Wiadomości

Progresja i regresja wśród zawodników podnoszenia ciężarów w 2017 roku

Wzorem poprzedniego roku prezentujemy "Progresja i regresja wśród zawodników podnoszenia ciężarów w 2017 roku". Tym razem do listy dziesięciu zawodników z największym progresem i regresem w 2017 roku, względem roku poprzedniego, dołączyły zawodniczki. Zapraszamy!

Statystyki aktualizowane automatycznie do końca roku wraz z wprowadzanymi wynikami z zawodów.

Najlepiej punktujący zawodnicy w DMP

Przedstawiamy rankingi najlepiej punktujących zawodników w Drużynowych Mistrzostwach Polski. Rankingi są podzielone na czterolecia, zgodnie z wprowadzanymi zmianami w tabeli Sinclaira. Ponadto zdecydowaliśmy się prowadzić na bieżąco ranking zawodników w DMP od roku 2008!

Wśród najlepszych znaleźli się m.in. Kraska Adam, Michalski Arkadiusz i Banaszewski Patryk w latach 2013-2016 oraz Koszałka Paweł, Michalski Arkadiusz i Kraska Adam w latach 2008-2012.

Nieoficjalne Rekordy Polski Kobiet i Mężczyzn do lat 23

Zgodnie z obietnicą publikujemy "Nieoficjalne Rekordy Polski Kobiet i Mężczyzn do lat 23". Poniższe zestawienia są autorstwa Zbigniewa Gorlewskiego i Jarosława Sacharuka, autorów wydań "Z Kart Historii Polskiej Sztangi".

Miejmy nadzieję, że doczekamy się oficjalnych Rekordów Polski w tej kategorii wiekowej.

Dlaczego w Polsce nie notuje się rekordów do lat 23?

Dlaczego w Polsce nie notuje się rekordów Polski do lat 23? Odbywają się Mistrzostwa Polski oraz Mistrzostwa Europy w tej grupie wiekowej, są też oficjalne rekordy Europy do lat 23. Może w najbliższym czasie takie się pojawią również i w naszym kraju, tymczasem dzięki uprzejmości Zbigniewa Gorlewskiego prezentujemy "Nieoficjalne Rekordy Polski Kobiet do lat 23". W przygotowaniu są również najlepsze wyniki mężczyzn do lat 23 i gdy tylko będą gotowe opublikujemy je w naszym serwisie internetowym.

Wyszukaj zawodnika

Wyszukaj klub