia Hrubieszów]
66. BAJER Karol (2000) - AKS Myślibórz | [20]
  • 2017-07-10 - OOM - 20 [AKS Myślibórz]
67. BAREJA Patryk (2001) - Feniks Siedlce | [20]
  • 2017-07-10 - OOM - 20 [Feniks Siedlce]
68. KOPER Marcin (1994) - Śląsk Wrocław | [20]
  • 2017-06-10 - Mistrzostwa Polski U23 - 15 [Śląsk Wrocław]
  • 2017-06-24 - Akademickie Mistrzostwa Polski - 5 [Śląsk Wrocław]
69. CIOS Maciej (2001) - Znicz Biłgoraj | [20]
  • 2017-05-07 - Mistrzostwa Zrzeszenia LZS - 5 [Znicz Biłgoraj]
  • 2017-07-10 - OOM - 15 [Znicz Biłgoraj]
70. ŁAZUGA Konrad (2003) - MULKS Terespol | [20]
  • 2017-05-07 - Mistrzostwa Zrzeszenia LZS - 5 [MULKS Terespol]
  • 2017-10-27 - Mistrzostwa Polski U15 - 15 [Budowlani Opole]
71. ROMAŃCZUK Konrad (2002) - Feniks Siedlce | [20]
  • 2017-05-07 - Mistrzostwa Zrzeszenia LZS - 5 [Feniks Siedlce]
  • 2017-10-27 - Mistrzostwa Polski U15 - 15 [Feniks Siedlce]
72. JARNUT Radosław (1997) - Budowlani Nowy Tomyśl | [20]
  • 2017-04-28 - Mistrzostwa Polski U20 - 20 [Budowlani Nowy Tomyśl]
73. NOWAK Michał (1997) - Start Otwock | [20]
  • 2017-04-28 - Mistrzostwa Polski U20 - 15 [Start Otwock]
  • 2017-11-04 - Mistrzostwa Polski Elite - 5 [Start Otwock]
74. JANUŚ Dariusz (1997) - Lechia Sędziszów Małopolski | [20]
  • 2017-04-28 - Mistrzostwa Polski U20 - 20 [Lechia Sędziszów Małopolski]
75. BĄCZEK Cezary (1997) - UMLKS Radomsko | [20]
  • 2017-04-28 - Mistrzostwa Polski U20 - 15 [UMLKS Radomsko]
  • 2017-08-25 - Igrzyska LZS - 5 [UMLKS Radomsko]
76. SZATKOWSKI Mateusz (1996) - Budowlani Opole | [18]
  • 2017-04-29 - Puchar Polski Elite - 3 [Budowlani Opole]
  • 2017-06-10 - Mistrzostwa Polski U23 - 15 [Budowlani Opole]
77. ZIELIŃSKI Jakub (2001) - Tytan Oława | [17]
  • 2017-07-10 - OOM - 15 [Tytan Oława]
  • 2017-09-30 - Mistrzostwa Europy U17 - 2 [Tytan Oława]
78. CHEŁCHOWSKI Hubert (1979) - Znicz Biłgoraj | [15]
  • 2017-02-28 - Ranking Miesiąca - Luty - 5 [Impuls Warszawa]
  • 2017-11-04 - Mistrzostwa Polski Elite - 10 [Znicz Biłgoraj]
79. BOGUSZ Kacper (1998) - GCK Kobylany | [15]
  • 2017-10-27 - Mistrzostwa Polski U15 - 15 [GCK Kobylany]
80. KALINOWSKI Dominik (2002) - Ciechan Ciechanów | [15]
  • 2017-10-27 - Mistrzostwa Polski U15 - 15 [Ciechan Ciechanów]
81. NIETZ Kacper (2003) - Zawisza Bydgoszcz | [15]
  • 2017-10-27 - Mistrzostwa Polski U15 - 15 [Zawisza Bydgoszcz]
82. GÓRALSKI Kamil (2000) - Polwica Wierzbno | [15]
  • 2017-07-10 - OOM - 15 [Polwica Wierzbno]
83. DRWAL Filip (2000) - Lechia Sędziszów Małopolski | [15]
  • 2017-01-31 - Ranking Miesiąca - Styczeń - 5 [Lechia Sędziszów Małopolski]
  • 2017-07-10 - OOM - 10 [Lechia Sędziszów Małopolski]
84. HYLA Łukasz (2001) - Gryf Bujny | [15]
  • 2017-07-10 - OOM - 15 [Gryf Bujny]
85. KASZUBA Mateusz (1996) - Feniks Siedlce | [15]
  • 2017-06-10 - Mistrzostwa Polski U23 - 15 [Feniks Siedlce]
86. MICZYŃSKI Mateusz (1996) - Budowlani Nowy Tomyśl | [15]
  • 2017-06-10 - Mistrzostwa Polski U23 - 15 [Budowlani Nowy Tomyśl]
87. FRANCZYK Adrian (1996) - Polwica Wierzbno | [15]
  • 2017-06-10 - Mistrzostwa Polski U23 - 15 [Polwica Wierzbno]
88. CHOSZCZ Aleksander (1995) - Atleta Gdańsk | [15]
  • 2017-06-10 - Mistrzostwa Polski U23 - 15 [Atleta Gdańsk]
89. KŁOS Sebastian (2002) - GCK Kobylany | [15]
  • 2017-05-07 - Mistrzostwa Zrzeszenia LZS - 5 [GCK Kobylany]
  • 2017-10-27 - Mistrzostwa Polski U15 - 10 [GCK Kobylany]
90. MILCZAREK Dawid (1997) - AKS Białogard | [15]
  • 2017-04-28 - Mistrzostwa Polski U20 - 15 [AKS Białogard]
91. GÓRALSKI Dominik (1998) - Polwica Wierzbno | [15]
  • 2017-04-28 - Mistrzostwa Polski U20 - 15 [Polwica Wierzbno]
92. KMITA Dominik (2001) - Klimat Łapy | [10]
  • 2017-11-04 - Mistrzostwa Polski Elite - 10 [Klimat Łapy]
93. BIEGA Tadeusz (1986) - Tytan Oława | [10]
  • 2017-11-04 - Mistrzostwa Polski Elite - 10 [Tytan Oława]
94. OŁUBEK Oskar (2002) - Omega Kleszczów | [10]
  • 2017-10-27 - Mistrzostwa Polski U15 - 10 [Omega Kleszczów]
95. KADŁUBOWSKI Antoni (2003) - Impuls Warszawa | [10]
  • 2017-10-27 - Mistrzostwa Polski U15 - 10 [Impuls Warszawa]
96. BOGUSZ Łukasz (2003) - GCK Kobylany | [10]
  • 2017-10-27 - Mistrzostwa Polski U15 - 10 [GCK Kobylany]
97. ORŁOWSKI Jakub (2002) - UKS Zielona Góra | [10]
  • 2017-10-27 - Mistrzostwa Polski U15 - 10 [UKS Zielona Góra]
98. SUCHECKI Robert (2002) - Start Otwock | [10]
  • 2017-10-27 - Mistrzostwa Polski U15 - 10 [Start Otwock]
99. BARAŃSKI Patryk (2004) - LKS Dobryszyce | [10]
  • 2017-10-27 - Mistrzostwa Polski U15 - 10 [LKS Dobryszyce]
100. SŁONIEWSKI Łukasz (1999) - Mazovia Ciechanów | [10]
  • 2017-09-30 - Drużynowe Mistrzostwa Polski Elite - 10 [Mazovia Ciechanów]
101. PRZYBYSZEWSKI Dawid (1995) - Mazovia Ciechanów | [10]
  • 2017-09-30 - Drużynowe Mistrzostwa Polski Elite - 10 [Mazovia Ciechanów]
102. GRALCZYK Mateusz (1998) - Mazovia Ciechanów | [10]
  • 2017-09-30 - Drużynowe Mistrzostwa Polski Elite - 10 [Mazovia Ciechanów]
103. PAWLICKI Adrian (1989) - AZS AJD Częstochowa | [10]
  • 2017-08-19 - Uniwersjada - 3 [AZS AJD Częstochowa]
  • 2017-08-30 - Ranking Miesiąca - Sierpień - 7 [AZS AJD Częstochowa]
104. DZIUBA Mateusz (1999) - GULKS Niemce | [10]
  • 2017-07-10 - OOM - 10 [GULKS Niemce]
105. GŁYŻEWSKI Łukasz (2000) - Atleta Gdańsk | [10]
  • 2017-07-10 - OOM - 10 [Atleta Gdańsk]
106. STASIAK Mateusz (2000) - Husaria Lubraniec | [10]
  • 2017-07-10 - OOM - 10 [Husaria Lubraniec]
107. KOŚCIUK Michał (2001) - Unia Hrubieszów | [10]
  • 2017-07-10 - OOM - 10 [Unia Hrubieszów]
108. DACH Kacper (2000) - Promień Opalenica | [10]
  • 2017-07-10 - OOM - 10 [Promień Opalenica]
109. BARCIK Eryk (2000) - MLKPC Sokołów Podlaski | [10]
  • 2017-07-10 - OOM - 10 [MLKPC Sokołów Podlaski]
110. WIATROWICZ Marcin (2003) - Tarpan Mrocza | [10]
  • 2017-05-07 - Mistrzostwa Zrzeszenia LZS - 5 [Tarpan Mrocza]
  • 2017-10-27 - Mistrzostwa Polski U15 - 5 [Tarpan Mrocza]
111. KLIŚ Roman (1988) - Górnik Polkowice | [10]
  • 2017-01-31 - Ranking Miesiąca - Styczeń - 10 [Górnik Polkowice]
112. BRYŁKA Aleksander (2002) - Opocznianka Opoczno | [7]
  • 2017-09-29 - Mistrzostwa Europy U15 - 2 [Opocznianka Opoczno]
  • 2017-10-27 - Mistrzostwa Polski U15 - 5 [Opocznianka Opoczno]
113. SAMP Bartosz (1990) - Rzemieślnik Malbork | [6]
  • 2017-05-31 - Ranking Miesiąca - Maj - 5 [Rzemieślnik Malbork]
  • 2017-10-31 - Ranking Miesiąca - Październik - 1 [Rzemieślnik Malbork]
114. WIĘCŁAW Szymon (1999) - Znicz Biłgoraj | [5]
  • 2017-11-04 - Mistrzostwa Polski Elite - 5 [Znicz Biłgoraj]
115. SZCZEPANIK Kamil (1993) - AZS AJD Częstochowa | [5]
  • 2017-11-04 - Mistrzostwa Polski Elite - 5 [AZS AJD Częstochowa]
116. MRUK Łukasz (1996) - AZS AJD Częstochowa | [5]
  • 2017-11-04 - Mistrzostwa Polski Elite - 5 [AZS AJD Częstochowa]
117. STRUŚ Rafał (1992) - Legia Warszawa | [5]
  • 2017-11-04 - Mistrzostwa Polski Elite - 5 [Legia Warszawa]
118. GODLEWSKI Grzegorz (2002) - Klimat Łapy | [5]
  • 2017-10-27 - Mistrzostwa Polski U15 - 5 [Klimat Łapy]
119. KUCZYŃSKI Kacper (2003) - AKS Myślibórz | [5]
  • 2017-10-27 - Mistrzostwa Polski U15 - 5 [AKS Myślibórz]
120. LISIAK Szymon (2003) - Budowlani Nowy Tomyśl | [5]
  • 2017-10-27 - Mistrzostwa Polski U15 - 5 [Budowlani Nowy Tomyśl]
121. WÓJCIK Szymon (1997) - Polwica Wierzbno | [5]
  • 2017-10-27 - Mistrzostwa Polski U15 - 5 [Polwica Wierzbno]
122. KAROLAK Piotr (2002) - Włókniarz Konstantynów | [5]
  • 2017-10-27 - Mistrzostwa Polski U15 - 5 [Włókniarz Konstantynów]
123. STAFIJOWSKI Jakub (2002) - AZS-AWF Biała Podlaska | [5]
  • 2017-10-27 - Mistrzostwa Polski U15 - 5 [AZS-AWF Biała Podlaska]
124. ZIELONKA Konrad (1996) - MULKS Terespol | [5]
  • 2017-06-24 - Akademickie Mistrzostwa Polski - 5 [MULKS Terespol]
125. BOBRA Jacek (1985) - AZS AJD Częstochowa | [5]
  • 2017-06-24 - Akademickie Mistrzostwa Polski - 5 [AZS AJD Częstochowa]
126. JUCHIMIUK Maciej (1998) - AZS-AWF Biała Podlaska | [5]
  • 2017-06-24 - Akademickie Mistrzostwa Polski - 5 [AZS-AWF Biała Podlaska]
127. ROCZNIEWSKI Marcel (2002) - Promień Police | [5]
  • 2017-05-07 - Mistrzostwa Zrzeszenia LZS - 5 [Promień Police]
128. ZAWADKA Arkadiusz (1991) - Mazovia Ciechanów | [5]
  • 2017-05-07 - Mistrzostwa Zrzeszenia LZS - 5 [Mazovia Ciechanów]
129. SZMEJA Paweł (1999) - Narew Pułtusk | [3]
  • 2017-08-30 - Ranking Miesiąca - Sierpień - 3 [Narew Pułtusk]
130. DOŁĘGA Robert (1977) - Orlęta Łuków | [3]
  • 2017-02-28 - Ranking Miesiąca - Luty - 3 [Orlęta Łuków]
131. FELON Damian (2000) - Lechia Sędziszów Małopolski | [3]
  • 2017-01-31 - Ranking Miesiąca - Styczeń - 3 [Lechia Sędziszów Małopolski]