Juniorki
BERLIŃSKA Zofia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 56 Podrzut: 69 Dwubój: 125 Sinclair: 197.75 |
BERLIŃSKA Zofia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 56 Podrzut: 69 Dwubój: 125 Sinclair: 197.75 |
BERLIŃSKA Zofia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 56 Podrzut: 69 Dwubój: 125 Sinclair: 197.75 |
PONIATOWSKA Nina
Najlepsze wyniki: Rwanie: 63 Podrzut: 80 Dwubój: 143 Sinclair: 214.50 |
||||||||||||||
SOPYŁA Aleksandra
Najlepsze wyniki: Rwanie: 42 Podrzut: 52 Dwubój: 92 Sinclair: 135.46 |
||||||||||||||
PURZYCKA Natalia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 48 Podrzut: 53 Dwubój: 101 Sinclair: 149.54 |
PONIATOWSKA Nina
Najlepsze wyniki: Rwanie: 63 Podrzut: 80 Dwubój: 143 Sinclair: 214.50 |
|||
SOPYŁA Aleksandra
Najlepsze wyniki: Rwanie: 42 Podrzut: 52 Dwubój: 92 Sinclair: 135.46 |
|||
PURZYCKA Natalia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 48 Podrzut: 53 Dwubój: 101 Sinclair: 149.54 |
PONIATOWSKA Nina
Najlepsze wyniki: Rwanie: 63 Podrzut: 80 Dwubój: 143 Sinclair: 214.50 |
|||
SOPYŁA Aleksandra
Najlepsze wyniki: Rwanie: 42 Podrzut: 52 Dwubój: 92 Sinclair: 135.46 |
|||
PURZYCKA Natalia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 48 Podrzut: 53 Dwubój: 101 Sinclair: 149.54 |
MŁOTKOWSKA Daria
Najlepsze wyniki: Rwanie: 65 Podrzut: 83 Dwubój: 145 Sinclair: 193.44 |
MŁOTKOWSKA Daria
Najlepsze wyniki: Rwanie: 65 Podrzut: 83 Dwubój: 145 Sinclair: 193.44 |
MŁOTKOWSKA Daria
Najlepsze wyniki: Rwanie: 65 Podrzut: 83 Dwubój: 145 Sinclair: 193.44 |
PATALAN Martyna
Najlepsze wyniki: Rwanie: 49 Podrzut: 64 Dwubój: 112 Sinclair: 147.02 |
PATALAN Martyna
Najlepsze wyniki: Rwanie: 49 Podrzut: 64 Dwubój: 112 Sinclair: 147.02 |
PATALAN Martyna
Najlepsze wyniki: Rwanie: 49 Podrzut: 64 Dwubój: 112 Sinclair: 147.02 |
KOMOROWSKA Olga
Najlepsze wyniki: Rwanie: 67 Podrzut: 85 Dwubój: 151 Sinclair: 173.79 |
||||||||||||||
PONIATOWSKA Maja
Najlepsze wyniki: Rwanie: 57 Podrzut: 80 Dwubój: 134 Sinclair: 151.18 |
KOMOROWSKA Olga
Najlepsze wyniki: Rwanie: 67 Podrzut: 85 Dwubój: 151 Sinclair: 173.79 |
|||
PONIATOWSKA Maja
Najlepsze wyniki: Rwanie: 57 Podrzut: 80 Dwubój: 134 Sinclair: 151.18 |
KOMOROWSKA Olga
Najlepsze wyniki: Rwanie: 67 Podrzut: 85 Dwubój: 151 Sinclair: 173.79 |
|||
PONIATOWSKA Maja
Najlepsze wyniki: Rwanie: 57 Podrzut: 80 Dwubój: 134 Sinclair: 151.18 |
SAŁACIŃSKA Zuzanna
Najlepsze wyniki: Rwanie: 33 Podrzut: 46 Dwubój: 79 Sinclair: 88.76 |
SAŁACIŃSKA Zuzanna
Najlepsze wyniki: Rwanie: 33 Podrzut: 46 Dwubój: 79 Sinclair: 88.76 |
SAŁACIŃSKA Zuzanna
Najlepsze wyniki: Rwanie: 33 Podrzut: 46 Dwubój: 79 Sinclair: 88.76 |
PONIATOWSKA Nina
Najlepsze wyniki: Rwanie: 63 Podrzut: 80 Dwubój: 143 Sinclair: 214.50 |
||||||||||||||
BERLIŃSKA Zofia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 56 Podrzut: 69 Dwubój: 125 Sinclair: 197.75 |
||||||||||||||
MŁOTKOWSKA Daria
Najlepsze wyniki: Rwanie: 65 Podrzut: 83 Dwubój: 145 Sinclair: 193.44 |
||||||||||||||
KOMOROWSKA Olga
Najlepsze wyniki: Rwanie: 67 Podrzut: 85 Dwubój: 151 Sinclair: 173.79 |
||||||||||||||
SOPYŁA Aleksandra
Najlepsze wyniki: Rwanie: 42 Podrzut: 52 Dwubój: 92 Sinclair: 135.46 |
||||||||||||||
PONIATOWSKA Maja
Najlepsze wyniki: Rwanie: 57 Podrzut: 80 Dwubój: 134 Sinclair: 151.18 |
||||||||||||||
PURZYCKA Natalia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 48 Podrzut: 53 Dwubój: 101 Sinclair: 149.54 |
||||||||||||||
SAŁACIŃSKA Zuzanna
Najlepsze wyniki: Rwanie: 33 Podrzut: 46 Dwubój: 79 Sinclair: 88.76 |
Juniorzy
SZULSKI Jacek
Najlepsze wyniki: Rwanie: 66 Podrzut: 79 Dwubój: 142 Sinclair: 223.53 |
||||||||||||||
ĆWIK Piotr
Najlepsze wyniki: Rwanie: 95 Podrzut: 110 Dwubój: 205 Sinclair: 302.15 |
SZULSKI Jacek
Najlepsze wyniki: Rwanie: 66 Podrzut: 79 Dwubój: 142 Sinclair: 223.53 |
|||
ĆWIK Piotr
Najlepsze wyniki: Rwanie: 95 Podrzut: 110 Dwubój: 205 Sinclair: 302.15 |
SZULSKI Jacek
Najlepsze wyniki: Rwanie: 66 Podrzut: 79 Dwubój: 142 Sinclair: 223.53 |
|||
ĆWIK Piotr
Najlepsze wyniki: Rwanie: 95 Podrzut: 110 Dwubój: 205 Sinclair: 302.15 |
PURZYCKI Maciej
Najlepsze wyniki: Rwanie: 90 Podrzut: 96 Dwubój: 185 Sinclair: 272.40 |
PURZYCKI Maciej
Najlepsze wyniki: Rwanie: 90 Podrzut: 96 Dwubój: 185 Sinclair: 272.40 |
PURZYCKI Maciej
Najlepsze wyniki: Rwanie: 90 Podrzut: 96 Dwubój: 185 Sinclair: 272.40 |
RYBACZYK Mateusz
Najlepsze wyniki: Rwanie: 68 Podrzut: 88 Dwubój: 156 Sinclair: 209.42 |
||||||||||||||
ZAJĄC Krzysztof
Najlepsze wyniki: Rwanie: 60 Podrzut: 80 Dwubój: 140 Sinclair: 183.58 |
RYBACZYK Mateusz
Najlepsze wyniki: Rwanie: 68 Podrzut: 88 Dwubój: 156 Sinclair: 209.42 |
|||
ZAJĄC Krzysztof
Najlepsze wyniki: Rwanie: 60 Podrzut: 80 Dwubój: 140 Sinclair: 183.58 |
RYBACZYK Mateusz
Najlepsze wyniki: Rwanie: 68 Podrzut: 88 Dwubój: 156 Sinclair: 209.42 |
|||
ZAJĄC Krzysztof
Najlepsze wyniki: Rwanie: 60 Podrzut: 80 Dwubój: 140 Sinclair: 183.58 |
BIEŻUŃSKI Łukasz
Najlepsze wyniki: Rwanie: 83 Podrzut: 96 Dwubój: 179 Sinclair: 228.79 |
BIEŻUŃSKI Łukasz
Najlepsze wyniki: Rwanie: 83 Podrzut: 96 Dwubój: 179 Sinclair: 228.79 |
BIEŻUŃSKI Łukasz
Najlepsze wyniki: Rwanie: 83 Podrzut: 96 Dwubój: 179 Sinclair: 228.79 |
TOMCZAK Kamil
Najlepsze wyniki: Rwanie: 83 Podrzut: 95 Dwubój: 178 Sinclair: 235.94 |
TOMCZAK Kamil
Najlepsze wyniki: Rwanie: 83 Podrzut: 95 Dwubój: 178 Sinclair: 235.94 |
TOMCZAK Kamil
Najlepsze wyniki: Rwanie: 83 Podrzut: 95 Dwubój: 178 Sinclair: 235.94 |
CZARNOMSKI WIKTOR
Najlepsze wyniki: Rwanie: 115 Podrzut: 136 Dwubój: 251 Sinclair: 303.62 |
||||||||||||||
PŁODZISZEWSKI Aleksander
Najlepsze wyniki: Rwanie: 65 Podrzut: 90 Dwubój: 155 Sinclair: 192.14 |
CZARNOMSKI WIKTOR
Najlepsze wyniki: Rwanie: 115 Podrzut: 136 Dwubój: 251 Sinclair: 303.62 |
|||
PŁODZISZEWSKI Aleksander
Najlepsze wyniki: Rwanie: 65 Podrzut: 90 Dwubój: 155 Sinclair: 192.14 |
CZARNOMSKI WIKTOR
Najlepsze wyniki: Rwanie: 115 Podrzut: 136 Dwubój: 251 Sinclair: 303.62 |
|||
PŁODZISZEWSKI Aleksander
Najlepsze wyniki: Rwanie: 65 Podrzut: 90 Dwubój: 155 Sinclair: 192.14 |
CHOJNACKI Damian
Najlepsze wyniki: Rwanie: 110 Podrzut: 145 Dwubój: 255 Sinclair: 281.24 |
||||||||||||||
ZIÓŁKOWSKI Marcin
Najlepsze wyniki: Rwanie: 147 Podrzut: 183 Dwubój: 330 Sinclair: 375.56 |
||||||||||||||
ROMANIAK Jakub
Najlepsze wyniki: Rwanie: 82 Podrzut: 95 Dwubój: 177 Sinclair: 216.43 |
||||||||||||||
CHRÓSTOWSKI Krystian
Najlepsze wyniki: Rwanie: 97 Podrzut: 115 Dwubój: 212 Sinclair: 249.52 |
||||||||||||||
SZTUKA Kacper
Najlepsze wyniki: Rwanie: 83 Podrzut: 105 Dwubój: 186 Sinclair: 208.10 |
||||||||||||||
WADOWSKI Witold
Najlepsze wyniki: Rwanie: 85 Podrzut: 108 Dwubój: 193 Sinclair: 220.88 |
||||||||||||||
KRUKOWSKI Wiktor
Najlepsze wyniki: Rwanie: 62 Podrzut: 75 Dwubój: 137 Sinclair: 157.21 |
CHOJNACKI Damian
Najlepsze wyniki: Rwanie: 110 Podrzut: 145 Dwubój: 255 Sinclair: 281.24 |
|||
ZIÓŁKOWSKI Marcin
Najlepsze wyniki: Rwanie: 147 Podrzut: 183 Dwubój: 330 Sinclair: 375.56 |
|||
ROMANIAK Jakub
Najlepsze wyniki: Rwanie: 82 Podrzut: 95 Dwubój: 177 Sinclair: 216.43 |
CHOJNACKI Damian
Najlepsze wyniki: Rwanie: 110 Podrzut: 145 Dwubój: 255 Sinclair: 281.24 |
|||
ZIÓŁKOWSKI Marcin
Najlepsze wyniki: Rwanie: 147 Podrzut: 183 Dwubój: 330 Sinclair: 375.56 |
|||
ROMANIAK Jakub
Najlepsze wyniki: Rwanie: 82 Podrzut: 95 Dwubój: 177 Sinclair: 216.43 |
TRZCIŃSKI Maciej
Najlepsze wyniki: Rwanie: 90 Podrzut: 115 Dwubój: 205 Sinclair: 237.73 |
||||||||||||||
GŁASZCZKA Antoni
Najlepsze wyniki: Rwanie: 91 Podrzut: 118 Dwubój: 209 Sinclair: 243.45 |
||||||||||||||
KAMIŃSKI Krzysztof
Najlepsze wyniki: Rwanie: 89 Podrzut: 105 Dwubój: 194 Sinclair: 220.15 |
TRZCIŃSKI Maciej
Najlepsze wyniki: Rwanie: 90 Podrzut: 115 Dwubój: 205 Sinclair: 237.73 |
|||
GŁASZCZKA Antoni
Najlepsze wyniki: Rwanie: 91 Podrzut: 118 Dwubój: 209 Sinclair: 243.45 |
|||
KAMIŃSKI Krzysztof
Najlepsze wyniki: Rwanie: 89 Podrzut: 105 Dwubój: 194 Sinclair: 220.15 |
TRZCIŃSKI Maciej
Najlepsze wyniki: Rwanie: 90 Podrzut: 115 Dwubój: 205 Sinclair: 237.73 |
|||
GŁASZCZKA Antoni
Najlepsze wyniki: Rwanie: 91 Podrzut: 118 Dwubój: 209 Sinclair: 243.45 |
|||
KAMIŃSKI Krzysztof
Najlepsze wyniki: Rwanie: 89 Podrzut: 105 Dwubój: 194 Sinclair: 220.15 |
WAWRZYSZCZ MIŁOSZ
Najlepsze wyniki: Rwanie: 123 Podrzut: 148 Dwubój: 271 Sinclair: 298.57 |
||||||||||||||
LESZCZYŃSKI Robert
Najlepsze wyniki: Rwanie: 91 Podrzut: 116 Dwubój: 204 Sinclair: 223.57 |
WAWRZYSZCZ MIŁOSZ
Najlepsze wyniki: Rwanie: 123 Podrzut: 148 Dwubój: 271 Sinclair: 298.57 |
|||
LESZCZYŃSKI Robert
Najlepsze wyniki: Rwanie: 91 Podrzut: 116 Dwubój: 204 Sinclair: 223.57 |
WAWRZYSZCZ MIŁOSZ
Najlepsze wyniki: Rwanie: 123 Podrzut: 148 Dwubój: 271 Sinclair: 298.57 |
|||
LESZCZYŃSKI Robert
Najlepsze wyniki: Rwanie: 91 Podrzut: 116 Dwubój: 204 Sinclair: 223.57 |
ZIÓŁKOWSKI SZYMON
Najlepsze wyniki: Rwanie: 162 Podrzut: 184 Dwubój: 346 Sinclair: 378.46 |
||||||||||||||
GUGAŁA Marek
Najlepsze wyniki: Rwanie: 150 Podrzut: 190 Dwubój: 340 Sinclair: 351.03 |
||||||||||||||
OSOWIECKI Dawid
Najlepsze wyniki: Rwanie: 67 Podrzut: 80 Dwubój: 147 Sinclair: 160.18 |
ZIÓŁKOWSKI SZYMON
Najlepsze wyniki: Rwanie: 162 Podrzut: 184 Dwubój: 346 Sinclair: 378.46 |
|||
GUGAŁA Marek
Najlepsze wyniki: Rwanie: 150 Podrzut: 190 Dwubój: 340 Sinclair: 351.03 |
|||
OSOWIECKI Dawid
Najlepsze wyniki: Rwanie: 67 Podrzut: 80 Dwubój: 147 Sinclair: 160.18 |
ZIÓŁKOWSKI SZYMON
Najlepsze wyniki: Rwanie: 162 Podrzut: 184 Dwubój: 346 Sinclair: 378.46 |
|||
GUGAŁA Marek
Najlepsze wyniki: Rwanie: 150 Podrzut: 190 Dwubój: 340 Sinclair: 351.03 |
|||
OSOWIECKI Dawid
Najlepsze wyniki: Rwanie: 67 Podrzut: 80 Dwubój: 147 Sinclair: 160.18 |
ZIÓŁKOWSKI SZYMON
Najlepsze wyniki: Rwanie: 162 Podrzut: 184 Dwubój: 346 Sinclair: 378.46 |
||||||||||||||
WAWRZYSZCZ MIŁOSZ
Najlepsze wyniki: Rwanie: 123 Podrzut: 148 Dwubój: 271 Sinclair: 298.57 |
||||||||||||||
CZARNOMSKI WIKTOR
Najlepsze wyniki: Rwanie: 115 Podrzut: 136 Dwubój: 251 Sinclair: 303.62 |
||||||||||||||
PURZYCKI Maciej
Najlepsze wyniki: Rwanie: 90 Podrzut: 96 Dwubój: 185 Sinclair: 272.40 |
||||||||||||||
CHOJNACKI Damian
Najlepsze wyniki: Rwanie: 110 Podrzut: 145 Dwubój: 255 Sinclair: 281.24 |
||||||||||||||
GUGAŁA Marek
Najlepsze wyniki: Rwanie: 150 Podrzut: 190 Dwubój: 340 Sinclair: 351.03 |
||||||||||||||
TOMCZAK Kamil
Najlepsze wyniki: Rwanie: 83 Podrzut: 95 Dwubój: 178 Sinclair: 235.94 |
||||||||||||||
ZIÓŁKOWSKI Marcin
Najlepsze wyniki: Rwanie: 147 Podrzut: 183 Dwubój: 330 Sinclair: 375.56 |