Kobiety
Linkiewicz Julia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 61 Podrzut: 77 Dwubój: 137 Sinclair: 192.97 |
||||||||||||||
Markiewicz Oliwia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 42 Podrzut: 55 Dwubój: 94 Sinclair: 161.77 |
||||||||||||||
Sobczyk Karolina
Najlepsze wyniki: Rwanie: 68 Podrzut: 81 Dwubój: 149 Sinclair: 177.58 |
||||||||||||||
Ślusarska Aleksandra
Najlepsze wyniki: Rwanie: 43 Podrzut: 60 Dwubój: 103 Sinclair: 132.38 |
||||||||||||||
Bogusz Kinga
Najlepsze wyniki: Rwanie: 34 Podrzut: 44 Dwubój: 78 Sinclair: 138.08 |
Juniorzy U15
Kędzierawski Filip
Najlepsze wyniki: Rwanie: 105 Podrzut: 135 Dwubój: 237 Sinclair: 294.64 |
||||||||||||||
Krzyżanowski Bartosz
Najlepsze wyniki: Rwanie: 75 Podrzut: 90 Dwubój: 165 Sinclair: 256.30 |
||||||||||||||
Borkowski Błażej
Najlepsze wyniki: Rwanie: 105 Podrzut: 130 Dwubój: 235 Sinclair: 340.48 |
||||||||||||||
Zub Patryk
Najlepsze wyniki: Rwanie: 78 Podrzut: 98 Dwubój: 176 Sinclair: 272.45 |
||||||||||||||
Zachoszcz Piotr
Najlepsze wyniki: Rwanie: 100 Podrzut: 122 Dwubój: 222 Sinclair: 290.97 |
||||||||||||||
Dekiert Michał
Najlepsze wyniki: Rwanie: 50 Podrzut: 63 Dwubój: 113 Sinclair: 175.40 |
||||||||||||||
Pietrzak Krystian
Najlepsze wyniki: Rwanie: 100 Podrzut: 131 Dwubój: 231 Sinclair: 297.00 |
||||||||||||||
Zalech Kacper
Najlepsze wyniki: Rwanie: 49 Podrzut: 61 Dwubój: 110 Sinclair: 173.16 |
||||||||||||||
Panicz Kacper
Najlepsze wyniki: Rwanie: 66 Podrzut: 76 Dwubój: 141 Sinclair: 203.23 |
Juniorzy U17
Łazuga Konrad
Najlepsze wyniki: Rwanie: 140 Podrzut: 167 Dwubój: 305 Sinclair: 403.22 |
||||||||||||||
Zrol Michał
Najlepsze wyniki: Rwanie: 110 Podrzut: 132 Dwubój: 242 Sinclair: 346.33 |
||||||||||||||
Bogusz Łukasz
Najlepsze wyniki: Rwanie: 98 Podrzut: 120 Dwubój: 217 Sinclair: 322.63 |
Mężczyźni
Skulimowski Mateusz
Najlepsze wyniki: Rwanie: 153 Podrzut: 180 Dwubój: 333 Sinclair: 394.43 |
||||||||||||||
Magielnicki Kacper
Najlepsze wyniki: Rwanie: 125 Podrzut: 140 Dwubój: 265 Sinclair: 353.62 |
||||||||||||||
Kłos Sebastian
Najlepsze wyniki: Rwanie: 115 Podrzut: 130 Dwubój: 240 Sinclair: 303.58 |
||||||||||||||
Bogusz Kacper
Najlepsze wyniki: Rwanie: 103 Podrzut: 130 Dwubój: 233 Sinclair: 311.94 |
||||||||||||||
Greczuk Bartłomiej
Najlepsze wyniki: Rwanie: 110 Podrzut: 130 Dwubój: 240 Sinclair: 285.75 |
||||||||||||||
Myć Hubert
Najlepsze wyniki: Rwanie: 120 Podrzut: 142 Dwubój: 260 Sinclair: 273.80 |
||||||||||||||
Trytek Jakub
Najlepsze wyniki: Rwanie: 102 Podrzut: 128 Dwubój: 228 Sinclair: 298.36 |