Juniorki U15
KOPKA Oliwia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 56 Podrzut: 75 Dwubój: 128 Sinclair: 164.61 |
||||||||||||||
BAŃCZYK Julia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 54 Podrzut: 71 Dwubój: 125 Sinclair: 158.65 |
||||||||||||||
BURIAŃSKA Olga
Najlepsze wyniki: Rwanie: 28 Podrzut: 38 Dwubój: 66 Sinclair: 106.21 |
||||||||||||||
BURIAŃSKA Ilona
Najlepsze wyniki: Rwanie: 26 Podrzut: 39 Dwubój: 65 Sinclair: 97.47 |
Juniorki U17
KURZAC Natalia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 56 Podrzut: 73 Dwubój: 129 Sinclair: 159.41 |
Juniorki U20
CIEŚLAK Klara
Najlepsze wyniki: Rwanie: 79 Podrzut: 99 Dwubój: 178 Sinclair: 201.00 |
||||||||||||||
BRONCEL Agnieszka
Najlepsze wyniki: Rwanie: 62 Podrzut: 78 Dwubój: 140 Sinclair: 215.22 |
||||||||||||||
PAWLIK Weronika
Najlepsze wyniki: Rwanie: 70 Podrzut: 88 Dwubój: 156 Sinclair: 208.35 |
||||||||||||||
MATEJCZYK Julia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 61 Podrzut: 75 Dwubój: 135 Sinclair: 158.04 |
||||||||||||||
MICHALIK Julianna
Najlepsze wyniki: Rwanie: 52 Podrzut: 70 Dwubój: 120 Sinclair: 155.18 |
Kobiety
KRÓL Julita
Najlepsze wyniki: Rwanie: 87 Podrzut: 112 Dwubój: 194 Sinclair: 231.72 |
||||||||||||||
GŁĄB Klaudia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 78 Podrzut: 99 Dwubój: 177 Sinclair: 219.32 |
||||||||||||||
ZAWADA Justyna
Najlepsze wyniki: Rwanie: 68 Podrzut: 79 Dwubój: 144 Sinclair: 231.04 |
Juniorzy U15
OŁUBEK Oliwier
Najlepsze wyniki: Rwanie: 103 Podrzut: 123 Dwubój: 225 Sinclair: 303.05 |
||||||||||||||
MAŁOTA Tymoteusz
Najlepsze wyniki: Rwanie: 90 Podrzut: 110 Dwubój: 200 Sinclair: 230.59 |
||||||||||||||
STRASZOK Bartosz
Najlepsze wyniki: Rwanie: 56 Podrzut: 72 Dwubój: 127 Sinclair: 180.35 |
||||||||||||||
OLESZKO Maksymilian
Najlepsze wyniki: Rwanie: 90 Podrzut: 120 Dwubój: 210 Sinclair: 253.98 |
||||||||||||||
GARBOWSKI Igor
Najlepsze wyniki: Rwanie: 100 Podrzut: 141 Dwubój: 241 Sinclair: 274.82 |
||||||||||||||
BRAUNER PAŁASZYŃSKI Oskar
Najlepsze wyniki: Rwanie: 85 Podrzut: 110 Dwubój: 195 Sinclair: 284.02 |
Juniorzy U17
BURZA Krystian
Najlepsze wyniki: Rwanie: 111 Podrzut: 140 Dwubój: 250 Sinclair: 336.50 |
||||||||||||||
JEROMIN Piotr
Najlepsze wyniki: Rwanie: 108 Podrzut: 135 Dwubój: 242 Sinclair: 341.58 |
||||||||||||||
NIESTRÓJ Karol
Najlepsze wyniki: Rwanie: 90 Podrzut: 109 Dwubój: 196 Sinclair: 283.23 |
||||||||||||||
CZARNOWSKI Jakub
Najlepsze wyniki: Rwanie: 110 Podrzut: 135 Dwubój: 245 Sinclair: 301.57 |
||||||||||||||
ZIELIŃSKI Szymon
Najlepsze wyniki: Rwanie: 85 Podrzut: 105 Dwubój: 190 Sinclair: 236.19 |
||||||||||||||
GESSE Łukasz
Najlepsze wyniki: Rwanie: 70 Podrzut: 88 Dwubój: 158 Sinclair: 234.05 |
||||||||||||||
WILK Bartosz
Najlepsze wyniki: Rwanie: 83 Podrzut: 105 Dwubój: 183 Sinclair: 236.03 |
Juniorzy U20
OŁUBEK Oskar
Najlepsze wyniki: Rwanie: 132 Podrzut: 166 Dwubój: 298 Sinclair: 379.57 |
||||||||||||||
WIDERA Marcel
Najlepsze wyniki: Rwanie: 115 Podrzut: 145 Dwubój: 260 Sinclair: 302.74 |
||||||||||||||
KURZYWILK Maciej
Najlepsze wyniki: Rwanie: 105 Podrzut: 130 Dwubój: 235 Sinclair: 251.40 |
||||||||||||||
WĘGLARZ Karol
Najlepsze wyniki: Rwanie: 80 Podrzut: 105 Dwubój: 185 Sinclair: 238.04 |
||||||||||||||
TOMCZAK Karol
Najlepsze wyniki: Rwanie: 90 Podrzut: 115 Dwubój: 205 Sinclair: 261.24 |
||||||||||||||
DWORNIK Marcin
Najlepsze wyniki: Rwanie: 78 Podrzut: 100 Dwubój: 178 Sinclair: 256.83 |
||||||||||||||
PILCH Aleksander
Najlepsze wyniki: Rwanie: 80 Podrzut: 98 Dwubój: 173 Sinclair: 224.74 |
||||||||||||||
NOWAK Bolesław
Najlepsze wyniki: Rwanie: 65 Podrzut: 78 Dwubój: 143 Sinclair: 203.66 |
||||||||||||||
RADOWSKI Mikołaj
Najlepsze wyniki: Rwanie: 70 Podrzut: 95 Dwubój: 165 Sinclair: 174.79 |
||||||||||||||
NIBURSKI Patryk
Najlepsze wyniki: Rwanie: 80 Podrzut: 90 Dwubój: 165 Sinclair: 190.87 |
Mężczyźni U23
BUBA David
Najlepsze wyniki: Rwanie: 135 Podrzut: 175 Dwubój: 310 Sinclair: 346.66 |
||||||||||||||
DOBOSZ Mirosław
Najlepsze wyniki: Rwanie: 133 Podrzut: 161 Dwubój: 290 Sinclair: 351.32 |
||||||||||||||
KOMOROWSKI Marek
Najlepsze wyniki: Rwanie: 124 Podrzut: 155 Dwubój: 278 Sinclair: 397.13 |
Mężczyźni
MRUK Łukasz
Najlepsze wyniki: Rwanie: 129 Podrzut: 170 Dwubój: 295 Sinclair: 359.51 |
||||||||||||||
SWOBODA Mateusz
Najlepsze wyniki: Rwanie: 131 Podrzut: 167 Dwubój: 297 Sinclair: 323.42 |
||||||||||||||
URBAN Marcin
Najlepsze wyniki: Rwanie: 94 Podrzut: 123 Dwubój: 215 Sinclair: 313.92 |
||||||||||||||
JESAJAN Narek
Najlepsze wyniki: Rwanie: 105 Podrzut: 133 Dwubój: 234 Sinclair: 290.17 |