• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Wiadomości

Wiadomości

Listy startowe do Mistrzostw Polski Młodzików

Przedstawiamy listy startowe do Mistrzostw Polski Młodziczek i Młodzików do 15 lat w podnoszeniu ciężarów, który odbędzie się w dniach 27-29.10.2017r. w hali sportowej Zespołu Oświatowo – Wychowawczego w Białkach k/ Siedlec, Białki 95. Ostatecznie zgłoszonych zostało 231 zawodniczek i zawodników (80DZ+151CH).

Progresja i regresja wśród zawodników podnoszenia ciężarów w 2017 roku

Wzorem poprzedniego roku prezentujemy "Progresja i regresja wśród zawodników podnoszenia ciężarów w 2017 roku". Tym razem do listy dziesięciu zawodników z największym progresem i regresem w 2017 roku, względem roku poprzedniego, dołączyły zawodniczki. Zapraszamy!

Statystyki aktualizowane automatycznie do końca roku wraz z wprowadzanymi wynikami z zawodów.

Najlepiej punktujący zawodnicy w DMP

Przedstawiamy rankingi najlepiej punktujących zawodników w Drużynowych Mistrzostwach Polski. Rankingi są podzielone na czterolecia, zgodnie z wprowadzanymi zmianami w tabeli Sinclaira. Ponadto zdecydowaliśmy się prowadzić na bieżąco ranking zawodników w DMP od roku 2008!

Wśród najlepszych znaleźli się m.in. Kraska Adam, Michalski Arkadiusz i Banaszewski Patryk w latach 2013-2016 oraz Koszałka Paweł, Michalski Arkadiusz i Kraska Adam w latach 2008-2012.

Wyszukaj zawodnika

Wyszukaj klub

Polecamy