You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Wyniki
Igrzyska Olimpijskie
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski

Wyniki z zawodów w 2023!



Rok:


DATANAZWA ZAWODÓWMIEJSCE
2023-11-05
1. Memoriał Wacława TomalkiRadomsko
2023-11-04
Międzynarodowy Memoriał 10. Andrzeja Matusiaka, 7. Jerzego OstrowskiegoCiechanów
2023-10-20
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików U15Biłgoraj
2023-10-14
Mistrzostwa Warszawy & Wojewódzka Liga JuniorówWarszawa
2023-10-13
Puchar Europejskiej Unii Podnoszenia CiężarówLjubljana
2023-10-07
12. Turniej o Puchar Wójta Gminy TerespolMałaszewicze
2023-10-07
Kwalifikacje do Mistrzostw Polski Młodzików - Strefa 1Raszyn
2023-10-07
Kwalifikacje do Mistrzostw Polski Młodzików - Strefa 2Nowy Tomyśl
2023-10-07
Kwalifikacje do Mistrzostw Polski Młodzików - Strefa 3Wierzbno
2023-10-07
Kwalifikacje do Mistrzostw Polski Młodzików - Strefa 4Małaszewicze
2023-09-30
PLPC `23 - mecz o 3 miejscePolkowice
2023-09-30
PLPC `23 - mecz o 1 miejscePolkowice
2023-09-30
15. Międzynarodowy Turniej GRAND PRIX o Puchar Burmistrza NidzicyNidzica
2023-09-30
28. Międzynarodowy Memoriał im. Waldemara MalakaGdańsk
2023-09-30
Mistrzostwa Województwa MazowieckiegoNowy Dwór Mazowiecki
2023-09-30
Mistrzostwa Województwa ŁódzkiegoRadomsko
2023-09-23
Turniej Nadziei OlimpijskichRaszyn
2023-09-23
Mistrzostwa WielkopolskiNowy Tomyśl
2023-09-23
Memoriał im. Aleksandra MachowskiegoWrocław
2023-09-22
Ogólnopolski Puchar Roztocza, Memoriał Tadeusza SkąmskiegoZamość
2023-09-17
Mistrzostwa Świata EliteRiyadh
2023-09-16
Otwarte Mistrzostwa Podkarpackiego Związku Podnoszenia CiężarówSędziszów Małopolski
2023-09-16
Mistrzostwa Województwa Kujawsko-PomorskiegoBydgoszcz
2023-09-16
6. Memoriał Antoniego RogowskiegoPolice
2023-09-09
Mistrzostwa Okręgu PomorskiegoGdańsk
2023-09-02
5. Memoriał Andrzeja GreszetyHrubieszów
2023-08-26
Indywidualne Mistrzostwa Powiatu NakielskiegoMrocza
2023-08-26
58. Mistrzostwa BohuminaBohumin
2023-08-25
Ogólnopolskie Igrzyska LZSŁapy
2023-08-12
Pokal der Blauen SchwerterMeissen
2023-08-12
6. Turniej im. Jana WojnowskiegoLubraniec
2023-07-26
Mistrzostwa Europy U23Bukareszt
2023-07-26
Mistrzostwa Europy U20Bukareszt
2023-07-02
Mistrzostwa Europy U17Kiszyniów
2023-07-02
Mistrzostwa Europy U15Kiszyniów
2023-06-24
Puchar Polski AZSBiała Podlaska
2023-06-15
Mistrzostwa Polski EliteGdańsk
2023-06-15
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U23Gdańsk
2023-06-08
XXIX Ogólnopolska Olimpiada MłodzieżyDębica
2023-05-28
Otwarty Południowopraski Turniej im. Bogusława UlatowskiegoWarszawa
2023-05-28
III Runda PLPCWarszawa
2023-05-28
III Runda PLPCGołańcz
2023-05-27
III Runda PLPCSędziszów Małopolski
2023-05-27
18. Międzynarodowy Turniej Młode TalentyGdańsk
2023-05-27
Mistrzostwa Województwa LubelskiegoNiemce
2023-05-27
3. Memoriał im. Zygmunta KlepackiegoOstrów Mazowiecka
2023-05-18
Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS U17Ciechanów
2023-05-18
Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS U15Ciechanów
2023-05-14
Grand Prix Siedlec im. Zygmunta Wielogórskiego do 20 latSiedlce
2023-05-13
Kwalifikacje do Ogólnopolskiej Olimpiady MłodzieżyWrocław
2023-05-13
Kwalifikacje do Ogólnopolskiej Olimpiady MłodzieżySiedlce
2023-05-13
Kwalifikacje do Ogólnopolskiej Olimpiady MłodzieżyNowy Dwór Gdański
2023-05-13
Kwalifikacje do Ogólnopolskiej Olimpiady MłodzieżyBiłgoraj
2023-05-13
II Grand Prix Ciechanowa im. Ireneusza PalińskiegoCiechanów
2023-05-01
Otwarte Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Województwa Mazowieckiego Juniorek i Juniorów U17Siedlce
2023-04-30
II Runda PLPCPiekary Śląskie
2023-04-30
II Runda PLPCNowy Tomyśl
2023-04-29
II Runda PLPCWarszawa
2023-04-22
32. Memoriał im. Czesława BiałasaKatowice
2023-04-21
Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego LZSBiłgoraj
2023-04-16
Mistrzostwa Wielkopolski LZSNowy Tomyśl
2023-04-15
Mistrzostwa Europy EliteErywań
2023-04-15
8. Turniej im. gen. dyw. Kazimierza GilarskiegoWarszawa
2023-04-15
Mistrzostwa Wielkopolski LZSNowy Tomyśl
2023-04-02
Otwarte Mistrzostwa GnieznaGniezno
2023-03-25
Mistrzostwa Świata U17Durres
2023-03-24
Mistrzostwa Polski U20Ciechanów
2023-03-18
Indywidualne Mistrzostwa W-MOZPCElbląg
2023-03-18
Turniej WiosennyNowy Tomyśl
2023-03-12
Mistrzostwa Okręgu ZachodniopomorskiegoPolice
2023-03-12
PLPC`23 - I RundaPolice
2023-03-12
PLPC`23 - I RundaCiechanów
2023-03-12
PLPC`23 - I RundaSędziszów Małopolski
2023-03-11
Drużynowe Mistrzostwa Śląska U23Katowice
2023-03-11
PLPC`23 - I RundaPolkowice
2023-03-11
Puchar Starosty Lubelskiego, Memoriał Wacława CzurakaPiotrowice
2023-03-11
Otwarte Mistrzostwa WarszawyWarszawa
2023-03-05
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego U20 & U23Dobryszyce
2023-03-04
Otwarte Mistrzostwa Powiatu SiedleckiegoSiedlce
2023-03-04
Mistrzostwa Pomorskiego OZPCMalbork
2023-03-04
Mistrzostwa Dolnego ŚląskaWierzbno
2023-03-04
Drużynowe Mistrzostwa ŚląskaPiekary Śląskie
2023-02-25
Otwarty Turniej KwalifikacyjnyBydgoszcz
2023-02-25
14. Memoriał Janusza KowalczykaŁuków
2023-02-18
Turniej NoworocznyNowy Tomyśl
2023-02-10
Turniej Klubowy LKS Znicz BiłgorajBiłgoraj
2023-02-07
Mistrzostwa Klubu TS Czarni Góral ŻywiecŻywiec
2023-01-28
Heavy New Year Open Weightlifting TournamentHoorn