You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Mistrzostwa Europy U15 & U17 2024 ? Saloniki, Grecja - dzień dziewiąty
Mistrzostwa Europy U15 & U17 2024 ? Saloniki, Grecja - dzień ósmy
Mistrzostwa Europy U15 & U17 2024 ? Saloniki, Grecja - dzień siódmy

Wyszukiwarki


Chcesz wyszukać zawodnika lub klub? Skorzystaj z poniższych wyszukiwarek...

Zawodnicy

Kluby

zobacz wszystkie wyniki...

Ciekawostki


Punktacja "Herkules"


KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA 2024
KOBIETY
# Nazwisko i Imię Rok Urodzenia Klub Punkty
1.Marach Monika(2004)Atleta Gdańsk494
2.Wołk Wiktoria(2001)Tarpan Mrocza475
3.Drzazga Oliwia(2005)UMLKS Radomsko417
4.ZIELIŃSKA Weronika(1997)AZS AWF Biała Podlaska272
MĘŻCZYŹNI
# Nazwisko i Imię Rok Urodzenia Klub Punkty
1.Sawulski Patryk(2001)Górnik Polkowice155
2.Lisiak Dawid(2007)Budowlani Nowy Tomyśl129
3.BARAŃSKI Patryk(2004)LKS Dobryszyce120
4.Bęben Patryk(2000)Mazovia Ciechanów96
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA 2024
KOBIETY
# Klub Punkty
1.Tarpan Mrocza690
2.Atleta Gdańsk514
3.Budowlani Nowy Tomyśl477
4.UMLKS Radomsko447
5.Mazovia Ciechanów375
MĘŻCZYŹNI
# Klub Punkty
1.Budowlani Opole584
2.Budowlani Nowy Tomyśl415
3.Mazovia Ciechanów312
4.Górnik Polkowice310
5.LKS Dobryszyce193

Info


Ostatnio przeglądani

14:49:22 ŁĘGOWSKI Damian (ur.2005)Łącznie odwiedzin: 4735
14:49:19 MAU Jon Luke (ur.1998)Łącznie odwiedzin: 2573
14:49:06 LUTEREK Klaudia (ur.1999)Łącznie odwiedzin: 8109
14:49:01 Róg Klaudia (ur.2008)Łącznie odwiedzin: 704

Ostatnio dodani

Deputat Seweryn Budowlani Nowy Tomyśl 108 kg121.85 pkt
Kacperek Krzysztof Omega Kleszczów 150 kg167.39 pkt
Duda Jakub Andaluzja Piekary Śląskie 182 kg193.72 pkt
Grzella Igor Start Grudziądz 190 kg213.85 pkt

Najbliższe wydarzenia

Igrzyska Olimpijskie - Paryż (Francja) 2024-07-26 2024-08-11
Turniej w podrzucie o Puchar Burmistrza Więcborka - Więcbork 2024-07-27 2024-07-27
VI Memoriał im. Jana Wojnowskiego - Lubraniec 2024-08-10 2024-08-10
Turniej Nadziei Olimpijskich 2024-08-15 2024-08-18